zabezpieczenie antykradzieżowe sab72150

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Esperak
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:06
Lokalizacja: Tychy/Lublin

zabezpieczenie antykradzieżowe sab72150

Post autor: Esperak »

Witajcie.

Mam pytanie odnośnie Sabvotona 72150 jak zauważyłem niestety on niema przewodów do funkcji antykradzierzowej blokującej tylne koło, wielka szkoda bo chciałem to wykorzystać w rowerku. czy jest jakaś inna opcja blokowania koła elektrycznie jeśli sterownik tego nie obsługuje ???
Może jest inny sposób przykładowo zwarcie przewodów fazowych lub podanie jakiegoś napięcia, nie wiem 12V na przewody fazowe?? i to zablokuje silnik, może ktoś cos wymyślił w tej dziedzinie bo mam alarm ale samo wycie to troszkę mało, zawsze gość może wsiąść i odjechać, a pod pachę 60kg falcona już nie weźmie jakby koło było zblokowane.

Tylko mi nie piszcie że mam se łańcuch kupić.
Dede
Forumowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: zabezpieczenie antykradzieżowe sab72150

Post autor: Dede »

Blokowanie koła elektrycznie to i tak dużo nie daje. Bo blokadę idzie ominąć 3 sekundy
Ale zawsze jest nadzieja ze nie będzie wiedział jak ukraść.
Awatar użytkownika
Esperak
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:06
Lokalizacja: Tychy/Lublin

Re: zabezpieczenie antykradzieżowe sab72150

Post autor: Esperak »

Dede pisze:
05 lip 2020, 17:42
Blokowanie koła elektrycznie to i tak dużo nie daje. Bo blokadę idzie ominąć 3 sekundy
Ale zawsze jest nadzieja ze nie będzie wiedział jak ukraść.
Zdaje sobie sprawe ze wystarczy wyrwać przewody od silnika i juz pojedzie ale,
po pierwsze trzeba o tym wiedzieć!
po drugie weś wyrwij wiązkę z Qs 205 :lol: :lol:

można też wyrwać wiązkę od sterownika, ale tego już sie nikt nie domyśli bo jej nie widać, to już musi ktoś dokładnie wiedzieć co che zrobić.
Falcon to nie Maybach tego rosyjska mafia nie kradnie na cześci :lol: :lol: :lol: :P
Dede
Forumowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: zabezpieczenie antykradzieżowe sab72150

Post autor: Dede »

To teraz juz będę wiedzieć jak to zrobić. Jak umia ukraść z zabezpieczenia z hartowanej stali to dla nich przewód to poniżej 3 sekund sie poradzę.
Awatar użytkownika
Esperak
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:06
Lokalizacja: Tychy/Lublin

Re: zabezpieczenie antykradzieżowe sab72150

Post autor: Esperak »

Dede pisze:
05 lip 2020, 18:28
To teraz juz będę wiedzieć jak to zrobić. Jak umia ukraść z zabezpieczenia z hartowanej stali to dla nich przewód to poniżej 3 sekund sie poradzę.
Tacy złodzieje nie kradną castomów tylko wypasione sklepówki, które można łatwo sprzedać i się wtopią w tłum. Gdzie takiego castoma opchnie?? na allegro wystawi, to go zaraz ktoś pozna to nie lup dla nich. Tu chodzi bardziej o okazjonalnych łowców przygód.

Jak fachura będzie chciał Falcona to busem podjedzie i załaduje, na takich nie ma patentów.
ODPOWIEDZ