KT LCD3 szybkie ograniczenie do 25km/h

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
TheQuiet
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 05 maja 2019, 14:39

KT LCD3 szybkie ograniczenie do 25km/h

Post autor: TheQuiet »

Witam, słyszałem kiedyś coś o szybkim ograniczeniu prędkości i mocy sterownika do parametrów przepisowych przytrzymując jakieś przyciski od LCD. Czy to prawda bo nie mogę się doszukać tej funkcji? Druga sprawa jest taka, że bardziej przydatną wyświetlaną temperatura była by temperatura sterownika niż temp otoczenia. I może ktos już sprawdzał co jest w środku tego LCD czy była by możliwość wylutowania czujnika i przylutowania go na przedluzonym przewodzie do sterownika? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :lol:
Awatar użytkownika
Vegasnight9
Forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: 04 cze 2018, 0:10
Lokalizacja: Żary

Re: KT LCD3 szybkie ograniczenie do 25km/h

Post autor: Vegasnight9 »

To pole XS ogranicza prędkość do 25km/h? Można by to wykorzystać do szybkiego zalegalizowania bike'a podczas kontroli. Tylko jeden pstryczek gdzieś ukryć i już. Swoją drogą fajny opis. Dzięki Tas
Jeżdżę na HT Viper GTS 3kW :arrow: viewtopic.php?f=30&t=1243
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2054
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: KT LCD3 szybkie ograniczenie do 25km/h

Post autor: Tooropek »

TheQuiet pisze:
02 sie 2019, 23:38
Witam, słyszałem kiedyś coś o szybkim ograniczeniu prędkości i mocy sterownika do parametrów przepisowych przytrzymując jakieś przyciski od LCD. Czy to prawda bo nie mogę się doszukać tej funkcji? Druga sprawa jest taka, że bardziej przydatną wyświetlaną temperatura była by temperatura sterownika niż temp otoczenia. I może ktos już sprawdzał co jest w środku tego LCD czy była by możliwość wylutowania czujnika i przylutowania go na przedluzonym przewodzie do sterownika? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :lol:

Po co Ci temp sterownika? Dodaj wyłącznik termiczny ceramiczny na 70/80°C w przewód niebieski sygnałowy, albo czerwony i masz problem z głowy. Wklejasz wylacznik przy mosfetach, zakładasz termokurcze, lutujesz przewody i sterownik zabezpieczony. Proste i bezinwazyjne.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
ODPOWIEDZ