Witam Wszystkich - Pik Serwis

ODPOWIEDZ
Pik
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 25 gru 2023, 12:21

Witam Wszystkich - Pik Serwis

Post autor: Pik »

Witam wszystkich.
Jestem z wykształcenia elektronikiem i od 30 lat prowadzę serwis RTV,GSM.
W związku z szybkim rozwojem pojazdów elektrycznych, przebranżowiłem się ok 3 lat temu i zacząłem się specjalizować w naprawie sprzętu akumulatorowego. Póki co specjalizuję się w hulajnogach ,ale coraz więcej rowerów i innego sprzętu zaczyna do mnie trafiać.
Moje naprawy nie polegają na wymianie całych podzespołów ponieważ staram się je naprawiać .Dzięki bardzo dobrej znajomości teorii i długiej praktyce w elektronice z mojego stołu około 95 procent sprzętów wychodzi naprawionych.
Naprawiam bardzo dużo akumulatorów Litowych , sterowników i innych pokrewnych.
Mam nadzieję ,że się przydam na tym forum. Mam też nadzieję, że też się jeszcze dużo nauczę od innych.

Pozdrawiam Piotr
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2067
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Witam Wszystkich - Pik Serwis

Post autor: Tooropek »

Cześć Piotr.
Mam kilkuletnie doświadczenie w budowie i projektowaniu akumulatorów także chętnie nawiąże współpracę w obie strony jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jakbyś potrzebował jakiegoś nawet prefabrykatu czy gotowego aku na wymiar to u mnie dostaniesz jakość, fachowość i uczciwą ofertę.
Mało mam czasu i nie wszystko od ręki mogę wykonać ale zawsze jestem w kontakcie.

Pozdro

Łukasz.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Witam Wszystkich - Pik Serwis

Post autor: pxl666 »

Pik pisze:
28 gru 2023, 13:06
Witam wszystkich.
Jestem z wykształcenia elektronikiem i od 30 lat prowadzę serwis RTV,GSM.
W związku z szybkim rozwojem pojazdów elektrycznych, przebranżowiłem się ok 3 lat temu i zacząłem się specjalizować w naprawie sprzętu akumulatorowego. Póki co specjalizuję się w hulajnogach ,ale coraz więcej rowerów i innego sprzętu zaczyna do mnie trafiać.
Moje naprawy nie polegają na wymianie całych podzespołów ponieważ staram się je naprawiać .Dzięki bardzo dobrej znajomości teorii i długiej praktyce w elektronice z mojego stołu około 95 procent sprzętów wychodzi naprawionych.
Naprawiam bardzo dużo akumulatorów Litowych , sterowników i innych pokrewnych.
Mam nadzieję ,że się przydam na tym forum. Mam też nadzieję, że też się jeszcze dużo nauczę od innych.

Pozdrawiam Piotr
niby jest rynek na produkcję modułu sterowania nazwanego mpe . obczaj temat . był też kolega budujący swoje kontrolery do bldc ale dawno już się chyba nie odzywał. jest też rynek na naprawę padniętych...
ODPOWIEDZ