Poduszka powietrzna dla ebikera

Piszta co chceta ;)
ODPOWIEDZ
fineasz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2018, 22:26

Poduszka powietrzna dla ebikera

Post autor: fineasz »

Ktoś miał styczność? Wygląda na ciekawy projekt. W cenie karbonowego kaska full face tylko każda gleba kończy się wymianą naboju za blisko 250 EURO :D
Bardziej na szosę się zda aniżeli do lasu :)
https://hovding.com/

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Poduszka powietrzna dla ebikera

Post autor: EV-Maniak »

Takie to średnie, bo szczęki i twarzy nie chroni...
Jak jak se w końcu zelektryfikuję bajka, to na bank kupię pożądany kask enduro, a nie jakąś poduszkę na łeb.
Dudus2002
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 05 mar 2018, 15:42

Re: Poduszka powietrzna dla ebikera

Post autor: Dudus2002 »

Ja tam bym nie chciał mieć poduszki powietrznej przy głowie :lol: :P
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poduszka powietrzna dla ebikera

Post autor: tatar »

Bardzo pomysłowy patent chroniący głowę i kark lepiej niż standardowy kask.Raczej dla osób nie lubiących jeżdzić w ,,kokilce'' na głowie po mieście :)
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 965
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Poduszka powietrzna dla ebikera

Post autor: Yin »

Mailem pisać że i jako kamizelka ratunkowa się sprawdzi ale dotarłem na koniec filmu i widzę że nie tylko ja o tym pomyślałem :). Pomysł na upgrade - cały kombinezon, nie dosyć że chroni lepiej to i na załamanie pogody się przyda, i jak nocować w lesie wypadnie to i namiot i śpiwór instant by był :twisted: Dokładamy moskitierę na twarz i jest ochrona przed napotkanymi po drodze szerszeniami i osami, dokładamy kevlar i to i psy nie straszne. Tylko jak raz na jakiś czas czujniki zgłupieją i całość odpali się w windzie to sąsiedzi mogą nas znielubić :twisted:
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Dudus2002
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 05 mar 2018, 15:42

Re: Poduszka powietrzna dla ebikera

Post autor: Dudus2002 »

Yin pisze:
10 maja 2018, 21:46
Mailem pisać że i jako kamizelka ratunkowa się sprawdzi ale dotarłem na koniec filmu i widzę że nie tylko ja o tym pomyślałem :). Pomysł na upgrade - cały kombinezon, nie dosyć że chroni lepiej to i na załamanie pogody się przyda, i jak nocować w lesie wypadnie to i namiot i śpiwór instant by był :twisted: Dokładamy moskitierę na twarz i jest ochrona przed napotkanymi po drodze szerszeniami i osami, dokładamy kevlar i to i psy nie straszne. Tylko jak raz na jakiś czas czujniki zgłupieją i całość odpali się w windzie to sąsiedzi mogą nas znielubić :twisted:
I musisz z drzewa na główkę skoczyć, żeby się przespać. A rano zamawiasz nowy za 250 EURO :lol:
ODPOWIEDZ