bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Dział zawiera tematy związane z akumulatorami, ładowarkami oraz BMSami
ODPOWIEDZ
greorg
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:31

bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: greorg »

https://pl.aliexpress.com/item/150A-8-s ... autifyAB=0

BMS jak w linku, czy ktoś ma? użytkuje? jakieś doświadczenia? czy można zastosować alternatywnie dla "komputera" pokładowego aka. Cycle analist, ev computer pikacza lub innego?
djmarcin56
Forumowicz
Posty: 256
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: djmarcin56 »

przecież chłopaki o nim piszą ostatnio caały czas, nic nie czytałeś? zobacz choćby do tematu henia o budowie roweru ostatnie strony
GrzegorzS
Forumowicz
Posty: 359
Rejestracja: 23 lut 2018, 0:14
Lokalizacja: Lubliniec

Re: bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: GrzegorzS »

djmarcin56 pisze:
11 lip 2018, 16:57
przecież chłopaki o nim piszą ostatnio caały czas, nic nie czytałeś? zobacz choćby do tematu henia o budowie roweru ostatnie strony
Ten temat dotyczy kompletnie innego bms-a.
greorg
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:31

Re: bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: greorg »

gdzieś czytałem coś ale chyba nie wiele, ciekawa alternatywa byłaby dla watomierza/prędkościomierza, na pewno mamy taki na giełdzie do sprzedaży. a może kupić po prostu BMS i jakiś tradycyjny watomierz/prędkościomierz.
djmarcin56
Forumowicz
Posty: 256
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: djmarcin56 »

arek arecki takie sprzedawał, zobacz na starym forum tam są jakieś opinie, nadal chyba cyklon ebike sprzedaje ;)
nie otwierałem linka i myślałem, że szukasz opini o tym z bluetooth :)
pumexior
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 22 maja 2018, 0:04
Lokalizacja: Pod Krakowem

Re: bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: pumexior »

Cześć! Pozwolę sobie odświeżyć temat - czy mógłby się wypowiedzieć jakiś użytkownik takiego bmsa? Szukam pod 20s i 150a, na starym forum znalazłem jakieś informacje, że niby pierwsze wersje sprawiały problemy a później już było lepiej. Może ktoś podzielić się opinią? Czy ekran pasuje rozmiarem i rozstawem śrub pod falcona? I jak kupować to gdzie, u cyklona? Bo jest też w sklepie u forumowego kolegi, ale nie wiem, czy ktokolwiek już tam kupował :) https://electroo.pl/produkt/smart-bms-l ... 4s-100a-4/
Dede
Forumowicz
Posty: 2079
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: bms 20s lcd ktoś ma? jakieś doświadczenia?

Post autor: Dede »

Do sterownika 150A radziłbym kupować BMS wersję 300A. Pamiętać żeby te BMS kupować na większe prądy niz sterownik bo jak ktoś chcę użyć BMS 150A do sterownika 150A to mogą przypalić mosfety w BMS
ODPOWIEDZ