Czyli tekst z nexuna to chłyt marketingowy?
"
Zabezpieczenie termiczne silnika
Automatyczne odcięcie przy temp. ~130°C (tylko w silnikach z czujnikiem temp. NTC10k)
Brak
"
Czyli tekst z nexuna to chłyt marketingowy?
W 3k turbo raczej nie pójdę z moim dirtbajkiem, a do tego silnika to już z 60A by się przydało. Dodatkowo sterownik 45A jest większy i trzeba zarobić wtyczki, które nie będą wodoszczelne. Zabezpieczenie termiczne jest w nowych wersjach 30A, 35A, 45A.
Macie rację. Teoretycznie silnik na sterowniku 45A skręconym do 30-35A powinien się zbierać lepiej, niż na 35 amperowym. Tylko złączy trzeba poszukać, nie wiem co tam siedzi w tych nexunowych, a lutować nie chcę.