Dzindybry

ODPOWIEDZ
Sobotazzz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2019, 8:48

Dzindybry

Post autor: Sobotazzz »

Siema, jak to zwyczaj nakazuje, chcialbym sie przywitać zanim zaczne spamować seria pytań :)
Endurze po lasach juz wiele lat, najpierw rower, pozniej moto, i od dawna chcialem elektryczne enduro, gdyz jazda spaliniakiem spotyka sie z coraz to wieksza agresja ze strony innych ludzi. Niestety ale Polacy od zawsze mieli jakieś awersje do motocyklistow, czy to ulicznych, czy terenowych. Dlatego juz od dawna chcialem kupić elektryka, lecz cena gotowcow znaczaco mnie zniechecala, oraz zasieg itp, ale to jest do przelkniecia. Wiec kupiłem rowerowego fulla i tez jest spoko do zabawy, na zwykle wycieczki juz mniej. Poznalem jego budowe i nauczylem sie serwisowac.
I dopiero parę dni temu wpadłem na pomysl aby samemu zbudować ebajka, i z tego co juz wiem nie wydaje sie to bardzo skomplikowane, wiec jestem tu i zbieram informacje i rady i powoli zaczne ogarniac zakupy.
Mialem sie tylko przywitać a wyszlo jak wyszlo :) WITAJCIE!
Awatar użytkownika
Inc0
Forumowicz
Posty: 873
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: Dzindybry

Post autor: Inc0 »

oj tej awersji do motocyklistów kiedyś doświadczyłem na własnej skórze ..kiedys zapędziwszy sie motocyklem w nieznane mi rejony ( zdarzenie miało miejsce przed epoka googla i nawigacji w telefonie bo aktualnym obiektem porzadania była nowinka techniczna ultra nowoczesna wówczas nokia 3310 :P ) postanowiłem zasięgnąć języka od miejscowych jak pomyślałem tak zrobiłem i pierwsza napotkana osobe postanowiłem zapytac o droge jakiez było moje zdziwienie gdy tylko próbowałem sie czegos od chłopaka na oko 15lat dowiedzieć w temacie gdzie mnie ta droga zaprowadzi , gdy z pobliskich zabudowań wypadła babcia z widłami w reku i "mordem " w oczach z okrzykiem: " zostaw dziecko szatanisto!!!" niebezpiecznie wymachiwała swoja bronia mi przed kaskiem , kumpel omal nie wywinoł orła z motocyklem ze smiechu jak to zobaczył :P
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.
Sobotazzz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2019, 8:48

Re: Dzindybry

Post autor: Sobotazzz »

Babcia z widlami to jak z najgorszego horroru :) Ja az takich dramatow nie doświadczyłem ale widzialem na YouTube do czego ludzie są zdolni.
grafffik

Re: Dzindybry

Post autor: grafffik »

siema. w razie co pytaj
mr_x
Forumowicz
Posty: 515
Rejestracja: 26 wrz 2018, 19:19

Re: Dzindybry

Post autor: mr_x »

Siema. To ciekawe z tą agresją. Mnie pewna kobieta chciała wygnać z przyblokowego lasku, bo powoli i po cichu jechałem ebajkiem. Spoko, ona może ze swoim 4-nożnym pieskiem robiącym kupy wchodzić, ja, nie robiąc nikomu krzywdy, nie. :)
Tak więc jak widać, nie tylko do motocyklistów agresja jest, ale do wszystkich z mniejszości.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Dzindybry

Post autor: Maran_hand »

Dobrze przemyśl czy rower elektryczny jest tym czego naprawdę chcesz.
Ja ze zwykłego roweru przesiadłem się na ebajka parę lat temu. I dziś odczuwam tego skutki. Waga zamiast cyfr wyświetla mi komunikat, proszę wchodzić pojedyńczo! :lol:
Awatar użytkownika
PrzemDLX
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2019, 11:04

Re: Dzindybry

Post autor: PrzemDLX »

Cześć
28" Kalkhoff Voyager DLX przerobiony na e-Bike, 10x6, 65V, 20Ah.
ODPOWIEDZ