Jaki sterownik do Voilamart 1000w?

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
lehuu
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2018, 0:00

Jaki sterownik do Voilamart 1000w?

Post autor: lehuu »

Witam, od 2 tygodni szarpię się z moim pierwszym e bikiem. SPoro już mam. Nawet przejechałem się. Jest dobrze. Kupiłem najtańszy zestaw, Voilamart 1000w z lcd SW900 i trochę słabym sterownikiem 26A niby jest ale ma okrojone możliwości i funkcje. Dzisiaj przestał mi wskazywać prędkość i przebieg.(i tak był zakłąmany na +10km) ale nie działa i złości. Załącza ikonkę światła zewnętrznego ale żadnych zmian napięcia nie wykazuje na wiązce sterownika, (jest stałę napięcie równe temu z baterii) . Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Wymysliłem że to sterownik zwariował. Nie umiem wyszukać takiego który będzie współpracował z tym LCD SW900 i tym silnikiem. Nie mogę się nigdzie doczytać co współpracuje ze sobą a co nie? Może jakaś mała podpowiedź od doświadczonych e-bike-cyklistóhttp://pojazdyelektryczne.org/download/file.php?mode=view&id=2847w. Proszę.
Załączniki
sterownik który mam
sterownik który mam
Pawel.1000w
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:10

Re: Jaki sterownik do Voilamart 1000w?

Post autor: Pawel.1000w »

Mam prawie taki sam sterownik.
Próbuję mu wyprowadzić kable na wyświetlacz, ale nie wiem gdzie się wziąć w płytkę.
Mógłbym mieć prośbę do Ciebie abyś go otworzył i popatrzył?
lehuu
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2018, 0:00

Re: Jaki sterownik do Voilamart 1000w?

Post autor: lehuu »

Mogę spróbować, zaraz pójdę do garażu wyjmę z roweru i zobaczymy. A jaki wyświetlacz będziesz podłączał? Sw900 czy inny?
Pawel.1000w
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:10

Re: Jaki sterownik do Voilamart 1000w?

Post autor: Pawel.1000w »

Mam LCD3, podobno ma to współpracować za sobą, gdzieś tak wyczytałem w sieci.
Będę bardzo wdzięczny, bycmoze nie będzie konieczna wymiana sterownika.
ODPOWIEDZ