Potrzebuj pomocy

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
Kazakin
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:08

Potrzebuj pomocy

Post autor: Kazakin »

Witam wszystkich, potrzebuje pomocy w budowie e-bike , nie znam się na elektronice i nie wiem jaki silnik oraz baterie kupić i zrobić tak żeby działało.Rower mam jeśli potrzeba zdjęcia to wyśle, mogę maksymalnie wydać 2500zł na elektronikę.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Potrzebuj pomocy

Post autor: EV-Maniak »

Proponuję kupić jakiś dobry zestaw, który sam sobie założysz. Trochę mało 2500 ale może się uda. Wrzuć fotkę roweru, to ocenimy czy się w ogóle nadaje na przeróbkę, tzn. czy warto w niego zainwestować, bo przerobić można wszystko.
Dzjohnyj
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 18 lut 2018, 22:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebuj pomocy

Post autor: Dzjohnyj »

Myślę, że z takim budżetem można nawet coś fajnego kupić.
Silnik+obręcz+zaplatanie ~1000zł
Sterownik GT1500 ~300zł
Jakaś drobnica, skrzynka ~250zł
Ładowarka ~150zł
Czyli zostaje ~800zł na pakiet; np. 13s7p
Awatar użytkownika
Inc0
Forumowicz
Posty: 873
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: Potrzebuj pomocy

Post autor: Inc0 »

Może zacznijmy od głowy strony do czego rower ma ci służyć ? do skakania nad przepaściami w górach, szybkiej jazdy po leśnych duktach, wyścigów z samochodami po miejskich asfaltach, do relaksacyjnej turystyki krótkodystansowej (do 100km ) do zwiedzania odległych zakamarków karaju ( dystanse ponad 100km ) , do dojeżdżania do pracy , do lansu na osiedlu ;) i jednak wklej foto roweru
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.
ODPOWIEDZ