ZAPRASZAM DO ZBIÓRKI CHARYTATYWNEJ NA WÓZEK INWALIDZKI viewtopic.php?f=8&p=24450#p24450

Polskie sądy - śmiać się czy płakać?

Piszta co chceta ;)
Awatar użytkownika
Maran_hand

Re: Polskie sądy - śmiać się czy płakać?

Post autor: Maran_hand » 05 paź 2018, 13:54

No cóż, dla jasności, nikogo nie biłem i nie miałem zamiaru tego robić. Nawet gdybym chciał, to ewentualny wyrok oznacza dla mnie pożegnanie się z pracą którą wykonuję od przeszło 18 lat. Więc nie mogłem / nie mogę sobie na to pozwolić. Pewnie, że gdybym wiedział jaki tego będzie finał to bym sobie darował tą dyskusję. Nie mniej jednak stało się.. Choć po tych przeżyciach nadal uważam, że człowiek nie na wszystko musi się godzić i przymykać oko. Bardzo prawdopodobne, że gdybym nie zareagował to ten flustrat próbowałby wyładować swoją złość na kimś innym. U mnie skończyło się jak skończylo. Wyszedłem z tego "z ranami" ale żyw. A jeśli dzięki temu uratowałem komuś życie? ;) - żart.
Czasem oglądam programy pokazujące pracę drogówki. Za wszystko co kończy się wizytą w szpitalu poszkodowanego przy winie sprawcy z automatu policja zatrzymuje prawo jazdy. Temu nie zatrzymali. Widać kulsony pod okiem kamery bardziej rygorystycznie do tematu podchodzą ;)
www.RybieUdko.pl
a tym się wożę viewtopic.php?f=30&t=134 ..po dzielni :twisted:

ODPOWIEDZ