KT48ZWSRL 30a plus KT-LCD3 proplem

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
szczepan-k
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:06

KT48ZWSRL 30a plus KT-LCD3 proplem

Post autor: szczepan-k »

Witam, mam problem z czujnikiem pas może ktoś ma rozpisane kable do pasa w sterowniku kt48zwsrl-XDL07L 15/30a bo nie mam pewność ze u mnie jest ok.
U mnie brązowy to tv, czarny zg, żółty zl, mam napięcie między czarnym z żółtym 4,8v a między czarnym i brązowym 3,7 jak podłącze czujnik pas to napięcie spada około 1,2 i nic nie działa a czujnik na pewno jest dobry, przetestowałem że dotykając szybko przewód żółty z czarnym to silnik pracuje czarny to na pewno masa żółty powinien być sygnałem tylko jest napięcie po między nimi około 4,8 v, ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak zależy mi na pasie, po za tym reszta wszystko działa normalnie manetka, hamulce, wsteczny.
szczepan-k
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:06

Re: KT48ZWSRL 30a plus KT-LCD3 proplem

Post autor: szczepan-k »

Po dalszych testach stwierdzam ze coś jest uwalone z zasilaniem od pasa i hamulców podpiąłem się pod zasilanie manetki pasem i działa normalnie, mam tylko nadzieje ze nie będzie to powodować jakiś problemów.
ODPOWIEDZ