Akumulatory li-ion

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Akumulatory li-ion

Post autor: Zxc843 »

Witam, mam opcję kupna chińskiego Aku (podobno 36v 8ah) ma całkiem dobre opinie na aliexpress, również widziałem używane Aku 36v 12ah (z roweru fabrycznego) w trapezie po 300 cyklach , 80% pojemności, a budowa akumulatora odpada bo nie dam rady(pomyśli się jak trochę posiedzę dłużej w temacie). Widziałem również nowe Aku 36v 11ah (droższy) Co myślicie o tych akumulatorach? Odrazu podziękuję za wypowiedzi typu nie kupuj chińczyka , wszystko co tanie z Aliexpress to g#wno , jeżeli macie takie opinie to zachowajcie je dla siebie.
KRAKÓW
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Akumulatory li-ion

Post autor: ximad »

Podaj konkretny link lub nazwe producenta bo tak w ciemno to nikt Ci nie powie czy warto. Chinczyk moze zrobic wszystko i super aku i takie ze Ci chate spali. Ja zamawialem chinski aku w bidonie ale po tym jak zobaczylem temat na endlessie gdzie gosc rozbieral to samo aku i sprawdzal czy sie zgadzaja ogniwa, czy jest bezpiecznie wykonany (bms, jakosc zgrzewow etc).
Na forum na pewno każdy bedzie jednak polecac zamowienie aku w Polsce bo sa ludzie np na tym forum ktorzy wykonuja takie rzeczy w podobnej cenie do chinczyka.
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Akumulatory li-ion

Post autor: Zxc843 »

KRAKÓW
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Akumulatory li-ion

Post autor: Zxc843 »

Ja upatrzyłem taki sam na olxie żeby uniknąć tej dostawy długiej cła itp. w opiniach ktoś zdjęcie dodał ogniwa i mają pojemność z opisu
Załączniki
UTB82B.JjwnJXKJkSaelq6xUzXXaf.jpg
Ostatnio zmieniony 01 sty 2019, 9:12 przez Zxc843, łącznie zmieniany 1 raz.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Akumulatory li-ion

Post autor: Mariusz_p »

Litokala ma całkiem dobre rzeczy. Nie wiem jak akumulatory, ale reszta jest ok.
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Akumulatory li-ion

Post autor: Zxc843 »

Znaczy są 2 litokala taka co robi ogniwa chyba i ta co akumulatory (tak jest na aliexpress) chyba zaryzykuje te aku 350zł z ładowarką
KRAKÓW
ODPOWIEDZ