Witam wszyskich, potrzebuje pomocy,Please

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
Highlander Janusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2022, 19:26

Witam wszyskich, potrzebuje pomocy,Please

Post autor: Highlander Janusz »

Nabyłem uszkodzony elektryczny rower Giant z silnikiem Yamaha ów st 250w. Zdiagnozowałem uszkodzony sterownik Niestety nigdzie nie udało mi się zdobyć takiego ani nikt nie chciał podjąć się naprawy. Postanowiłem zastąpić go sterownikiem zewnętrznym Tongsheng Mid Motor TSDZ Built-In Controller. Zakupiłem cały set w różnych miejscach. Połączyłem fazy silnika, hal i całe oprzyrządowanie wszystko dziala przy użyciu manetki. Problem mam z podłączeniem czujnika tensometrycznego😔z nowego sterownika wychodzą dwa przewody i oryginalny czujnik ma podłączenie na dwa przewody ale ja tego czujnika nie mam szans wbudować do mojego silnika. A z mojego czujnika wychodź pięć przewodów do układu scalonego i później trzy do sterownika(na zdjęciu). Ma ktoś pomysł jak to podłączyć aby nic nie uszkodzić ? Please
0tik
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:50

Re: Witam wszyskich, potrzebuje pomocy,Please

Post autor: 0tik »

Napisz konkretnie co się zepsuło w tym sterowniku który zdiagnozowales. Dlaczego potrzebujesz takiego samego? Pytam, bo myślę że to lepszy sposób naprawy. Odpada wtedy problem który tutaj opisujesz. Zdjęcie się nie wyświetla a też by pomogło.
ODPOWIEDZ