Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: scuda »

Chcę zastosować oto taki setup. Sabek ten nowy z nexuna do tego CA3 zeby uruchomić wspomaganie PAS. Jak to może wyglądać w praktyce ? Będzie sie dało jezdzic na wspomaganiu czy będzie szarpało i będzie niebezpiecznie ? Moc będzie 4kw+
Jestem uparty bardzo na PAS nawet jestem w stanie zrezygnować z mocy na rzecz wspomagania.
GrzegorzS
Forumowicz
Posty: 359
Rejestracja: 23 lut 2018, 0:14
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: GrzegorzS »

W nexun-ie masz także KT-ka 45A + LCD, dobry zestaw do wspomagania, więc po co kombinować?
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: Sietas »

Bo sabek to wyższa klasa niż sinus

Nie widziałem parowania CA z sabkiem przy PAS. Efekt może być różny ze względu na to, że blokowce do których podpina się CA sterują prędkością z manetki a sabek prądem fazowym. Może to być i nawet lepsze rozwiązanie
qaz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2017, 1:02

Re: Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: qaz »

Mam takie rozwiazanie od 4ch lat sabek plus pas z ca v3 opisane gdzies na starym forum i dziala swietnie.
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: scuda »

qaz dzięki za info, wezmę chyba jednak zwyklego sabka 72080, jednak wolę mieć możliwość programowania.
Awatar użytkownika
Iceman
Forumowicz
Posty: 347
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:28

Re: Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: Iceman »

A miał, któryś z kolegów możliwość przetestowania tego sterownika? Obojętnie czy w wersji 45 czy 60A?
Jak on się sprawuje w porównaniu do sinusów?
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Sabvoton Ml60 + CA3 a PAS

Post autor: Mariusz_p »

Również podepnę sie do pytania. Bo szykuje kolejną konstrukcję na qulbixie i będzie Sabek, ale dobrze by było mieć również PAS-a
ODPOWIEDZ