wybór mocnego zestawu.

Tematy związane z wszelką instalacją elektryczną w konwersjach rowerów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wybór mocnego zestawu.

Post autor: glebor »

Witam. Nowym użytkownikiem w temacie może i nie jestem, ale pod względem zestawów 3000-5000W to dla mnie nowość.
OStatnio był klient i w kawomacie ważącym 550kg wiecie co znalazłem:
- chiński kit 1500W 30A silnik bardzo szybki 1- 1,3km/h/V i sie dziwi, ze psują się końcówki mocy w sterownikach.

Musze poskładać zestaw do takiego kawomatu. Nie wiem, bliżej, ani gdzie kupię taki silnik mxus K5 turbo, wolałbym nie w poznaniu..., moze jakiś mocniejszy QS motor? Takie cudo raczej z nastawieniem na MOC, bo kawiarka nie pojedzie 50km/h bo szklanki powypadają z szafek :D
i jaki sterownik 80-120A? Jakiś watomierz pod to, żeby cieszył oko. Musi to być bezawatujne, najlepiej mocniejszy sterownik z zaprogramowanym ograniczeniem do połowy mocy, żeby się nic nie psuło :)

Kawiarki pewnie będą robione z simsona DUO albo piaggio były takie 2 osobowe 50cm3 z paką.

Poglądowo baza będzie z czegoś takiego, a spalinowe być nie może, bo nie wjedziemy z kawą do parku.
Obrazek

Silnik o dziwo potrzebny na tył, przynajmniej ostatni był tylny, który się naprawiał.
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: wybór mocnego zestawu.

Post autor: tatar »

Jakby co została mi tylna oś z dyferencjałem b,mocna od traktorka ogrodniczego-byłby kpl.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: wybór mocnego zestawu.

Post autor: tatar »

SIMSON duo miał napęd na jedno koło/lewy tył/
ODPOWIEDZ