Witam z uszanowaniem

ODPOWIEDZ
Przemek30
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 09 cze 2018, 13:01

Witam z uszanowaniem

Post autor: Przemek30 »

Witam serdecznie Wszystkich Obecnych.
Mam na imię Przemek,39wiosen,nieco od urodzenia niepełnosprawny ruchowo,ale dynamiczny i żywiołowy człowiek ze mnie.Żyję sobie w cichym ,niewielkim mieście na północy Mazowsza.Działam czasami jako niszowy kompozytor,autor tekstów,pomysłodawca klipów,raczej humanista.

Nie mam smykałki do majsterkowania,za to jestem kreatywny i pomysłowy w temacie pojazdów ,które można by nazwać-trójkołowymi hybrydami auto-motocyklowymi.Nawet stworzyłem ogólny teoretyczny pomysł takiego wehikułu , interesują mnie także pojazdy typu azjatycki ZEV T3-1 i skuter z USA BREEZE S4 with CANOPY version,marzę o tym by zakupić solidny,bezawaryjny sprzęt podobny do tego azjatyckiego cacka i uzupełnić fachowymi uczciwymi i przyjaznymi rękoma o kilka autorsko dobranych elementów. Pozdrawiam,ślę serdeczności:-)- Przemo:-)
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam z uszanowaniem

Post autor: tatar »

Cześć Przemo,niepoprawny marzycielu o bezawaryjnym sprzęcie.
Przemek30
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 09 cze 2018, 13:01

Re: Witam z uszanowaniem

Post autor: Przemek30 »

Cześć serdeczne, a bezawaryjny oby był o tyle, coby nie reprezentowal skrajnej chińskiej tandety, np, coby nie pękło pode mną siedzenie , lub ster nie wyrwał się z kolumny przy dotyku, blachy boczne by nie odpadły trzymając za klamkę, chyba nikt tego nie chce, to miałem na myśli ,żeby nie było stałej ,elementarnej awaryjności":)
ODPOWIEDZ