Siemano Wszystkim

ODPOWIEDZ
CubeStereoHybrid
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 18:43

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: CubeStereoHybrid »

Zxc843 pisze:
20 sty 2019, 20:02
wiem wiem , nie widze dokladnie sztyca opuszczana tez jest?
Tak, sztyca na lince 😃
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: Zxc843 »

Według mnie sztyca myk myk to drugi największy wynalazek do MTB po widelcu amortyzowanym
KRAKÓW
CubeStereoHybrid
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 18:43

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: CubeStereoHybrid »

scuda pisze:
20 sty 2019, 19:52
Witaj.
Sprzęt fajny, sklepowy, dopracowany, lecz o małym zasięgu i nie wspomaga cię ponad 25 km/h. Jak się coś zepsuje to duże koszty serwisu. Nie chcę cię zniechęcić bo sam bym pojezdzil na takim sprzęcie.
Górki to polecam ci pojechać do bielska białej, tam są zarąbiste trasy enduro. Poczytaj o enduro trails.
Co do tego zasięgu to powiem tak,dzisiaj zrobiłem prawie 30 km w zróżnicowanym terenie trochę górek trochę lasu i spadła jedynie jedna kreska na pięć możliwych wiec myśle ze to spoko wynik, serwis hmm na silnik mam dwa lata gwarancji a do tego czasu to go pewnie sprzedam i kupię coś innego, lepszego 🙂 nie zniechęca mnie to w ogóle, kupując ten rower byłem przygotowany na ewentualne usterki myśle ze to normalna rzecz..
grafffik

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: grafffik »

Polska - najpopularniejsze ;) :
Enduro Trails
SingleTrack pod Smrkiem
Enduro Srebrna Góra
Góra Żar
Babia Góra Trails
Bike Park Kasina
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: Maran_hand »

Sprzęt fajny, dopracowany. Niestety, podejrzewam że góry to nie jest teren w którym da sobię radę. Leśne ścieżki, małe wzniesienia.. do tego został stworzony.
CubeStereoHybrid
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 18:43

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: CubeStereoHybrid »

Maran_hand pisze:
20 sty 2019, 20:32
Sprzęt fajny, dopracowany. Niestety, podejrzewam że góry to nie jest teren w którym da sobię radę. Leśne ścieżki, małe wzniesienia.. do tego został stworzony.
Więc jaki sprzęt twoim zdaniem najlepszy w ciężki teren ?
CubeStereoHybrid
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 18:43

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: CubeStereoHybrid »

grafffik pisze:
20 sty 2019, 20:31
Polska - najpopularniejsze ;) :
Enduro Trails
SingleTrack pod Smrkiem
Enduro Srebrna Góra
Góra Żar
Babia Góra Trails
Bike Park Kasina
Dzięki grafffik za info ✌🏻
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: Maran_hand »

CubeStereoHybrid pisze:
20 sty 2019, 20:59
Maran_hand pisze:
20 sty 2019, 20:32
Sprzęt fajny, dopracowany. Niestety, podejrzewam że góry to nie jest teren w którym da sobię radę. Leśne ścieżki, małe wzniesienia.. do tego został stworzony.
Więc jaki sprzęt twoim zdaniem najlepszy w ciężki teren ?
Poszukaj np. filmików Tasa, przejrzyj forum :)
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: scuda »

CubeStereoHybrid pisze:
20 sty 2019, 20:21
scuda pisze:
20 sty 2019, 19:52
Witaj.
Sprzęt fajny, sklepowy, dopracowany, lecz o małym zasięgu i nie wspomaga cię ponad 25 km/h. Jak się coś zepsuje to duże koszty serwisu. Nie chcę cię zniechęcić bo sam bym pojezdzil na takim sprzęcie.
Górki to polecam ci pojechać do bielska białej, tam są zarąbiste trasy enduro. Poczytaj o enduro trails.
Co do tego zasięgu to powiem tak,dzisiaj zrobiłem prawie 30 km w zróżnicowanym terenie trochę górek trochę lasu i spadła jedynie jedna kreska na pięć możliwych wiec myśle ze to spoko wynik, serwis hmm na silnik mam dwa lata gwarancji a do tego czasu to go pewnie sprzedam i kupię coś innego, lepszego 🙂 nie zniechęca mnie to w ogóle, kupując ten rower byłem przygotowany na ewentualne usterki myśle ze to normalna rzecz..
Zapomnij o bazowaniu na kreskach. Z tego by wychodziło, że zrobisz 150 km, co jest nie realne. Masz baterie 400-500wh gdzie zuzycie na poziomie 7-10wh/km przy normalnym wspomaganiu. Chyba, że jedziesz jak Szajbajk powyżej 25km/h siłami mięsni, wtedy robi ponad 100km na jednym ładowaniu :))
Awatar użytkownika
GiantTrance3KW
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Siemano Wszystkim

Post autor: GiantTrance3KW »

Siemanko kolego ! Ładny rowerek, fabryczne konstrukcje są coraz ładniejsze :) Jedynie osiągi w nich ograniczają...wiadomo dlaczego, mam nadzieję że kiedyś to też pójdzie do przodu - chociaż w granicach rozsądku ciut więcej niż teraz ;)
Pozdro !
ODPOWIEDZ