Fabryka Bafang - film

Piszta co chceta ;)
ODPOWIEDZ
TerryFox
Forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:10

Fabryka Bafang - film

Post autor: TerryFox »

Electrec odwiedzil fabryke Bafanga:



Maja swoj team testowy ;) z ciekawostek - potencjalne wejscie na rynek przerzutek czy innego typu systemu zmiany przelozen od Bafanga dedykowanych do ebike w ciagu roku. Ale to raczej tylko przypuszczenia autora.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Fabryka Bafang - film

Post autor: pxl666 »

Widzę że ultra jest na topie . Dla mnie plus za pracę ludzi a nie robotów. Ale bafang dla mnie nie istnieje za usilne pchanie tylko czujnika kadencji, zwłaszcza w ultra ... Niewiem czy to jest technologicznie skomplikowane czy kosztowne ?Ale tongsheng jakoś się mieści w dobrej cenie
A po doświadczeniach z czujnikiem obrotu vs nacisku to jakbym się z trabanta przesiadł do passata . Mógł się ich koleś oto spytać a nie jakieś bajki o napędach. Chińczycy już mają swoje firmy napędowe i nie sądzę że bafang się będzie za to brał. Ciekawym czy mają swoją odlewnię czy zlecają produkcję obudów bo w sumie na filmie widać nie fabrykę a warsztat montownię ...gdzie tam produkcja silników zębatek czy wyświetlaczy
darol
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:20

Re: Fabryka Bafang - film

Post autor: darol »

pxl666 pisze:
26 sty 2020, 19:24
Ale bafang dla mnie nie istnieje za usilne pchanie tylko czujnika kadencji, zwłaszcza w ultra ... Niewiem czy to jest technologicznie skomplikowane czy kosztowne ?Ale tongsheng jakoś się mieści w dobrej cenie
Tak dla porządku należy napisać, że bafang ultra to nie "bbs" i posiada tensometr, do tego działa jak dla mnie całkiem dobrze, wiem - mam.
Mam też tongshenga i na oryginalnym sofcie w/g mnie działa dość podobnie.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Fabryka Bafang - film

Post autor: pxl666 »

darol pisze:
27 sty 2020, 13:19
pxl666 pisze:
26 sty 2020, 19:24
Ale bafang dla mnie nie istnieje za usilne pchanie tylko czujnika kadencji, zwłaszcza w ultra ... Niewiem czy to jest technologicznie skomplikowane czy kosztowne ?Ale tongsheng jakoś się mieści w dobrej cenie
Tak dla porządku należy napisać, że bafang ultra to nie "bbs" i posiada tensometr, do tego działa jak dla mnie całkiem dobrze, wiem - mam.
Mam też tongshenga i na oryginalnym sofcie w/g mnie działa dość podobnie.
hm ? ultra ma czujnik nacisku ? to zmienia postać rzeczy , ktoś pisał ze ma czujnik kadencji tylko
jaka ramę kupiłeś i jaki masz blat do niego ? pokażesz rower ?
darol
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:20

Re: Fabryka Bafang - film

Post autor: darol »

ODPOWIEDZ