woj. śląskie

Dział poświęcony informacją o zlotach imprezach i wydarzeniach o tematyce EV
verre

Re: woj. śląskie

Post autor: verre » 06 sie 2018, 23:26

equid pisze:
04 sie 2018, 20:42
Myślę o paprocanach na dzikiej plaży, jest tam dużo miejsca to sie wszyscy pomieścimy w razie czego ;) Może ktos zna jakieś inne ciekawsze miejsce na spotkanie ?
a znam :) , według mnie lepsze miejsce to korona zapory zbiornika Łąka w Pszczynie. Dlaczego? A mianowicie Paprocany to ostatnimi laty bardzo zatłoczone miejsce, w zasadzie to jeżeliby doszło do jakiegoś spędu to mamy tylko lokalizacje ale miejsca na nic. Korona zapory goczałkowickiego zbiornika jest 3 razy większa od pszczyńskiej ale ludzi tam też bardzo dużo. Zbiornik Łąka - do dyspozycji około kilometra asfaltówki, ponizej i na falcony miejsce w terenie jest i najwżniejsze - tam prawie wcale nie ma ludzi!!! :shock: TAK!! ostatnia niedziela godzina około 12 do 13 pustka, prawie sam byłem !!!.
Ale to tylko jakaś alternatywa dla tyskich Paprocan.
Kto był ten wie.

tkoko

Post autor: tkoko » 07 sie 2018, 9:37

Dodatkowo nie ma strażników na wale :D

equid

Post autor: equid » 07 sie 2018, 23:21

verre pisze:
06 sie 2018, 23:26
equid pisze:
04 sie 2018, 20:42
Myślę o paprocanach na dzikiej plaży, jest tam dużo miejsca to sie wszyscy pomieścimy w razie czego ;) Może ktos zna jakieś inne ciekawsze miejsce na spotkanie ?
a znam :) , według mnie lepsze miejsce to korona zapory zbiornika Łąka w Pszczynie. Dlaczego? A mianowicie Paprocany to ostatnimi laty bardzo zatłoczone miejsce, w zasadzie to jeżeliby doszło do jakiegoś spędu to mamy tylko lokalizacje ale miejsca na nic. Korona zapory goczałkowickiego zbiornika jest 3 razy większa od pszczyńskiej ale ludzi tam też bardzo dużo. Zbiornik Łąka - do dyspozycji około kilometra asfaltówki, ponizej i na falcony miejsce w terenie jest i najwżniejsze - tam prawie wcale nie ma ludzi!!! :shock: TAK!! ostatnia niedziela godzina około 12 do 13 pustka, prawie sam byłem !!!.
Ale to tylko jakaś alternatywa dla tyskich Paprocan.
Kto był ten wie.
Tu sie z tobą zgodzę, ludzi w niedziele i soboty na paprochach jest stanowczo za duzo ;) Raczej myslałem żeby się tam tylko spotkac i potem pojechac gdzieś w las :D Tychy są w otyle dobrym miejscu że wiekszość nie ma aż tak daleko żeby przyjechac. Zbiornik łąka jest jak najbardziej fajnym miejscem tylko pytanie czy spotykamy sie zeby jezdzic czy w ramach integracji :) trzeba pamiętać ze wszystkie maszyny nie będa takie same pod względem mozliwosci ;)

Przemek

Post autor: Przemek » 08 sie 2018, 8:15

z uwagi ze chłopaki z Gliwic tez wykazują zainteresowanie najlepiej spotkajmy sie w takim miejscu żeby wszyscy mieli optymalnie z dojazdem
papry są faktycznie oblegane ale jako miejsce zbiórki wydają sie być najbardziej optymalne dla wszystkich no chyba ze sie mylę ..a mogę

Awatar użytkownika
Mitar

Post autor: Mitar » 08 sie 2018, 9:40

Pytanie czemu musi to być akurat nad jeziorem skoro spotykamy się pogadać i ewentualnie na jakieś test jazdy.
wystarczy jakaś miejscówka do posiedzenia z cieniem i ewentualnie jakiś sklepik blisko by można było wodę kupić :)
A ideałem by było jakby jeszcze można było się podładować :D
Moje aktualne wozidło: viewtopic.php?f=30&t=265

equid

Post autor: equid » 08 sie 2018, 12:11

Pierwsze na myśl mi przyszły paprocany to napisałem ;) Myśle jeszcze nad miejscem bitwy wyrskiej https://www.google.com/maps/@50.105371, ... 312!8i6656
Jest gdzie pojezdzić. Stosunkowo mało ludzi powinno być a w razie czego możemy sie wcześniej spotkać około 11 albo 12 żeby sobie miejscówkę zająć ;) . Do najblizszego sklepu jest 2km tylko pytanie czy będzie otwarty. Jedynie ciężko z ładowaniem by tam było. No chyba ze ktos przyjedzie z agregatem :lol:

equid

Post autor: equid » 10 sie 2018, 12:43

Byłem ogarnąć tą miejscówke w wyrach i powinna być ok, nawet da radę się tam pod ładować w pobliskim barku :) . Tylko żeby się pod ładować, to spotkajmy się około godziny 12 bo potem od ok.14 jest pełno ludzi w tym barze

verre

Post autor: verre » 10 sie 2018, 19:21

Letni ogródek?

equid

Post autor: equid » 10 sie 2018, 19:34

Tak, chyba tak się on nazywa.

verre

Post autor: verre » 11 sie 2018, 19:24

No i ? dzieje się czy nie?