Tani sterownik z ali

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Tani sterownik z ali

Post autor: Zxc843 »

Mam cos takiego, szczerze mowiac nie polecam, niby działa wszystko ale grzeje sie okropnie, napewno nie do srodka skrzynki bo u mnie w torbie wytwarzal taka temperature ze w skrzynce było gorąco a nie jest to dobrze dla akumulatora. Co do grzania się to troche uzywania więcej manetki i jest na tyle gorący że parzy jak by sie dotknęło ręką.

wydaje mi sie ze mam ten: https://pl.aliexpress.com/item/350-W-el ... a9d4MfjHUW
KRAKÓW
Rugos
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:27

Re: Tani sterownik z ali

Post autor: Rugos »

Zależy jak się trafi. Ja mam takie 3 szt i na wszystkich jak za szybko przekręcę manetkę albo będzie za duże obciążenie np. górka to wariują, nie potrafią wysterować silnika przez co wydaje on dziwne jęki. Jak szybko nie zareagujemy to potrafią się zrestartować.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tani sterownik z ali

Post autor: tatar »

@ Zxc843.Ten temat był już ,,wałkowany'' w twoim poprzednim ,,Ebike Młodziana/Zxc843/ oraz w któryś z podobnych tematów,gdzie sporo o nim pisałeś.Po co po raz drugi tworzysz dublujący się temat o tym sterowniku?
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Tani sterownik z ali

Post autor: Zxc843 »

Bo myślałem że mój temat został skasowany.
KRAKÓW
ODPOWIEDZ