Rama Teleport Prime

Dział z częściami rowerowymi - ramy, amortyzatory, hamulce itp
ODPOWIEDZ
grafffik

Re: Rama Teleport Prime

Post autor: grafffik »

firma ma swojego przedstawiciela w Austri która jest oddziałem spółki zagranicznej. Kupuując poprzez austrie nie płacisz VATu jak przy imporcie z poza terenu EU. Czy będzie taniej - pewnie nie, ale na pewno szybciej :mrgreen:

henio nie ma sensu szerzyć uprzedzeń. Handlowałem z rosjanami kilka lat i nigdy żadnej wtopy. A wycieczki po Moskwie na koszt kontrahenta bezncenne :)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Rama Teleport Prime

Post autor: EV-Maniak »

Oj pojechałbym do Moskwy. Ja do Ruskich nie koniecznie coś mam, bardziej do Banderowców Ukraińskich. Ale też wiadomo nie każdy Ukrainiec od razu Banderowca.
A mocne te ramy? Z jakiej stali? Bo cena faktycznie zachęcająca :)

---edit----
Znalazłem fajną ramę dla Ciebie Leszsczu. Tylko nie wiem gdzie to można kupić. Wspólna oś suportu i wahacza. Akusów też trochę wejdzie. Lekka i zwinna. Może ktoś znajdzie sklep z tą ramą. No chyba, że to samoróbka.
Załączniki
f0c7fafe1bfa28e207a402ff8330915b.jpg
grafffik

Re: Rama Teleport Prime

Post autor: grafffik »

jeżdżę na tej ramie od wielu miesięcy.
upalam ją pod każdym kątem. przeżyła nawet lot z 2m skarpy w Bieszczadach i jest nie do zaje*bania.
Ma świetny kąt główki ramy, co umożliwia jazdę pod schody w górę itp.
ma jedną wadę (ale i zaletę) - rama mieści tylko i aż 280 ogniw przy której niby śmiało można próbować robić przebiegi po 200km, ale komu się chce jeździć 30km/h jak ma 10 000W pod nogą :lol:

Zdecydowanie nie polecam zakupów bezpośrednio od producenta w Rosji. Mimo że znam rosyjski to była to droga przez mękę zarówno z producentem jak i z naszym urzędem celnym. przyszłym nabywcom sugeruje szukać w oficjalnej dystrybucji u nas w kraju (Cyklon), gdzie wszystkie formalności mamy za sobą i możemy kupić ramę normalnie na fakturę. no chyba że się lubi przygody :?
Olo
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 08 mar 2018, 9:22

Re: Rama Teleport Prime

Post autor: Olo »

Gdzie aktualnie można kupić ramę Teleport Prime?. Ma ktoś taką na sprzedaż?
ODPOWIEDZ