Witam

ODPOWIEDZ
malik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2018, 13:31

Witam

Post autor: malik »

Witam jestem Grzegorz od dwóch lat nie piję ............
O przepraszam To nie to forum ale do rzeczy pochodzę z Wadowic Tak tak od tego tego samego Jana Pawła II-giego nie wiem czy jest ktoś w stanie mi pomóc bo zapadłem na dziwną przypadłość chyba to jest infekcja górnych dróg oddechowych albo coś w tym stylu na pewno coś przenoszone drogą kropelkową i kurcze jeżdżę od kliniki do kliniki i nie mogę znaleźć na te przypadłość lekarstwa i już sam nie wiem więc zwracam się do was szanownych forumowiczów o pomoc i dobrą radę w trudnych i ciężkich chwilach jak pójdzie mi coś nie tak. A tak szczerze to po prostu zachorowałem na elektryka i będę się starał coś uklepać w stylu majzel i młotek i dlatego zawitałem do fachowców firmy NEXUN oczywiście których Serdecznie Pozdrawiam od których powoli staram się skompletować podstawowe klocki które później będę chciał wszczepić jak już wcześniej powiedziałem czyli majzel i młotek do mojej ramy rowerowej. A jeszcze taka prośba jak kto może to niech da na składkę jakiego zeta albo coś w tym rodzaju i trzyma za mnie kciuki pozdrowienia
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1324
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Witam

Post autor: Yasiu77 »

O nie nie! Kasę zbieramy na programistę, który ma nam skompilować program do automatycznego odpowiadania Heniowi. Jak nazbieramy więcej to może będzie miał nawet funkcję wyszukiwania schematów i wklejania linków. A jak mało to tylko będzie usuwał jego posty :P

Witamy! I już po tobie chłopie. Nie wyjdziesz z tego nałogu :)
Awatar użytkownika
barmal
Forumowicz
Posty: 365
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:32

Re: Witam

Post autor: barmal »

Hehe, z Panem Heniem walczyć to jakbyś chciał udusić powietrze albo utopić wodę :-)
Witamy w klubie :-)
djpawelo
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 05 maja 2018, 22:42
Lokalizacja: Myszków

Re: Witam

Post autor: djpawelo »

Witamy Cię na pokładzie najlepszego forum na świecie :D
Grzegorzu usiądź wygodnie i rozgość się na pokładzie :)
ODPOWIEDZ