Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Piszta co chceta ;)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Post autor: WojtekErnest »

Tas: temat wydzielony z wątku: http://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=30&t=1829

Poza tytulem postu, to masz fajny rower....
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tas »

rozwiązałem ten problem w najprostszy sposób, teraz juz temat pasuje do treści :)
Fajna skrzynka, jaką metodą jest zrobiony napis?
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: WojtekErnest »

tas pisze:
11 lis 2018, 11:04
..teraz juz temat pasuje do treści :)
..
Bingo :-)
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: verre »

fajna skrzynka, dobry pomysł z tym białym paskiem, wg mnie optycznie odchudza całą skrzynię :P
pomijam napis
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
Adamson
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:54

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Adamson »

tas pisze:
11 lis 2018, 11:04
rozwiązałem ten problem w najprostszy sposób, teraz juz temat pasuje do treści :)
Tas wiem, że chciałeś dobrze, ale stanowczo protestuję przeciw zmianie mojego tematu! Psujesz mi całą zabawę cenzurą w stylu FB, bo zadaniem tego projektu jest wzbudzać kontrowersje. Temat był zgodny z treścią w 100%! Nie jest prawdą, że nie pasował! Może jedynie wzbudzać wątpliwości odbiorców ze względu na dwuznaczność, a taką formę to nawet uczeń podstawówki rozkmini! Chyba nie jest to zabronione regulaminowo? Jeśli kogoś zrazi to nie zajrzy i ...niech żałuje, bo zamierzam zaprezentować budowę kompleksowo, a temat obroni się sam liczbą postów. Przytaczam kilka tematów działu "Własne konstrukcje", które wg zastosowanej maniery powinny być: skorygowane/rozszerzone/ograniczone/zmienione/usunięte (to jeden z postulatów komunistycznego patrona UE Spinelliego dotyczący własności, a tu sprawa dotyczy mojej własności intelektualnej):
Samurai
Rumski "Leśnik"
RAIDEN aka ThunderBolt
Grubas
Niski, ostry i zły

Dobra, wystarczy z ostatnich dwóch stron? Mam jeszcze w pamięci doskonały temat "Czarnuch bez nazwy" - nikt go nie korygował? Wyluzujcie z cenzurą, krytykę biorę na klatę!

Zwracam się z prośbą do admina o przywrócenie pierwotnego tytułu tematu, abym mógł przejść do technicznego meritum.
Na tym forum padłem ofiarą POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ i CENZURY adminów. Patrz wątek:http://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=11&t=1878
Witt
Forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 25 kwie 2018, 12:35

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Witt »

Też mi się podoba:) Twój wyrób, poza napisem. Ja na hasło PoleExit mam odruchy wymiotne, jak wspomnę sobie pełne słońce na saksach z hiszpanem przy boku i "skromnym marzeniem" niech się zdarzy cud by być w EU. Bo wszystko co mamy dzisiaj mamy tylko z GetinEu
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tatar »

Mamy?Za darmo?To już wolę przewrotny POLEXIT,a już napewno nie,jak napisałeś, w żadnym wypadku,,PoleExit''
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: GiantTrance3KW »

Też myślałem że chodzi o co innego z tym tytułem :-D
Dlatego teraz kliknąłem tak z ciekawości i widzę fajny projekt, ładnie wykonany, a do tego jeszcze ciekawy styl obcowania z rowerami - rodzinny - wyprawowy :-) jak podejrzewam dłuższe dystanse - super !! ;-)
Gratulacje i witamy w klubie ! :-)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: WojtekErnest »

Rower rodzinny, wwyprawowy ale z tym napisem niech lepiej nie przekracza granicy RP.
Chyba ze na wschod...
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: GiantTrance3KW »

WojtekErnest pisze:
16 lis 2018, 5:32
Rower rodzinny, wwyprawowy ale z tym napisem niech lepiej nie przekracza granicy RP.
Chyba ze na wschod...
Fakt...pewne ryzyko zawsze istnieje w naszym narodzie.. :lol:
Ale właściciel przecież miał świadomość jak ozdabia swój sprzęt, zresztą to tak jakby wystarczy u nas założyć koszulkę z jakimś napisem lub symbolem czy szalik z barwami klubowymi...niewiele się nie zmieniło od dawna - w pewnych środowiskach zawsze można się narazić za takie odważne okazywanie swoich poglądów czy co gorsza ich manifestowanie :lol:
I wcale nie trzeba jechać czy iść gdzieś daleko :D np w Krakowie chłopcy z patoli mają takie niezdrowe hobby - wymyślili żeby ganiać się z maczetami czy siekierami i co w ogóle śmieszne nie jest realnie się zabijają.
Politycznie nasze społeczeństwo też zmierza do fanatycznego absurdu, co widać na różnych marszach, protestach i nie tylko...więc jakieś ryzyko zawsze istnieje ;)
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: elektrotonus »

Może chodzi o rower do wyjazdu poza granice Polski. EXIT - wyjcie z Polski ? ;-)
Fajna konstrukcja, prosimy więcej szczegółów budowy z bliska, skrzynki i jej wnętrza.
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Maran_hand »

Witt pisze:
15 lis 2018, 21:36
Też mi się podoba:) Twój wyrób, poza napisem. Ja na hasło PoleExit mam odruchy wymiotne, jak wspomnę sobie pełne słońce na saksach z hiszpanem przy boku i "skromnym marzeniem" niech się zdarzy cud by być w EU. Bo wszystko co mamy dzisiaj mamy tylko z GetinEu
Też chwałę sobię otwarte granice :)
Każdy ma prawo do własnych poglądów i przekonań. Ma prawo do ich manifestacji itd. Jednak są pewne normy których nie należy przekraczać w imię dobrych zasad. Tytuł wątku był niejasny i mimo że nie lubię cenzury to tu przyznaję rację adminowi. Nie róbmy na siłę i wszędzie polityki. Jest tyle innych portali gdzie można dać upust swoim emocjom.. Tutaj zostańmy przy e-pojazdach. Adamson, chętnie poczytam o "kompleksowej budowie" Twojego ebajka i tylko o tym bo Twoje poglądy polityczne, delikatnie to ujmując, średnio mnie interesują. Nie ten portal.
Awatar użytkownika
Adamson
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:54

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Adamson »

Tytul mojego tematu byl w takim samym stopniu jasny, jak wiele innych na forum, m.in. wymienionych wyżej. Zawieral nazwę ebika i kilka słów charakteryzujacych. Nie zamierzam politykować, design sam robi robotę, wiec i Wy, drodzy koledzy, przestańcie. W imię wolności wyrażania się przyłączcie się do apelu:

Tas, najlepszy kolego, przywróć pierwotny tytuł mojego tematu! Po tym zaczynam wynużenia techniczne.
Na tym forum padłem ofiarą POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ i CENZURY adminów. Patrz wątek:http://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=11&t=1878
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: GiantTrance3KW »

Ogólnie Panowie to cenzura jednak źle się kojarzy...osobiście uważam że prawdziwa wolność, w tym przypadku wypowiedzi, nie powinna być w żaden sposób cenzurowana bo to już nie jest wolność :-D
Każdy przecież ma swój rozum ;-)
Oczywiście wszystko zgodnie i w ramach zasad, regulaminu danego miejsca (forum) itd. ;-)

https://kwejk.pl/obrazek/3226139/precz-z-cenzura.html
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tas »

To nie cenzura, to utrzymywanie porządku :)
Większość Twojego tematu komentuje opis tytułu, a nie Twoją maszynę, zatem zmiana była potrzebna ponieważ temat jest dla społeczności, a nie dla Ciebie ;)
Inne tytuły nie wywoływały takich dyskusji i nie wymagały interwencji.
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
maciek72
Forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 18 lut 2018, 14:22
Lokalizacja: BLACHOWNIA

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: maciek72 »

Jak nie spełnicie moich żądań to sie nic nie dowiecie: :twisted:
Sorry Adamson,jestem pełen obaw :lol:
MACIEK
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: GiantTrance3KW »

maciek72 pisze:
16 lis 2018, 13:07
Jak nie spełnicie moich żądań to sie nic nie dowiecie: :twisted:
Sorry Adamson,jestem pełen obaw :lol:
No jestem ciekaw czy te "wynurzenia" techniczne się teraz wynurzą.. :lol:
Bo w sumie fajnie by było o rowerku coś więcej się dowiedzieć :D
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Maran_hand »

GiantTrance3KW pisze:
16 lis 2018, 13:12
maciek72 pisze:
16 lis 2018, 13:07
Jak nie spełnicie moich żądań to sie nic nie dowiecie: :twisted:
Sorry Adamson,jestem pełen obaw :lol:
No jestem ciekaw czy te "wynurzenia" techniczne się teraz wynurzą.. :lol:
Bo w sumie fajnie by było o rowerku coś więcej się dowiedzieć :D
I tylko o rowerku ..to tak dla jasności :)
Ale oczywiście nikt nikogo nie zmusza, mamy demokrację, wolna wola..
mr_x
Forumowicz
Posty: 515
Rejestracja: 26 wrz 2018, 19:19

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: mr_x »

Chyba tylko ja nie rozumiem, o co ten "spór", poza przywróceniem starego tematu.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tatar »

Wiem,że najlepiej nie odzywać się,a będzie miło i przyjemnie.Sporo osób przeniosło się z Arbitra na to forum, miedzy innymi ze względu na cenzurę tamtejszego admina,który niejednokrotnie kasował ludziom bardzo fajne teksty i wypaczał sens innych.W tym przypadku widzę to same działanie.W każdym dziale jest od groma polityki;pie...ny ustrój,pie..ne sądy,pie..na demokracja,pie..ona policja itp.,itd.I co? Tamto/pominąwszy nazwy tematów/ porządku,ale nazwa Polexit już nie?Panowie,bawicie się ciągle polityką tak w swoich postach jak i w życiu,nie dokopujcie innym tylko dlatego,że nie jest to zgodne z waszymi przekonaniami,nie podlizujcie chociaż tutaj ,,tym na górze'',bo to wam g..no i tak da;co najwyżej dostaniecie rabat na śmieszność. :D
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Maran_hand »

Zwykle się z Tatarem zgadzam bo mądrze prawi. Ale nie tym razem. Nie wprowadzajmy tu polityki bo i tak pewnie każdy w jej temacie ma odruch wymiotny. Polityka dzieli, ebike łączy i tego się trzymajmy :)
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: GiantTrance3KW »

tatar pisze:
16 lis 2018, 17:46
Wiem,że najlepiej nie odzywać się,a będzie miło i przyjemnie.Sporo osób przeniosło się z Arbitra na to forum, miedzy innymi ze względu na cenzurę tamtejszego admina,który niejednokrotnie kasował ludziom bardzo fajne teksty i wypaczał sens innych.W tym przypadku widzę to same działanie.W każdym dziale jest od groma polityki;pie...ny ustrój,pie..ne sądy,pie..na demokracja,pie..ona policja itp.,itd.I co? Tamto/pominąwszy nazwy tematów/ porządku,ale nazwa Polexit już nie?Panowie,bawicie się ciągle polityką tak w swoich postach jak i w życiu,nie dokopujcie innym tylko dlatego,że nie jest to zgodne z waszymi przekonaniami,nie podlizujcie chociaż tutaj ,,tym na górze'',bo to wam g..no i tak da;co najwyżej dostaniecie rabat na śmieszność. :D
Oj dużo w tym prawdy ;) Bardzo ładnie kolega to ujął.
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: verre »

przepraszam Was wszystkich panowie, ale chciałem Wam coś oznajmić, otóż: znalazłem to forum ponieważ poszukiwałem informacji o rowerach elektrycznych, czerpie z tego/naszego/ foruma ile tylko moja tępa pała zrozumie, wiem, ze w wielu sprawach/politycznych/ sie nigdy zgadzać nie bedziemy. Ale do chu.a ciężkiego to nie jest o naszych pogladach politycznych tylko o ebajkach i bardzo Was proszę, jako Wasz mlodszy kolega o trzymanie się tematów ebajkowych
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: GiantTrance3KW »

Maran_hand pisze:
16 lis 2018, 18:07
Zwykle się z Tatarem zgadzam bo mądrze prawi. Ale nie tym razem. Nie wprowadzajmy tu polityki bo i tak pewnie każdy w jej temacie ma odruch wymiotny. Polityka dzieli, ebike łączy i tego się trzymajmy :)
I tutaj jest prawda święta, ale czy ta recepta aby jest wykonalna...przecież użytkownicy piszą i wplątują co chcą..politykę też, ale zgadzam się że lepiej mogło by jej tu nie być wcale ;)
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: WojtekErnest »

I "dzięki" temu tytułowi, 10% techniki 90 % polityki...
Chyba nie o to chodziło w tym dziale..
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
maciek72
Forumowicz
Posty: 290
Rejestracja: 18 lut 2018, 14:22
Lokalizacja: BLACHOWNIA

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: maciek72 »

Chyba mamy tu kreta a on ma niezły ubaw.Panie Tasie zamknij pan temat bo kolega od tematu chyba już nie ma nic więcej do powiedzenia.
MACIEK
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tas »

no nie, autor specjalnie wybral taka forme tematu aby prowokacyjnie podejsc czytelnika. Tu nie ma cenzury, ja dopisalem do tematu o co chodzi w srodku, nie o polityke tylko ze to naprawde jest czyjas konstrukcja :)
oj pany pany, zajmijcie sie czyms, konstruowaniem, a nie takimi glupotkami czy w tytule kest dopisane "moja konstrukcja" czy nie :)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tatar »

maciek72 pisze:
16 lis 2018, 19:30
Chyba mamy tu kreta a on ma niezły ubaw.Panie Tasie zamknij pan temat bo kolega od tematu chyba już nie ma nic więcej do powiedzenia.
Fakt.Tytuł był prowokacyjny i pewnie racje ma @maciek72.
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: tas »

zamykac to może nie ale wydziele tą częśc dziwną do osobnego tematu :) Bo zaraz wrzawa że usuwają i cenzura itd :)
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: ximad »

Na innych forach wystarczy nie dac tematu w klamrach jak forum wymaga i nikt z modow tego nawet nie poprawia, tylko usuwaja tematy albo zamykaja a Wy sie jakiejs modyfikacji tematu czepiacie :)
Awatar użytkownika
Adamson
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:54

Re: Mój ebike "POLEXIT" zgodny z unijnym prawem co do elektryków

Post autor: Adamson »

Koledzy, ogromnie żałuję, że nie udało mi się dojechać do Żyrardowa w tym roku. Było blisko, pisałem nawet pytania do Zeltoma, ale nie udało mi się skończyć roweru na czas, pracowałem nad tym cały długi weekend. Przyjechalibyśmy z synem na kołach te 300km i to było by coś. Pewnie wówczas nie byłoby tej całej pisaniny, bo poznalibyśmy się osobiście.

Większość użytkowników forum poznaje się właśnie poprzez publikowane posty i dla mnie niebagatelną sprawą własnego wizerunku jest, co oczywiste, najważniejszy temat o budowie własnego roweru. Każecie mi publikować pod skundlonym w mojej opinii tytułem tematu. Dla użytkownika, który grzebie po forum od dłuższego czasu obecna, skorygowana nazwa tematu mogła by świadczyć jedynie o znacznym stopniu niepełnosprawności intelektualnej autora! Tak to odbieram.
Koledzy, pisanie postów nie jest dla mnie sposobem na zabicie nudy. Mam swoje lata i ogromny deficyt czasu z uwagi na poważniejsze aktywności, więc pisanie jest dla mnie pewnym wysiłkiem. Mam zamiar go podjąć dla idei, bo uważam że będzie się czym podzielić, ale nie odbierajcie mi tej odrobiny satysfakcji z posiadania własnego tematu! To też jeden z efektów mojej kreatywności, nie niweczcie jej!
Na tym forum padłem ofiarą POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ i CENZURY adminów. Patrz wątek:http://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=11&t=1878
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Post autor: ximad »

Troche chyba pomyliłeś forum z własnym blogiem. Forum służy dyskusji, ale im więcej użytkowników tym bardziej trzeba zapanować nad bałaganem. Nazewnictwo tematów, trzymanie się tematu w wątku, pilnowanie kultury etc etc. Bez tego forum staje się nieczytelne, ciężko odnaleźć wartościowe informacje.
Co do nazwy tematu to sam mogłeś go po prostu powtórzyć w pierwszym poście dużą czcionką, przed treścią skoro tak bardzo zależy Ci na uwiecznieniu konkretnego wyrażenia.
Nie pisze tego złośliwie ale moderowałem kilka lat forum i spróbuj postawić się w sytuacji kogoś kto chce utrzymać porządek na forum i też nie ma na to całego dnia.
Awatar użytkownika
Adamson
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:54

Re: Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Post autor: Adamson »

Tas przegrałeś.

Zawsze odnosiłem wrażenie, że jesteś tym który jednoczy to środowisko, ale widzę, że rok po uruchomieniu forum woda sodowa uderzyła... a my, zwykli członkowie, wpadliśmy spod deszczu pod rynnę. Takie autorytarne decyzje godzące w wolność wypowiedzi, swobodę wyrażania się, nie przyniosą dobrych rezultatów.
Na tym forum padłem ofiarą POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ i CENZURY adminów. Patrz wątek:http://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=11&t=1878
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Post autor: WojtekErnest »

@Adamson chyba nadal nie rozumiesz niestosownosci swoich wpisów.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2964
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Post autor: tas »

Niebawem nawet w tak błahych sprawach jak poprawienie nazwy tematu będzie trzeba pisać wnioski o rozpatrzenie :)
Cieszmy się, że nie ma u nas jak na Elektrodzie, tam to dopiero zamiatają sprawy pługiem :D
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Witt
Forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 25 kwie 2018, 12:35

Re: Kontrowersyjność nazwy tematu względem zawartości :)

Post autor: Witt »

Adamson nie stresuj się tak, poco. Każdy z nas ma ogromy deficyt czasu. Masz fajny rower, swoje doświadczenia. Nie ma co się urażać, przyjąć do wiadomości i tyle. Ja czekam na każde Wasze przemyślenia nawet głupie. Bo dzięki tym z pozoru błahym pytaniom, nie muszę ich zadawać. Kolorytem tego forum, jest właśnie nieprawdopodobna kultura osobista, bez prywatnej manifestacji i urażania się. Sam świadomie zrezygnowałem z elektrody bo kupiłem kiedyś odkurzacz mało znany wówczas w Polsce, pisałem raz na kwartał swoje przemyślenia i co dostałem dwa ostrzeżenia dotyczące sprzedaży, że jeśli chcę sprzedawać je to mam to zrobić w innym dziale. Zbaraniałem przy drugim ostrzeżeniu i banie na 3 dni zrezygnowałem z pisania i nieloguje się tam od 12 lat!!! Ale tutaj? gdzie nawet wątek o wtyczkach był mega interesujący. Nie masz co się denerwować, popieram pozostałych. Warto by temat zawsze odzwierciedlał problem, tak zamiast się zachwycać Twoim rowerkiem, gadamy bez sensu:). Do zobaczenia na piwie, na zlocie!:) łojezu się żem rozpisał. Amen.

p.s. Bardzo chętnie poznałbym dosłownie krok po kroku, jakimi kablami prowadziłeś prądy, jak przeciskałeś przez malutką dziurkę itd:)
ODPOWIEDZ