wyświetlacz Duotts c29

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
karol23l
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2023, 19:17

wyświetlacz Duotts c29

Post autor: karol23l »

Dzień dobry, witam wszystkich użytkowników tego forum. Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu.W chińskim rowerze Duotts c 29, jest uszkodzeniu uległ wyswietlacz. Jest to wyswietlacz gd 51który układ pinów ma zupełnie inny niż oferowane na portalach wyświetlacze z protokólem nr 2. Zakupiony wyświeylacz s866 po podłączeniu nie podawał własciwego napięcia a znaczek naładowania baterii był pusty, bo napiecie było mniejsze niż 30v. Rozciołem przewód i zaczołem zamieniać przewody i podaje teraz napiecie jak na baterii, wskażnik naładowania jest właściwy ale w dalszym ciągu wyswietla się bład komunikacji e10 i manetka ani pedałynie działają. Czy ma sens jeszcze jakieś zamienianie czy już z tym się nie da nic zrobić. Wjednym z postów na forum widziałem jak ktoś wrzucił zdjecie i pisze że uruchomił wyświetlacz ale na tym zdjęciu też jest bład e10. proszę o pomoc
ODPOWIEDZ