Dziwna usterka

Tematy związane z kontrolerami do silników BLDC. Sposoby podłączenia, chłodzenie, prądy itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator

Dziwna usterka

Post autor: zeeltom » 14 lip 2018, 5:15

Rower Batavus. Silnik bezczujnikowy, tylko 3 cewki i nic więcej. Przerobiony na kontroler bezczujnikowy parę miesięcy temu. Jeździł bez problemu, aż stało się coś dziwnego. Zaczął jeździć tylko 6 km/h. Wyświetlacz ma opcję "walk", ale nie jest to podłączone. Wysłałem kontroler do sklepu ebike, bo tam go kupowałem. Wcześniej sprawdzałem kontroler na różne sposoby i zawsze koło kręciło wolno. W sklepie sprawdzili i działał normalnie. Wróciło to do mnie, dzięki uprzejmości sklepu z dodatkowym nowym kontrolerem i o dziwo ten stary działa prawidłowo. Podłączyłem i waliłem kontrolerem o twarde elementy i nadal działa prawidłowo. Myślałem, że może jakiś zimny lut spowodował blokadę szybkości, ale wychodzi, że nie. Sam nie wiem, co o tym myśleć. Ale podziękowania dla sklepu ebike, za szybkie i bezinteresowne potraktowanie mojego problemu. Chłopaki starają się o dobre samopoczucie klienta ;) Polecam ten sklep :)

gienek333

Re: Dziwna usterka

Post autor: gienek333 » 14 lip 2018, 8:43

To mogła być woda, wyschło i się uspokoiło.

Awatar użytkownika
zeeltom
Administrator

Re: Dziwna usterka

Post autor: zeeltom » 14 lip 2018, 11:29

Sucho było.

ODPOWIEDZ