Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Piszta co chceta ;)
ODPOWIEDZ
lavstorant
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2022, 17:49

Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Post autor: lavstorant »

Dzień dobry
Czy gdzieś w Bydgoszczy lub w województwie Kujawsko pomorskim jest jakiś serwis rowerów custom'owych pokroju Kariwy Czy Falcona. głównie chodzi o elektronikę bo sprawy mechaniczne w większości podejrzewam ,że można załatwić w zwykłym serwisie rowerowym.
Ewentualnie Poznań czy Gdańsk czyli gdzieś w pobliżu Miasta Bydgoszcz. Dziękuję za ewentualną odpowiedź i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Post autor: pxl666 »

zwykły serwis potraktuje to jak motor A nie rower
lavstorant
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2022, 17:49

Re: Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Post autor: lavstorant »

pxl666 pisze:
11 lip 2023, 0:48
zwykły serwis potraktuje to jak motor A nie rower
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Post autor: pxl666 »

umnie serwisy nawet lekkiego roweru z silnikiem w kole nie chciały obsługiwać a co dopiero kariwy . zresztą już niewygodne jest grzebanie przy 3kg silniku a co dopiero 10 kg kole moto z silnikiem ... po drugie ludzie się boja trzymać w warsztacie takie aku jak w monsterze . w razie draki żadne ubezpieczenie ci tego nie uzna , ba nawet z bateriami z yamahy np może być problem bo typo mówił ze ubezpieczyciel próbuje wciskać ze zdarzenie jest spowodowane nielegalnymi modyfikacjami itd . nie mowie ze każdy ma takie podejście ale ja się z tym spotkałem .
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2066
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Post autor: Tooropek »

Z tym, że odmawiają zwykłe serwisy rowerowe to zgodzę się bo mam w mieście tylko jeden który chętnie przyjmuje na mechanikę elektyki customowe, ale cały bajzel elektryczny odsyłają do mnie, a 4 kolejne serwisy od razu dziękują jak tylko widzą samoróbki.

Do autora: Poszukaj na grupach fejsbukowych domorosłych fachowców, skumaj się z jednym z nich i nawiąż współpracę - to najprostszy sposób, ale też nie najpewniejszy bo może się okazać, że fachowiec nie sprosta oczekiwaniom.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
lavstorant
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2022, 17:49

Re: Poszukiwany serwis rowerów typu Falcon,Kariwa,Spark

Post autor: lavstorant »

Tooropek pisze:
12 lip 2023, 8:50
Z tym, że odmawiają zwykłe serwisy rowerowe to zgodzę się bo mam w mieście tylko jeden który chętnie przyjmuje na mechanikę elektyki customowe, ale cały bajzel elektryczny odsyłają do mnie, a 4 kolejne serwisy od razu dziękują jak tylko widzą samoróbki.

Do autora: Poszukaj na grupach fejsbukowych domorosłych fachowców, skumaj się z jednym z nich i nawiąż współpracę - to najprostszy sposób, ale też nie najpewniejszy bo może się okazać, że fachowiec nie sprosta oczekiwaniom.
Rozumie, dziękuję za chęć pomocy.
Dostałem info zwrotne od jednego z serwisu w moim mieście ,że zajmują się naprawami takich sprzętów. Temat do zamknięcia, dziękuję wszystkim za chęć pomocy.
ODPOWIEDZ