No to hejka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reevmeister
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2018, 21:05
Lokalizacja: okolice Radomia

No to hejka

Post autor: reevmeister »

Witam, witam mam na imię Czarek, i od dwóch dni oglądam non stop filmy o rowerach elektrycznych :D Aż w końcu po obejrzeniu filmu ze zlotu w Żyrardowie który był kilkanaście dni temu a mnie ominął :(

Ale nic straconego za rok się widzimy pewnie już z moim rowerkiem bo zostaję z Wami na dłużej ! :)
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: No to hejka

Post autor: Goliath »

Siemka.
Jakie masz plany co do przyszłego e-roweru ??
W jaką konstrukcje celujesz i dlaczego ??
Awatar użytkownika
reevmeister
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2018, 21:05
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: No to hejka

Post autor: reevmeister »

Może to nie najlepszy wybór ale chce uderzyć konkretnie, i zbudować coś na tłusto jak jego właściciel xd, ma być bez kompromisów, co z tego wyjdzie zobaczymy :) Nie chciałbym uderzać w Falcona, ale im dłużej czytam to się chyba coraz bardziej ku niemu skłaniam, niestety :/
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: No to hejka

Post autor: Goliath »

reevmeister pisze:
24 maja 2018, 0:22
Nie chciałbym uderzać w Falcona, ale im dłużej czytam to się chyba coraz bardziej ku niemu skłaniam, niestety :/
Szkoda że nie byłeś zlocie w Żyrardowie... :? przejechał byś się na Falconie choćby dla samego pokręcenia pedałami bez napędu :P
Po 3 kółkach na torze szybko zmienił byś zdanie :P
Awatar użytkownika
reevmeister
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2018, 21:05
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: No to hejka

Post autor: reevmeister »

No żałuję, żałuje bardzo że nie udało mi się pojawić, jednorazowy strzał rzędu 15k pln będzie bolał :D, chciałbym skompletować to w kilka miesięcy żeby trochę odciążyć portfel :D, i plan wygląda następująco, aby kupić graty takie jak się należy na mniejszej baterii ale z porządnym kontrolerem oraz silnikiem, a dopiero na następny sezon dorzucić drugie tyle i przełożyć do ramy ala Falcon i zamontować solidną bateryjkę :D
ODPOWIEDZ