ZAPRASZAM DO ZBIÓRKI CHARYTATYWNEJ NA WÓZEK INWALIDZKI viewtopic.php?f=8&p=24450#p24450

Zgłoszenia kradzieży ebajków

Piszta co chceta ;)
adam_m4

Re: Zgłoszenia kradzieży ebajków

Post autor: adam_m4 » 16 cze 2018, 22:24

Inc0 pisze:
16 cze 2018, 19:57
Nie wydaje mi się żeby ten z olx był twoim utraconym
Nie jest. Kolega dzwonił. Ten jest z papierami i zdjęcia są prawdziwe.
Inc0 pisze:
za dużo kosztownych modyfikacji musiałoby byc wprowadzone zwróc uwage inne opony inna średnica i typ tarczy inny kolor półki amora , inny mostek kierownicy , inny kolor przerzutki tylnej złodziej raczej nie robiłby takich ceregieli
Ale może wrzucić zdjęcia innego roweru dla zmyłki. Spotkałem kilka takich ogłoszeń jak szukałem roweru.
Inc0 pisze:
btw panowie lokalizoator gps na karte sim kosztuje pare setek a to sporo mniej niż utracone "cacko na prond"
Zagłuszacz GSM nie wiele więcej. Nie ma pewnych zabezpieczeń. :cry:

adam_m4

Post autor: adam_m4 » 16 cze 2018, 22:30

Przeglądam ogłoszenia w poszukiwaniu rowerów merida oraz silników i baterii oddzielnie. Wysłałem informację i zdjęcia do kilku większych lombardów. Byłem w kilku miejscach z rowerami. Będę jeszcze jutro. Nie mam zamiaru poświęcać na to więcej czasu. Mam pracę i rodzinę. Złodziej ukradł mi pieniądze (w przeliczeniu) oraz już wystarczającą ilość czasu. Dlatego proponuję nagrodę, żeby szukający dla siebie rowerów przy okazji zwrócili uwagę, a nóż widelec 500zł nagrody wpadnie.

adam_m4

Post autor: adam_m4 » 16 cze 2018, 22:44

Umbur pisze:
16 cze 2018, 13:55
Jak miałeś przymocowany pojemnik na akumulator? Mogą być jakieś rysy na ramie po demontażu? Jakie miałeś niestandardowe części zamontowane? Jakieś inne rączki? Inne platformy? Napisz o wszystkim co odbiegało od normy.
Tak jak już napisałem:
adam_m4 pisze:
15 cze 2018, 22:02
- bateria bidon - mocowanie bylo prowizoryczne, testowałem różne umiejscowienie baterii. W chwili kradzieży, przywiązania zielonym pasem do ramy w miejscu jak na zdjeciu.
Rower miałem 3 tygodnie zanim go ukradli. Nawet nie pamiętam cech charakterystycznych. Poprzedni właściciel o niego dbał. Nie było prawie żadnych rys. Nawet naklejki praktycznie bez skaz. Były po podklejane paski czarnej izolacji w miejscach gdzie linki ocierają o ramę.
Dwa tyg stał w mieszkaniu, a ostatni tydzień w piwnicy. W weekend miałem zrobić porządną kotwę w ścianie, ale nie zdążyłem. Chociaż zdaniem technika z policji, który był na miejscu i tak by to niewiele dało. Rozważałem też GPS, ale trochę wątpiłem w jego skuteczność. Może gdyby nie te wątpliwość to teraz odzyskał bym rower. Ale tego już się nie dowiem. :cry:

ODPOWIEDZ