Sterownik Power Velocity - ASI oprogramowanie

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
vanhris
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:51

Sterownik Power Velocity - ASI oprogramowanie

Post autor: vanhris »

Hej, kupiłem sterownik power velocity zmodernizowany przez ASI i chyba Cyklonebike od grafffika tutaj na forum. Sterownik przez grafffika był podpisany tak: Sterownik ERT - FOC 15 000 W 150A / 300A z linkiem do strony:
http://powervelocity.com/home/55-24f-15 ... mable.html
Jednak mam problem bo nie otrzymałem do niego, żadnego oprogramowania, grafffik załatwił mi kabel do podpięcia do komputera ale oprogramowania już nie :(. Widziałem, że power velocity ma apke na androida, ale do niej trzeba mieć moduł bluetooth. Chętnie nawet bym go kupił ale na forum power velocity nie idzie się z nimi dogadać tak samo z ich serwisem (nie odpisują). Tak więc, czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć do kupienia taki moduł bt lub czy mogę samodzielnie jakoś go zmontować? Generalnie chodzi mi żeby, móc jakoś sterować tym kontrolerem.
automoto95
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Sterownik Power Velocity - ASI oprogramowanie

Post autor: automoto95 »

Cześć z wyglądu mam identyczny sterownik pod nazwą zl motor sine wave i mam do niego paczkę z oprogramowaniem jutro ci mogę wysłać wieczorem.
automoto95
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Sterownik Power Velocity - ASI oprogramowanie

Post autor: automoto95 »

vanhris pisze:
21 lis 2020, 23:54
Hej, kupiłem sterownik power velocity zmodernizowany przez ASI i chyba Cyklonebike od grafffika tutaj na forum. Sterownik przez grafffika był podpisany tak: Sterownik ERT - FOC 15 000 W 150A / 300A z linkiem do strony:
http://powervelocity.com/home/55-24f-15 ... mable.html
Jednak mam problem bo nie otrzymałem do niego, żadnego oprogramowania, grafffik załatwił mi kabel do podpięcia do komputera ale oprogramowania już nie :(. Widziałem, że power velocity ma apke na androida, ale do niej trzeba mieć moduł bluetooth. Chętnie nawet bym go kupił ale na forum power velocity nie idzie się z nimi dogadać tak samo z ich serwisem (nie odpisują). Tak więc, czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć do kupienia taki moduł bt lub czy mogę samodzielnie jakoś go zmontować? Generalnie chodzi mi żeby, móc jakoś sterować tym kontrolerem.
przesyłam link do oprogramowanie najpierw instaluj wszystko potem wypakuj xpd 0.4 i tam odpala sie ten program. Przy każdorazowym połaczeniu ze sterownikiem trzeba odłączać i podłączać kabel usb lub sam czarny kabelek w wiązce usb przy odcztywaniu danych ze sterownika
https://www51.zippyshare.com/v/yTWYj25s/file.html
vanhris
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:51

Re: Sterownik Power Velocity - ASI oprogramowanie

Post autor: vanhris »

Super dzięki za pomoc, w weekend będę miał chwile wolnego i na pewno przetestuje. Jeszcze raz dzięki :)
fiozo
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2021, 18:50

Re: Sterownik Power Velocity - ASI oprogramowanie

Post autor: fiozo »

Witam potrzebuje aplikację do Power Velocity a link niestety wygasł. Dzięki
ODPOWIEDZ