Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Piszta co chceta ;)
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

Doogee na forach europejskich ma bardzo skrajne opinie. Tyle samo zachwytu co narzekań. Ale jedno co rzuciło mi się w oczy to wszędzie nawet w PL gdzie marka praktycznie jest nieznana znalazłem zapisy typy. Jak coś się dzieje to nie robią problemu ze zwrotem kasy lub wymianą telefonu na nowy. Myślałem że to ich pomysł na budowanie marki - wszyscy którzy używają naszych telefonów, są zadowoleni - a tu się okazuje że to po przez braki magazynowe.
Inna sprawa że nie wierzę w tak drogie części których cenę podali Ci w serwisie. Tzn wierzę, że u nich faktycznie tyle będzie to kosztowało ale kwestią niedługiego czasu jest pojawienie się części zamiennych na chińskich portalach, w normalnych cenach. Musisz poczekać..
Taka ciekawostka, kiedyś kupiłem na Alleg..o Samsunga, nówka sztuka w pudełku. Też padło gniazdo ładowania i okazało się, że w związku z tym iż telefon pochodzi z węgierskiej dystrybucji (o czy oczywiście nie wiedziałem, na aukcji nikt słowa na ten temat nie pisnął) to nie mogę naprawić go na gwarancji w PL pomimo tego, że gwarancję miał. Na moją uwagę, że wedle prawa sprzęt kupiony w granicach UE mogę serwisować w każdym kraju UE usłyszałem że takie są wytyczne Samsung Polska. Musiałem zapłacić.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Dzieki. Na razie telefon poszedl do pudelka. Moze tak byc, ze za jakis czas pojawia sie czesci zamienne i uda sie go nareperowac. Kupilbym na ali ekran i port i zaniosl do goscia z serwisu, to by zrobil.
Fajne te DOOGEE, maja taki pancerny wyglad i duze ekrany. Bardzo ladnie mi chodzil.
Tak to juz jest z kupowaniem za granica - troche to ryzykowne, ale o wiele taniej.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Tooropek »

Henio jak chcesz wydać mało na dobry taki smartfon kup sobie samsunga galaxy s2, ma mega dobry aparat, bardzo ładny amoledowy ekran i jak cos sie popsuje to kupujesz drugi znów za grosze, pare lat temu to był flagowiec, gdy go używałem i powiem Ci, że do dziś bije na głowe połowe tabich chińskich zabawek a kosztuje dniówkę. Naprawdę warto, uwierz, że jak wstawisz zdjęcie na forum z tego fona to będzie wielkie ździwienie i ludzie będą pytać czym robiłeś zdjęcie :D
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Umbur »

Tooropek pisze:
26 lut 2019, 22:42
Henio jak chcesz wydać mało na dobry taki smartfon kup sobie samsunga galaxy s2, ma mega dobry aparat, bardzo ładny amoledowy ekran i jak cos sie popsuje to kupujesz drugi znów za grosze, pare lat temu to był flagowiec, gdy go używałem i powiem Ci, że do dziś bije na głowe połowe tabich chińskich zabawek a kosztuje dniówkę. Naprawdę warto, uwierz, że jak wstawisz zdjęcie na forum z tego fona to będzie wielkie ździwienie i ludzie będą pytać czym robiłeś zdjęcie :D
Dokładnie. Jest mnóstwo markowych używanych i tanich smartfonów do kupienia w sieci i komisach. Lepiej kupić coś takiego jak chińską nówkę na Ali. Kupione w kraju zawsze sprawdzisz na miejscu i możesz oddać gdyby coś było nie tak. Ale teraz to już musztarda po obiedzie.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Tooropek »

Henio sie może wstydził nazwy firmy czy modelu, ale raczej nie nauczony był tanim chińskim jednorazowym szajsem, że lepiej porządne i firmowe.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Czyli samsung galaxy S2. Poczytam, popatrze. Dzieki 😉
zeeltom pisze:
27 lut 2019, 7:18
I temat rozbudowany do kilkudziesięciu postów, co można było załatwić, góra, w kilkunastu. Zupełnie nie rozumiem po co to ukrywanie modelu telefonu.
Dla mnie bez sensu i nie dziwię się Tatarowi jego reakcji. Taka dziecinada: wiem, ale nie powiem, jak dziecko.
A ja sie dziwie, bo takie zachowanie nie przystoi moderatorowi. Zreszto to juz nie pierwszy raz i nie tylko do mnie. Tatar jest zbyt niestabilny emocjonalnie na moda i zwyczajnie zlosliwy. Czesto psuje atmosfere na forum i na czacie. Takie moje zdanie i nie tylko moje.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

A te "porządne" firmy to niby gdzie robią? I zwykle po upadku ten porządny telefon, porządnej firmy staje się mało użytecznym szrotem. Wydajność baterii też zwykle pozostawia dużo do życzenia w tych porządnych telefonach. Więc nie dziwię się ludziom którzy szukają alternatywy w postaci telefonów "rugged" z potężnym akumulatorem. Przeszedłem już etap szajsungów, nadgryzionych jabłek i jeszcze kilku innych marek. Dziękuję, nigdy więcej. Szkoda nerwów po każdym zdarzeniu. Jedynym błędem jaki w mojej ocenie Henio popełnił to fakt, że nie kupił telefonu z polskiej dystrybucji. Jest gwarancja, jest spokój.

W kwestii długości wypowiedzi, taka jest idea forum. Piszemy, czytamy, dyskutujemy. Jeśli ktoś nie ma życzenia to nie czyta i już. To przecież oczywiste. Dlatego nie pojmuję tej krytyki. Komu i czemu ona ma służyć? Jeszcze do niedawna wszystko było ok a teraz zaczynają powstawać jakieś dziwne frakcje i uzależnienia. Nie będę już tej myśli ciągnął dalej.. ale warto przemyśleć pewne rzeczy, bo nagle przestaje robić się tu miło. A szkoda.
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Yasiu77 »

Admini i moderatorzy pilnują porządku i jak im ktoś im wszędzie spamuje, offtopuje to się słusznie denerwują. Nie ma dużo osób na tym forum którym by zwrócono uwagę lub usunięto posta i na to trzeba zasłużyć :)

Kiedyś przywaliłem w samsunga galaxy note 2 klapą od bagażnika a konkretniej tym metalowym zamkiem. Ryskę mam i działa dalej :) w jednym z sześciu samsungów które mieliśmy od lat padła płyta gł. tak że jest nieżle.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

Tylko weźcie pod uwagę, że nie tylko Apple zmniejsza wydajność "starszych" modeli. Prawdopodobnie robią to wszystkie większe firmy. Finalnie okazuje się, że flagowiec z przed kilku lat z parametrami lepszymi od świeżych niskobudżetowych fonów gorzej sobie radzi. Muli i zawiesza a nawet nowo zakupiony akumulator bardzo szybko pada.
A Doogee nawet nie wspomaga swoich systemów, ostatnia aktualizacja z połowy 2018 roku. Dla wielu minus dla innych plus, bo sami będą mogli zdecydować kiedy chcą telefon zmienić ;)
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: ximad »

Jak spamuja we własnych tematach to jest to "klimat tego forum" jak Henio spamuje to dziecinada ;)
Co do s2 to aż tak daleko bym nie wracał, dzisiaj telefon bez nfc i szybkiego ładowania? Jak ktoś nie potrzebuje to ok, ale Henio na bank jest gadżeciarz i nie wróci 3 epoki do tyłu. Ja bym nie wrócił, stary andek fuuuj.
Ale trzeba przyznać że s2 miał najlepszy gorilla glass jaki stworzono, 6 lat go miałem i ani jednej ryski, w s6 po miesiącu przód i tył cały porysowany.
Dziwi mnie że samym wyjęciem ekranu go zniszczyłeś, przecież nie rozwarstwiałeś ekranu od dotyku? Tylko cały panel się na pewno wyjmuje. Może spróbuj go po prostu na spokojnie jeszcze raz rozłożyć i złożyć?
Tylko sam ekran Ci tematu nie rozwiąże bo wciąż ładowanie jest uwalone.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Tooropek »

ximad pisze:
27 lut 2019, 8:37
Jak spamuja we własnych tematach to jest to "klimat tego forum" jak Henio spamuje to dziecinada ;)
Co do s2 to aż tak daleko bym nie wracał, dzisiaj telefon bez nfc i szybkiego ładowania? Jak ktoś nie potrzebuje to ok, ale Henio na bank jest gadżeciarz i nie wróci 3 epoki do tyłu. Ja bym nie wrócił, stary andek fuuuj.
Ale trzeba przyznać że s2 miał najlepszy gorilla glass jaki stworzono, 6 lat go miałem i ani jednej ryski, w s6 po miesiącu przód i tył cały porysowany.
Dziwi mnie że samym wyjęciem ekranu go zniszczyłeś, przecież nie rozwarstwiałeś ekranu od dotyku? Tylko cały panel się na pewno wyjmuje. Może spróbuj go po prostu na spokojnie jeszcze raz rozłożyć i złożyć?
Tylko sam ekran Ci tematu nie rozwiąże bo wciąż ładowanie jest uwalone.
No tak tu się zgodzę, że dla nas to już inna epoka ale za 100/150 poza xperia Z1 nic ciekawszego nie znajdzie, lepiej kupić flagowy smartfon samsunga z serii s, czy xperie z niż jakies samsungi J, czy A, bo to poprostu odgrzewane kotlety w ładnych opakowankach, a tak naprawdę to tandeta w ciul. Sam odstawiłem s7 na rzecz Honora 8 bo ma dual sim active(działa darmowe aero2), ekran sie nie wypala, płace nim także przez nfc, baterię ma o niebo lepszą od samsunga, baaardzo długo trzyma, jedyne co to ma ciemniejszy aparat, ale i tak w dzień robi bardzo dobre fotki, a no i w 30minut 85% baterii ładuje od zera - lepszy fast charg jak w s7 to potwoerdzone info. Sam idę w stronę chińczyków, ale kupuje nowe z polskiej dystrybucji, by mieć pewność, że nawet ten tysiąc pln nie zamieni mi się w przycisk do papieru.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

DooGee bardzo ladnie, szybko chodzil. Rozdzielczosc wybitna, niczym K4. Bateria mocna. Klawiatura wielka. Bardz fajny telefon, tylko wujowy mi sie trafil.
Z ekranem bylo tak, ze go zniszczylem, bo srubke pomylilem i dluzsza dalem i przeszla za gleboko i wyswietlacz pekl. Ale i tak po skreceniu z portem bylo to samo. Czesci do niego poki co nie ma. Ale jak sie pojawia i beda nie za drogie, to go naprawie. Rozkrecic go bardzo latwo i z rozszczelnieniem chyba nie ma problemu, bo ma mega uszczelke, a srubek dociskowych multum.
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

A po za tym nikt inny nie wkłada do fona aku o pojemności 10080 mAh 😀 patrz. Doogee S80
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

S 80 jest mega! Ma nawet dokrecana antene. Prawdziwy hard-core 👍

A co sadzicie o Cubot King Kong?
Ekran 5", bateria 4400 i to litowo-polimerowa, IP 66,
cena dobra - 480 zl

???
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

Najważniejsze że jest polski dystrybutor - Empik. Nie wiem jak wygląda kwestia reklamacji ale gwarancja jest, sprzedawca też z renomą. Jak Ci się podoba to czemu nie. Choć trzeba szczerze przyznać, że jak na dzisiejsze standardy jest dość słaby. Na Twoim miejscu został bym przy marce Doogee. S60 można teraz kupić w MediaMarkt w prawdziwych 10 ratach 0%. Czyli 110 zł miesięcznie. 2 razy droższy ale 3 razy mocniejszy ;)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Znalazlem cos chyba rownie fajnego jak DooGee. Drogie, ale pomarzyc mozna.

Ulefone Armor 3

5,7" ekran
bateria 10300 mAh! i to polimerowa!
sensorow multum
IP pancerne
wysoko w rankingach stoi

ja poprostu nie mam komputera ani laptopa, tylko poki co ( i juz teraz niestety ) wujowy telefon i sobie mysle, ze taki porzadny smartfon zalatwi sprawe - zastapi kompa. Niby droga inwestycja, ale nie trzeba potem juz kupowac PC, czy laptopa.

----edit----
Poczytalem wnikliwiej oponie i cos z tym Ulefone Armor 3 jest nie tak - mimo poteznej baterii energia z niej szybko uchodzi. Czyli lipa.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: WojtekErnest »

Jeśli nie masz laptopa ani PC, to moim zdaniem nie myśl o wypasionym smarfonie ale raczej o tablecie. Będzie (wbrew pozorom) taniej, lepiej widać i latwiejszy serwis.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
barmal
Forumowicz
Posty: 365
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:32

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: barmal »

O Ulefonie wczoraj czytałem. Znalazł się na liście szpiegujących telefonów. Najczęściej wykradanie są dane osobiste w tym numery kont, loginy itd. Kwestia gustu ale osobiście nie bawiłbym się w takie numery.

Kup Motorolę G któryś model. Ważne aby miała 64g pamięci, bo będzie zamulać. Czysty Android i natychmiastowe aktualizacje. Aku starcza na 2 dni.
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: TomaS »

Tez postawiłem na Motorolę moto x4. Tani bo mało popularny a firmowy i niedoceniany. Ma nawet Galileo, łapie sygnal nawigacji na parkingu podziemnym 😁 Zwykły GPS gubił sie nawet w lesie, tu nie ma o tym mowy.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: TomaS »

Sciągnij aplikacje GPStest i tan wyświetla flagę kraju satelit jakie łapie (zmieniają sie wartości sygnału przy fladze). Są Chiny, Rosja, Usa, i EU.
Ale szybciej chyba będzie tu
https://www.usegalileo.eu/PL/inner.html#data=smartphone
Dokładność lokalizacji Galileo jest fenomenalna względem GPS.
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Spoczko. Juz sie nie klucmy o racje.😉
Ja se mysle tak:
Forum jest bardzo fajne, bo spoko sa tu ludzie, wszyscy sobie pomagamy i o to chodzi.
I warto poruszac rozne problemy, zakladac tematy nawet nie scisle zwiazane z elektryko rowerowa, ale i poboczne, jak np. o smartfonach, bo przecierz je urzywamy do naszych ebikow.
Tak samo z innymi dziedzinami. Po co to rejestrowac sie na 10 forach skoro na jednym sa znakomoci fachowcy.
Poza tym wszyscy na tym korzystamy. Zaraz np. rozkminimy jaka grupa smartfonow jest najlepsza.
Ja bym nawet juz teraz wydzielil temat "SMARTFON dla ebike - nasi faworyci".
Chodzi o to by na jednym forum bylo mozliwie jak najwiecej wiedzy scisle lub pobocznie zwiazanej z nasza dziedzina. Forum by sie fajnie rozrastalo i przyciagalo ludzi. Bysmy zarazali nasza pasja innych.
A jesli chodzi o tatara, to jest jego nie pierwszy i nie tylko do mnie taki wybryk. On to robi nagminnie do ludzi i musi sie poprawic bo wyraznie zszedl na zla droge. Owszem jest fachowcem, ale nie jest dobrze swoich cennych rad przykrywac chamstwem. To co do mnie pije od samgo poczatku to jest pikus. Zreszto splywa to po mnie, tu chodzi ze psuje fajna, rodzinna atmosfere forum i nie jest to tylko moje odczucie.
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: ximad »

Pisałem to trochę z przymrużeniem oka, sami stwierdziliście w temacie o moderacji że taki klimat forum wolicie, czyli luźne podejście do jak to nazwałeś "odskoczni". Dziwi mnie tylko to co sam napisałeś, że jak ktoś pomaga na forum to ma prawo do offtopu, bo się dzieli wiedzą, dla mnie to dziwne podejście. Nie chciałbym tutaj drążyć tematu bo dorzucam cegiełke do tego całego offtopowania.
Temat uszkodzonego telefonu raczej się wyczerpał , także o smartfonach można by sobie pogadać w nowym temacie.
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Yasiu77 »

henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 8:28
A jesli chodzi o tatara, to jest jego nie pierwszy i nie tylko do mnie taki wybryk. On to robi nagminnie do ludzi i musi sie poprawic bo wyraznie zszedl na zla droge. Owszem jest fachowcem, ale nie jest dobrze swoich cennych rad przykrywac chamstwem. To co do mnie pije od samgo poczatku to jest pikus. Zreszto splywa to po mnie, tu chodzi ze psuje fajna, rodzinna atmosfere forum i nie jest to tylko moje odczucie.
Jestem z Wami niezadługo i moim skromnym zdaniem Tatar jest tutaj najlepszą osobą którą znam. Oprócz częstej pomocy na forum jak i telefonicznej pomaga też ludziom bardziej materialnie i bezinteresownie. Mi przykładowo za darmo mi wysłał ramę z amorem i nic za to nie chce. Kto tak robi? Dzięki takim ludziom jak Tatar można odzyskać wiarę w ludzi i zawsze będę trzymał jego stronę. Nigdy nie zauważyłem chamstwa w Jego wykonaniu i chyba coś sobie imputujesz Heniu. A atmosfera jest miła i są fajne pogaduchy na czacie ale Ciebie tam nigdy nie ma więc co ty możesz o tym wiedzieć. Lepiej nabijać sobie licznik heniopostami. Już dawno temu przestało mnie to śmieszyć ale to jest tylko moje odczucie :P
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Umbur »

Yasiu77 pisze:
28 lut 2019, 9:45
Jestem z Wami niezadługo i moim skromnym zdaniem Tatar jest tutaj najlepszą osobą którą znam. Oprócz częstej pomocy na forum jak i telefonicznej pomaga też ludziom bardziej materialnie i bezinteresownie. Mi przykładowo za darmo mi wysłał ramę z amorem i nic za to nie chce. Kto tak robi? Dzięki takim ludziom jak Tatar można odzyskać wiarę w ludzi i zawsze będę trzymał jego stronę. Nigdy nie zauważyłem chamstwa w Jego wykonaniu i chyba coś sobie imputujesz Heniu. A atmosfera jest miła i są fajne pogaduchy na czacie ale Ciebie tam nigdy nie ma więc co ty możesz o tym wiedzieć. Lepiej nabijać sobie licznik heniopostami. Już dawno temu przestało mnie to śmieszyć ale to jest tylko moje odczucie :P
Zgadzam się. Hejty na użytkowników nie będą tolerowane, stąd 1 ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Spoko. Jak uwazacie, ze to co napisalem o tatarze, to jest hejt, to juz wasza sprawa. Mnie napewno nikt niczym nie skorumpuje. Kazdy ma prawo do swojego zdania, jak i swoj punkt widzenia miec. Kazdy patrzy przez pryzmat wlasnych doswiadczen.

Ludzi poznaje sie po owocach, a nie pozorach
Nie wszystko zloto co sie swieci...
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Yasiu77 »

henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 11:31


Ludzi poznaje sie po owocach, a nie pozorach
Przyznaję Ci rację Heniu. Po owocach się ludzi poznaje, właśnie po owocach... :D

Oj nie marudź już tyle i wyluzuj. Skorumpuję Cię i podeślę Ci na zgodę schemat ramy falcona :lol:
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Sietas »

henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 11:31
Ludzi poznaje sie po owocach, a nie pozorach
Nie wszystko zloto co sie swieci...
Jak to jest prawdziwe w temacie naszego moderatora to kilka osób wie, ale nie są na tyle konfilktowi żeby się tym chwalić
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

Sietas pisze:
28 lut 2019, 12:21
henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 11:31
Ludzi poznaje sie po owocach, a nie pozorach
Nie wszystko zloto co sie swieci...
Jak to jest prawdziwe w temacie naszego moderatora to kilka osób wie, ale nie są na tyle konfilktowi żeby się tym chwalić
Amen.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Umbur »

henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 11:31
Ludzi poznaje sie po owocach, a nie pozorach
Nie wszystko zloto co sie swieci...
Odpowiem cytatem:
Yasiu77 pisze:
28 lut 2019, 9:45
Jestem z Wami niezadługo i moim skromnym zdaniem Tatar jest tutaj najlepszą osobą którą znam. Oprócz częstej pomocy na forum jak i telefonicznej pomaga też ludziom bardziej materialnie i bezinteresownie. Mi przykładowo za darmo mi wysłał ramę z amorem i nic za to nie chce. Kto tak robi? Dzięki takim ludziom jak Tatar można odzyskać wiarę w ludzi i zawsze będę trzymał jego stronę. Nigdy nie zauważyłem chamstwa w Jego wykonaniu...
Jeżeli chodzi o merytorykę, to NA RAZIE w ilości do jakości postów wypadasz tu blado w tym porównaniu, więc trochę pokory. Liczyłem, że przeprosisz i powiesz, że Cię poniosło lub coś w tym stylu, a nie pójście w zaparte. Miała być miła atmosfera, a sam ją psujesz. Kolega Tatar jest moderatorem i robi to co powinien. Były już wpisy, żeby nie zaśmiecać wątków paplaninami, stąd jego reakcja. Przy takim podejściu będzie trzeba wprowadzić tu totalitaryzm, a chyba nie o to chodzi.
Jakiś szacunek z racji wieku, charytatywnej pracy i poświęconego czasu się należy.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Wiek tu nie ma nic do rzeczy. Ja tez nie jestem mlody, a nie wykorzystuje tego jako parawan. Moge wymienic mnustwo ludzi ktorzy sa charytatywni, a nie koniecznie maja czyste serce. Nie ide w zaparte, ale nie moge pozostac slepym nawet jak wiekszosc sadzi, ze czarne jest biale. Zachowajmy obiektywizm wowczas atmosfera sama sie oczysci.
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Sietas »

Wprowadzić totalitaryzm? Bardzo ciekawa meretoryka, już gdzieś to widziałem ;)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Umbur pisze:
28 lut 2019, 12:25
(...) Kolega Tatar jest moderatorem i robi to co powinien. Były już wpisy, żeby nie zaśmiecać wątków paplaninami, stąd jego reakcja. (...)
Oczywiscie nie mam takej wiedzy i doswiadczenia, nawet nie mam co sie rownac, ale wejdz prosze w profil tatara i poczytaj jego posty i spojrz obiektywnie. Jak sie nazywa ten ktory zwraca wszystkim uwage i wymaga, a sam nie swieci przykladem? Najpierw trzeba dostrzec belke w swoim oku, a dopiero potem szukac zdzbla u innych.

----edit----
Przecierz ilosc postow o niczym nie swiadczy. I na prawde nie wiem dlaczego niektorzy sobie tym glowe zaprzataja.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2019, 13:02 przez EV-Maniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Umbur »

"Czyste serce" jak to powiedziałeś ma ten, który nie szuka zwady i potrafi przeprosić nawet jeśli nie miałby racji. Samo się nic nie robi. Jak zostawisz bałagan na podłodze, to będzie bałagan. Chyba, że ktoś za Ciebie posprząta. Nikt tu wieku nie wykorzystuje jako parawan. Tak napisałem, bo tak zostałem wychowany. Nie będę więcej pisał na ten temat. Mam nadzieję, że tego typu sytuacje nie będą miały więcej miejsca.
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Umbur »

Sietas pisze:
28 lut 2019, 12:51
Wprowadzić totalitaryzm? Bardzo ciekawa meretoryka, już gdzieś to widziałem ;)
No i pewnie nie skończyło się dobrze. :D
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Umbur »

henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 12:57
Najpierw trzeba dostrzec belke w swoim oku, a dopiero potem szukac zdzbla u innych.
Bardzo dobry "prawie" cytat. Jeden z moich ulubionych. Tylko teraz obróć go o 180° i przemyśl dobrze. ;)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Dla mnie najwazniejsze kto jakim czlowiekiem jest. A nie czy fachowiec, czy tez ma niewiadomo ile postow.
Nie oczekuje przeprosin od tatara, jak i pewnie inni. On juz tak ma i taki jest. A slepi niech do slepego naleza.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: WojtekErnest »

A ja na koniec myślę tak, że stres utrudnia racjonalne myślenie i skrzywia perspektywę....
Nie masz Heniu 'wyjścia', musisz swoją obecną sytuację zmienić na sukces, tzn na radość z zbudowanego i uruchomionego roweru.
Z telefonem Ci nie wyszło, ale skup się na ebajku, to zapewniam że miną Ci różne 'małostki' które Cie obecnie tak drażnią.
Pozdrawiam
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Sietas »

Umbur pisze:
28 lut 2019, 13:01
Sietas pisze:
28 lut 2019, 12:51
Wprowadzić totalitaryzm? Bardzo ciekawa meretoryka, już gdzieś to widziałem ;)
No i pewnie nie skończyło się dobrze. :D
Dlatego Tatar nie powinien być moderatorem. W przeciwieństwie do niego nie wykorztsujesz swojej pozycji do poziomu prowadzenia dyskusji na zasadzie - tego lubię a tamtego nie lubię. Teoretycznie powinienem się kierować lokalnym patriotyzm, ale jak ktoś jest mendą to nie ma dla mnie znaczenia czy to sąsiad czy rodzina
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: verre »

o nie henio, krócej Was "znam" niż Ty e-bajka tworzysz, czemu nie wyluzujesz? ludzie chcą pożartować , rozładować napięcie, nie masz dystansu do siebie? zastanów się !!
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Ale zes wyskoczyl jak Filip z konopii Verre. A kto tu broni zartowac? To chodzi o caloksztalt zachowania tatara i uwidocznienie tego. Oczywiscie, ze jestem wyluzowany i mam do calej sprawy dystans i dlatego to lepiej dostrzegam. No nie bede slepy. A jemu zwrocic uwage to obraza majestatu i zaraz ban dla henia.
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: verre »

henio-EV-Maniak pisze:
28 lut 2019, 15:28
Ale zes wyskoczyl jak Filip z konopii Verre. A kto tu broni zartowac? To chodzi o caloksztalt zachowania tatara i uwidocznienie tego. Oczywiscie, ze jestem wyluzowany i mam do calej sprawy dystans i dlatego to lepiej dostrzegam. No nie bede slepy. A jemu zwrocic uwage to obraza majestatu i zaraz ban dla henia.
widziałeś kiedyś Darek człowieka doskonałego? jesteś nim? tatar jest? ja jestem? admini są? apeluję tylko o pokój i rozwagę, reszta w czacie. Nie masz chyba bana?
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: EV-Maniak »

Mam, chyba juz ze dwa. Spoko jest. Ja mam do wszystkiego dystans. Czas jest najlepszym sedzia 😉
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Telefon rozładowuje się podczas ładowania

Post autor: Maran_hand »

Wszystko można załatwić w kulturalny sposób bo jak zauważyłeś nikt nie jest doskonały. Zwykle magiczne słowo przepraszam w dobrym gronie puszcza temat w niepamięć. Ale by umieć przyznać się do swojego błędu publicznie, trzeba mieć klasę. A tu niestety tego zabrakło, wielka szkoda. I to nie Henio się naśmiewał i nie on jest winny całej tej sytuacji.
Zablokowany