"E-bikes mówimy NIE" ??? Spotkaliście się z czymś takim na trasie rowerowej?

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci lub Twojego autorstwa
ODPOWIEDZ
sannis
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:01

Re: "E-bikes mówimy NIE" ??? Spotkaliście się z czymś takim na trasie rowerowej?

Post autor: sannis »

Batory pisze:
22 paź 2018, 16:31
Aż mi się wierzyć nie chce, że takie tablice są na trasach rowerowych!
Czy Wy też takie coś widzieliście?
Taka jest "mądrość etapu". Tak było z nartami vs snowboard, depeszami i metalami, a teraz analog vs elektryk. Zresztą te wszystkie singel tracki to sa takie wygładzone zjeżdżalnie w jakimś bełkocie nazwane "zrównoważonymi ścieżkami" i takie tam pierdy. A wiadomo, że chodzi o komercję. Jeździłem mtb po górach, mam szosę, dawno temu pykałem po Polsce na poziomce. A teraz mam na swoim e-facie taki offroad, że kijami mnie by musieli zapędzić na te single.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: "E-bikes mówimy NIE" ??? Spotkaliście się z czymś takim na trasie rowerowej?

Post autor: tatar »

Faktem jest,że ciężko byłoby przesiąść z ebika na analog,a już szczególnie z fata,którym jazda w terenie nie ma sobie równych.Szosa/full karbon/wisi na haku i nawet z tęsknotą nie spoglądam w jej stronę a,,góral'' poszedł do żydaJeżeli tak wygląda ,,mądrość etapu'',nie ma czego żałować .Mnie to odpowiada:D
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1317
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: "E-bikes mówimy NIE" ??? Spotkaliście się z czymś takim na trasie rowerowej?

Post autor: Goliath »

tatar pisze:
27 paź 2018, 23:19
... a "góral'' poszedł do żyda.
Fat-a też już sprzedałeś ?? ;)
sannis
Forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:01

Re: "E-bikes mówimy NIE" ??? Spotkaliście się z czymś takim na trasie rowerowej?

Post autor: sannis »

Mądrość etapu polega na tym aby koncerny mogły wyprzedać do bólu analogi :D Bo to są przecież inwestycje, technologie, marketing której sprzedaż była rozłożona na lata, a tu teraz trach ebajki. Moja szosa też się kurzy. A jak zrobię nową większą batkę, to już w ogóle nie wiem co będzie:D Myślę, że teraz nasze środowisko musi stworzyć rynek zawodów ebikowych. Mnie się marzy techniczne trophy, z podjazdami technicznymi, przeprawami itp. Może też jakiś quasi żużel elektryczny.
ODPOWIEDZ