Ubezpieczenie od Kradzieży własnych konstrukcji - kto chętny?

Piszta co chceta ;)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
annkaa
Posty: 74
Rejestracja: 06 kwie 2018, 22:44

Ubezpieczenie od Kradzieży własnych konstrukcji - kto chętny?

Post autor: annkaa » 12 lip 2018, 12:53

Z tego co robię rozeznanie, nie da się ubezpieczyć własnej konstrukcji. Firma ubezpieczeniowa wymaga rachunku ze sklepu określającej całkowitą wartość roweru. Stąd zastanawiam się nad skorzystaniem z tego programu, gdzie głównym kosztem jest Ulock (którym dodatkowo zabezpieczamy rower przed kradzieżą więc spoko).

https://www.kryptonitelock.com/en/custo ... theft.html#

W grupie siła, czyli jeśli będzie więcej chętnych to może coś się z tym lepiej ruszy. Chciałbym do nich napisać pytanie + załączyć ten post jako potencjalna liczba chętnych. Dlatego 1 prośba, by wszyscy potencjalnie chętni napisali w tym poście poniższe zdanie:

"I am eager to buy Kryptonite with the insurance option."

W treści tego zapytania proponuję napisać:

Pisze do Państwa w imieniu naszej społeczność użytkowników rowerów elektrycznych. 2 największe forum o rowerach elektrycznych w Polsce oraz grupy na facebooku (lista na końcu wiadomości). Nasza społeczność jest zainteresowana zakupem Waszych Ulocków wraz z korzystaniem z programu: https://www.kryptonitelock.com/en/custo ... theft.html#
Nasze rowery składaja się z bazowy seryjne konstrukcje, których wartość jest łatwa do wycenienia. Reszta konstrukcji to akcesoria elektryczne zakupione w sklepach, na które z najdroższych elementów składa się: silnik, sterownik, bateria. Czy w przypadku kradzieży możemy liczyć na dodanie tych elementów do wartości roweru? Podczas rejestracji w Waszym programie możemy przesyłać stan istniejący roweru w postaci zdjęć zainstalowanych elementów i rachunku na te części. Nasza społeczność najczęściej całą specyfikację roweru pokazuje na forum w dziale pokazowym np.:
https://forum.arbiter.pl/viewforum.php?f=91
viewforum.php?f=30
Mamy nadzieje że w/w propozycja zostanie przez Waszą firmę zaakceptowana, w Polsce aktualnie przeróbki rowerów elektrycznych bardzo mocno się rozwinęły, co w rezultacie da Wam spora ilość nowych klientów.
Potencjalni klienci którzy wyrażają chęć zakupu Waszych ulocków podpisali się pod poniższymi postami "I am eager to buy Kryptonite with the insurance option."
viewtopic.php?f=11&t=1251
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?p=123802#123802
https://www.facebook.com/groups/1886834 ... 091386718/
https://www.facebook.com/groups/1555934 ... 333160544/
"

Mile widziane wasze propozycje do w/w tekstu.
Sabvoton SVMC72100 (M) 100A
Mxus v3 3K-Turbo 3000W 45H 16x4T XF1
67V 16s16p Sanio GA Li-ION 3,7V
EV Computer
2009.feltracing.com/09-catalog-international/suspension-mountain/redemption-series/09-redemption-3-int.aspx

ximad
Posty: 127
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Ubezpieczenie od Kradzieży własnych konstrukcji - kto chętny?

Post autor: ximad » 12 lip 2018, 14:05

To ubezpieczenie kryptonite to chyba tylko jest uwzględniane jeżeli ich zabezpieczenie zawiodło i dlatego skradziono rower. Ja bym już wolał ubezpieczyć go normalnie skoro mam na to wydawać kase.
Ubezpieczając dom mogłem ubezpieczyć, za dodatkową kase oczywiście, każdą pierdołę którą mam w domu od kradzieży. Dziwie się ze nie chcieli Ci ubezpieczyć roweru z dodatkowymi elementami, jeżeli masz na nie rachunki i można na tej podstawie określić ich wartość.
Próbowałeś u innych ubezpieczycieli?

ODPOWIEDZ