[RELACJA Z WYPRAWY] E-bajkiem wzdłuż Świdra i Wisły

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci lub Twojego autorstwa
ODPOWIEDZ
grafffik

Re: [RELACJA Z WYPRAWY] E-bajkiem wzdłuż Świdra i Wisły

Post autor: grafffik »

okej. będę pisać na priv. jakbyś jednak miał coś zaszłyszanego do polecenia to będę rad
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: [RELACJA Z WYPRAWY] E-bajkiem wzdłuż Świdra i Wisły

Post autor: Goliath »

grafffik pisze:
09 gru 2018, 23:35
...i tętno - które najlepiej świadczy o trudności trasy...
Jakiego czujnika używasz do mierzenia tętna ??
Pas klatkowy , bransoleta, czy "sportowy" zegarek łączący się z telefonem ?? z jakim czujnikiem... optycznym czy klasycznie 2 elektrody/ :D
Jeżeli używasz pasa klatkowego klasycznego, to czy używasz żeli przewodzących czy tylko zwilżenie czujników ??
Co byś polecał i jakiej firmy??
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3337
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: [RELACJA Z WYPRAWY] E-bajkiem wzdłuż Świdra i Wisły

Post autor: WojtekErnest »

Jesli bransoleta, czy zegarek z czujnikami LED, to niestety takie pomiary trzeba traktowac z przymrozeniem oka. Ręka spocona, owlosienie to zakloca odczyt. O ile w warunkach stacionarnych jest to porownywalne z pasem klatkowym, to w ruchu, w różnych warunkach w taki pomiar nie wierze. Nawet czujnik zakladany na palec, pokaże poprawniejssy wynik no ale to tylko w specyficznych sytuacjach.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
grafffik

Re: [RELACJA Z WYPRAWY] E-bajkiem wzdłuż Świdra i Wisły

Post autor: grafffik »

Używam Garmin Fenix 5X Plus. Nie jestem w stanie polecić żadnego czujnika bo się na tym nie znam. 5X Plus używam bo ma wbudowane mapy OSM i wszystkie scieżki rowerowe w okolicy. Pulsometr działa dobrze i nie sądzę by to była jakaś lipa. Co i jak to proponuję poczytać na temat zegarka. Ja się nie znam j mówiąc szczerze na moje potrzeby mi wystarcza
Pzdr
ODPOWIEDZ