Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
moonkagliwicee
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: 21 cze 2019, 9:42

Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Post autor: moonkagliwicee »

Witam. Czy istnieje sposob na odblokowanie sabka mini? O jego wiekszych kolegach naczytalem sie w necie mnostwo informaci ale o wersji mini 45A nie znalazlem nic. Po raz kolejny zaczyna mi brakowac mocy i szukac sposobu aby temu zaradzic. Fajnie by bylo sprawic aby pobieral powiedzmy 55-60A i podawal odpowiednio wiecej na silnk😉
Dark eCruiser - mxus xf08c, bidon 36v 13Ah, sterownik lishui 18A max
Awatar użytkownika
tas
Administrator
Posty: 2965
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:10
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Post autor: tas »

Sabki ustawione na 60A działają bardzo krótko, 1-3 miesia ce i padają w większości poprzez przebicie tranzystorów. To jest zbyt mały sterownik jak na takie prądy. SPrzedaj go póki działa i kup ML 60A, będziesz mieć wiecej mocy i zostanie Ci kikaset zł w kieszeni
Silniki, sterowniki, BMSy: https://nexun.pl tel: +48 33 50 00 105
Tanie ogniwa: https://e-foton.pl
----------------------
Mój blog o rowerach elektrycznych: http://ebike.nexun.pl
Awatar użytkownika
moonkagliwicee
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: 21 cze 2019, 9:42

Re: Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Post autor: moonkagliwicee »

tas pisze:
04 lip 2020, 23:46
Sabki ustawione na 60A działają bardzo krótko, 1-3 miesia ce i padają w większości poprzez przebicie tranzystorów. To jest zbyt mały sterownik jak na takie prądy. SPrzedaj go póki działa i kup ML 60A, będziesz mieć wiecej mocy i zostanie Ci kikaset zł w kieszeni
ML60A moze nie zmiescic mi sie do skrzynki bo jest ciut za dlugi. Myslalem troche nad tym i jesli mial bym wymieniac sterownik to ciekawa opcja wydaje sie byc kelly kls7235s (150A stalego i 350A chwilowego w fazy)
Dark eCruiser - mxus xf08c, bidon 36v 13Ah, sterownik lishui 18A max
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Post autor: AST034 »

moonkagliwicee pisze:
05 lip 2020, 5:50
tas pisze:
04 lip 2020, 23:46
Sabki ustawione na 60A działają bardzo krótko, 1-3 miesia ce i padają w większości poprzez przebicie tranzystorów. To jest zbyt mały sterownik jak na takie prądy. SPrzedaj go póki działa i kup ML 60A, będziesz mieć wiecej mocy i zostanie Ci kikaset zł w kieszeni
ML60A moze nie zmiescic mi sie do skrzynki bo jest ciut za dlugi. Myslalem troche nad tym i jesli mial bym wymieniac sterownik to ciekawa opcja wydaje sie byc kelly kls7235s (150A stalego i 350A chwilowego w fazy)
Podziel to na 3. Kelly jest maly, bo sie piekielnie szybko grzeje, bylo o tym na forum.

Chcesz z sabka wykrecic 55A, to tylko na swoja odpowiedzialnosc, znam osobe ktora tak jezdzi juz 6 miesiecy i nic sie zlego nie dzieje, ale tak jak Tas napisal, nie jest to sterownik pod ten prąd.
Jesli natomiast nadal chcesz podniesc prad, to zglos sie do mnie na pw, podesle Ci paczke.
Awatar użytkownika
moonkagliwicee
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: 21 cze 2019, 9:42

Re: Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Post autor: moonkagliwicee »

AST034 pisze:
05 lip 2020, 8:42
moonkagliwicee pisze:
05 lip 2020, 5:50
ML60A moze nie zmiescic mi sie do skrzynki bo jest ciut za dlugi. Myslalem troche nad tym i jesli mial bym wymieniac sterownik to ciekawa opcja wydaje sie byc kelly kls7235s (150A stalego i 350A chwilowego w fazy)
Podziel to na 3. Kelly jest maly, bo sie piekielnie szybko grzeje, bylo o tym na forum.

Chcesz z sabka wykrecic 55A, to tylko na swoja odpowiedzialnosc, znam osobe ktora tak jezdzi juz 6 miesiecy i nic sie zlego nie dzieje, ale tak jak Tas napisal, nie jest to sterownik pod ten prąd.
Jesli natomiast nadal chcesz podniesc prad, to zglos sie do mnie na pw, podesle Ci paczke.
Narazie rozwazam teoreryczne opcje. W sumie nie wiem czy warto teraz cos ruszac bo czaje sie na nowa mala rame evspark i trzeba odkladac pieniazki😁
Dark eCruiser - mxus xf08c, bidon 36v 13Ah, sterownik lishui 18A max
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Sabvoton mini. Czy i jak da sie odblokowac?

Post autor: AST034 »

moonkagliwicee pisze:
05 lip 2020, 9:28
AST034 pisze:
05 lip 2020, 8:42
Podziel to na 3. Kelly jest maly, bo sie piekielnie szybko grzeje, bylo o tym na forum.

Chcesz z sabka wykrecic 55A, to tylko na swoja odpowiedzialnosc, znam osobe ktora tak jezdzi juz 6 miesiecy i nic sie zlego nie dzieje, ale tak jak Tas napisal, nie jest to sterownik pod ten prąd.
Jesli natomiast nadal chcesz podniesc prad, to zglos sie do mnie na pw, podesle Ci paczke.
Narazie rozwazam teoreryczne opcje. W sumie nie wiem czy warto teraz cos ruszac bo czaje sie na nowa mala rame evspark i trzeba odkladac pieniazki😁
No to teoretycznie sie da, trwa to jakies 15 sekund.
ODPOWIEDZ