ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Piszta co chceta ;)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: tatar »

Chyba pisząc swój post,henio.miałeś za plecami wodospad Niagara.bo takiego wodolejstwa dawno nie widziałem :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: EV-Maniak »

tatar pisze:
10 lip 2018, 18:56
Chyba pisząc swój post,henio.miałeś za plecami wodospad Niagara.bo takiego wodolejstwa dawno nie widziałem :D
Ty za to piszesz krótko i zwięźle jak na prawdziwego hejter przystało :)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: tatar »

Za to czytam ze zrozumieniem :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: EV-Maniak »

tatar pisze:
10 lip 2018, 19:02
Za to czytam ze zrozumieniem :D
No chyba, że tekst przerasta Cię intelektualnie :lol:
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: tatar »

To sie nazywa henio,przerost formy nad treścią
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: EV-Maniak »

To się nazywa tatar - nie odpuści choćby miał zaspamować cały temat.
Dzjohnyj
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 18 lut 2018, 22:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: Dzjohnyj »

henio pisze:
10 lip 2018, 19:37
choćby miał zaspamować cały temat.
Ekchem,
Miałem się nie wtrącać w tę dyskusję, ale no nie wytrzymie.... i to napisał Henio
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: tatar »

@Dzjohnyj :D :D :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: EV-Maniak »

Może i faktycznie dużo piszę, ale to wynika z ciekawości, chęci zgłębienia tematu i tego, że niezbyt czający z elektroniki jestem. Z reszto to już nie raz mówiłem, nie ukrywam tego, choć niektórzy wciąż myślą, że tylko udaję, że nie wiem. Ja na prawdę nie wiem, a chce poznać, tylko wolno czaję. Taka prawda.
Tatar ma dużo wiedzę, to dobry fachowiec z doświadczeniem. Nie mam pojęcia dlaczego nie zbyt chętnie dzieli się swoja wiedzą na forum za to lubuje się nawet nie w spamowaniu co w torllowaniu stąd ten lekki pstryczek. Bo on tak do każdego pisze zauważyłem.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: tatar »

Tatar nie pisze tak do każdego,staram sie tylko prostować ewidentną głupotę i bezsensowną paplaninę typu;,,zbiorowa histeria",co nijak ma się do rzeczywistego obrazu sytuacji w PE.Nawet nie jest to ACTA 2,tylko lużno rzucona nazwa na temat.Czytać uważnie ,słuchać uważnie ,a nie pisać głupoty.Zeeltom, dla przykładu, zwrócił uwagę na 18 min.filmu,całe sedno problemu o tym niby ACTA-ale skąd,nieważne, byle paplać w swoim poście o niczym.Wszyscy naokoło głupi,niedouczeni,nieroby i pasożyty.Kierowanie zarzutów w stronę innych,to nic innego jak odwracanie uwagi od własnej małostkowości.Cała bytność na forum. henia ,sprowadza się do jednej rzeczy;załatwić coś dla siebie.Pokaż heniu chociaż jeden twój post,w którym komuś pomogłeś czy doradziłeś?Gwiazda forum,henio.Yuotuberem nie zostałeś,to chociaż forumerem jesteś i tak ci zostanie. :D
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: TomaS »

jak henio zbuduje swój rower, zacznie nim jeździć, potem zbuduje castoma i zaliczy kolejne tys./km to będzie dużo wszystkim pomagał na forum a nie rozplynie się jak jawa (patrz poprzednicy) . Mam nadzieje że się nie zawiodę ? 😉
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: EV-Maniak »

tatar pisze:
10 lip 2018, 23:24
Tatar nie pisze tak do każdego,staram sie tylko prostować ewidentną głupotę i bezsensowną paplaninę typu;,,zbiorowa histeria",co nijak ma się do rzeczywistego obrazu sytuacji w PE.Nawet nie jest to ACTA 2,tylko lużno rzucona nazwa na temat.Czytać uważnie ,słuchać uważnie ,a nie pisać głupoty.Zeeltom, dla przykładu, zwrócił uwagę na 18 min.filmu,całe sedno problemu o tym niby ACTA-ale skąd,nieważne, byle paplać w swoim poście o niczym.Wszyscy naokoło głupi,niedouczeni,nieroby i pasożyty.Kierowanie zarzutów w stronę innych,to nic innego jak odwracanie uwagi od własnej małostkowości.Cała bytność na forum. henia ,sprowadza się do jednej rzeczy;załatwić coś dla siebie.Pokaż heniu chociaż jeden twój post,w którym komuś pomogłeś czy doradziłeś?Gwiazda forum,henio.Yuotuberem nie zostałeś,to chociaż forumerem jesteś i tak ci zostanie. :D
Powyzej jedna z najdluzszych wypowiedzi surowego miesa. Oczywiscie nie zwiazana stricte z tematem, tylko z hejtem i to bez podstawnym bo nie raz juz pomoglem na forum i nie ciagne tylko do siebie. Widac tez inne klamstwa w wypowiedzi, ale nie mam zamiaru ich prostwac.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: EV-Maniak »

TomaS pisze:
10 lip 2018, 23:54
jak henio zbuduje swój rower, zacznie nim jeździć, potem zbuduje castoma i zaliczy kolejne tys./km to będzie dużo wszystkim pomagał na forum a nie rozplynie się jak jawa (patrz poprzednicy) . Mam nadzieje że się nie zawiodę ? 😉
Watpie czy bylby sens strzebic ryja w towarzystwie pewnego hejtera. Moze dlatego poprzednicy rozplyneli sie jak kamfora.
Awatar użytkownika
darki
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2018, 7:30
Lokalizacja: podkarpacie

Re: ACTA 2 - zbiorowa histeria pseudo-twórców, nierobów i pasożytów

Post autor: darki »

Macie się zamiar kłócić jak na innych forach? Każdy ma prawo do swojego zdania ale już nie każdy powinien każdego obrażać itp. Heh temat acta 2 przechodzi powoli w epopeje szerokiej maści od Cejrowskiego po .... Henia?
Wypijcie po jednym i wyluzujcie :). Rzesza Ebajkerów powinna dawać nowemu początek. Nowa Nadzieja.
Apropo strasznie mnie męczy kiedy chcę doczytać coś na forum i wylewa się tysiące stron nie na temat no ale tu temat trochę wolny więc może warto sobie nawtykać ;).
Dobra stawiam kolejkę :D
Budujesz swojego Ebika.
Szukasz jakiegoś drobiazgu.
Poszukaj w mojej SZufladzie.
tel. 693 004 127
Pozdrawiam
Zablokowany