Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Dział dotyczący napędów z silnikiem umieszczonym w piastach kół.
ODPOWIEDZ
HAKER2000CB
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:57

Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: HAKER2000CB »

witam, kupiłem tanio hulajnogę jako niesprawną. Typowa marketówka,
silnik bez szczotkowy w kole 250 W,
bateria 25,2v bateria jest niskiej pojemności 4ah
uszkodzony jest sterownik i manetka z wyświetlaczem,
macie do polecenia coś z aliexpres godnego uwagi, sterownik razem z okrągłym pakietem baterii w sztycy kierownicy.
Wiem ze bateria małej pojemności, ale zostanie zmodyfikowana, mogę szukać sterownika 350w czy nawet 500w , warze 106 kg
po modyfikacji baterii, chcę zęby miał trochę komfortu pracy zęby sterownik nie był przesilony. Na sterowniku pisało 12 A. Jakim prądem można zasilić ten silnik. Polećcie coś z aliexpres sterownik i regulator z wyświetlaczem. Jak trzeba możne być zewnętrzny. Jestem prawie zielony w tych sprawach. pozdrawiam Tomek
Załączniki
P1080403 (Copy).JPG
P1080402 (Copy).JPG
P1080401 (Copy).JPG
automoto95
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: automoto95 »

Polecam sterownik sabvoton ml45 gwarantuje cichą i idealna pracę silnika do tego silnika będzie aż za natto wystarczający mocowo ma opcję złagodzenia reakcji manetki lub wyostrzenia ma tempomat i wsteczny i na napięcie najlepiej 48v polecam zamówić w nexun.pl razem ze wskaźnikiem naładowania akumulatora bo tego wyświetlacza raczej nie podłączysz są są też sterowniki gt500 ale odradzam jest głośna praca silnika brzęczenie przy ruszaniu i jest zbyt czuła reakcja na manetkę bez możliwości złagodzenia
slow
Forumowicz
Posty: 522
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:41
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: slow »

Te hulajnogi z małymi kółeczkami to zabawki dla dzieci.
Pojeździ dziecko kilka dni i mu się nudzi bo to tylko na równiutki asfalt się nadaje.
Miałem różne takie w naprawie to mój 12 letni syn nawet na to patrzyć nie chce.

Ty ważysz ponad 100kg i zamierzasz się tym przemieszczać?
Kupno sterownika , wyświetlacza i baterii do tego jest zupełnie nieopłacalne.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: Tooropek »

Zamawiałem właśnie do takiej hulajnogi sterownik pod 24V 12A z LCD i manetką za 65zł i dostawą na paczkomat w dosłownie 12 dni, lecz sterownik ten posiada ograniczenie do 20km/h którego nie da się zdjąć. W poprzednim sterowniku który się spalił poprzez zwarcie aku było ograniczenie do 30km/h a defacto hulajka ta jechała max 31km/h na nowym aku z ogniw wysokopradowych. Wiem, że nie pomogłem w temacie ale raczej odradzam tą hulajnogę dla dorosłego, może w każdej chwili odpaść tylne koło albo złamać się wachacz czy coś jeszcze innego. Słaba konstrukcja jak dla dorosłego. Dla dziecka do 35/40kg jeszcze ujdzie ale i tak to słaby sprzęt. W rurze tej hulajnogi gdzie jest pakiet nie wejdzie nic więcej niż układ 7S4P więc możliwości rozbudowy żadne. Odpuściłbym sobie temat tej hulajnogi i raczej szukałabym za grosze na olx m365 bądź jakiegoś klona z uszkodzonym pakietem lub sterownikiem i podjął się naprawy. Sam posiadam m365 odblokowaną na moc 800W i 34km/h i to jak dla mnie minimum dla osoby ważącej około 80kg. Jak Haker waży 106kg to raczej powinien szukać czegoś o mocy 800/1000W by móc przemieszczać się dynamicznie.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: Tooropek »

Ja naprawiałem znajomemu hulajke która miała na podeście napis skymaster. Zdjęcie mam na drugim telefonie więc nie wstawię na chwilę obecną z przyczyn technicznych. Hulajka z pakietem w rurze od kiery, każda tak samo wygląda tylko inaczej się nazywa 😉 nic specjalnego, tani chińczyk.
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
gość
Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:28

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: gość »

Z moich odczuć to w silniku Xiaomi m365 max to około 800W a optimum to 600W.
Więcej to już niepotrzebny drenaż aku i grzanie silnika.
Ten ze zdjęcia pewnie przyjmie jeszcze mniej.
marianosum
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 07 lut 2020, 21:23

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: marianosum »

Poratuje ktoś linkiem do sprawdzonego sterownika na 7s do hulajnogi??
wichur
Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: 22 lut 2018, 11:59

Re: Jakiej mocy sterownik do koła 250w hulajnoga.

Post autor: wichur »

Ja kupuje takie ale 36v i maja dużo funkcji . https://pl.aliexpress.com/item/42230215 ... 14c3d7e199
ODPOWIEDZ