Xiaomi Mi Pro 2 - światło stopu nie działa

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Rychooo
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2020, 11:03

Xiaomi Mi Pro 2 - światło stopu nie działa

Post autor: Rychooo »

Witam wszystkich. Na stole operacyjnym mam hulajnogę Xiaomi Mi Pro 2 model DDHBC11NEB.
Problem brak reakcji tylnego światła. Nie znam dokładnie tego modelu ale po załączeniu światła przedniego tył chyba też normalnie powinien świecić.
Może ktoś badał temat? Generalnie nowa lampka jak i stara oryginalna są sprawne świecą. Przewody od oryginalnej lampki miały uszkodzoną zewnętrzną izolację ale nie uszkodziły się przewody wewnętrzne (przynajmniej tego nie widać). Nowa lampka jak i stara nie reaguje po podłączeniu do hulajnogi. Czujnik halla który jest w klamce hamulcowej wygląda na sprawny. Po dołączeniu klamki elektronika reaguje i wyświetla kod błędu. Po ponownym podłączeniu wszystko jest OK. Zakres napięcia jaki podaje czujnik w klamce hamulcowej wynosi od 0,8V do 1,7V przy hamowaniu. Nie wiem jakie powinno być brak danych technicznych czujnika. Po załączeniu hulajnogi przewody doprowadzające zasilanie do tylnego oświetlenia podają około 1,6V. Bark reakcji przy klamkowaniu i załączaniu przedniej lampki.

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3338
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xiaomi Mi Pro 2 - światło stopu nie działa

Post autor: WojtekErnest »

Wyglada na uszkodzenie mosfetu w sterowniku.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
ODPOWIEDZ