problem z SW900

Tematy związane ze sterownikami, wyświetlaczami oraz ich konfiguracją sprzętową (połączenie przewodów) i programową (MENU konfiguracyjne, serwisowe)
ODPOWIEDZ
rick
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2022, 19:27

problem z SW900

Post autor: rick »

Witam!
Nowy zestaw silnik 36V 250W przód i kontroler SW900. Po złożeniu wszystko działało ok.
Zachciało mi się wejść w ustawienia i zmienić prędkość maksymalną na 30km. oraz dostosować wskazania prędkościomierza do wskazań GPS. Wszystko wg.instrukcji ZiBike.
No i zaczeło się. Prędkościomierz zaczął wariować. Przy małej prędkości skacze i pokazuje o wiele większe,a przy dużej 99km/h. Przełączenie na prędkość aktualną , max . średnią - zero
efektu. Wszystko inne normalnie. Przejrzałem inernet w j.polskim,ang,rosyjskim i nigdzie nie znalazłem takiego problemu. Zastanawiam się czy czeka mnie kupno nowego.
rick
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2022, 19:27

Re: problem z SW900

Post autor: rick »

Dzisiaj rozwiązałem to " jako tako ".Zacząłem kombinować ustawieniem ilości magnesów czuj.prędk.w silniku. Podnosiłem z 6 zalecanych przez ZibiBike do 90. Udało się jakby przywrócić wskazania prędkości , lecz nie są stabilne .Podczas jazdy trochę " falują ' .
Jeżeli kiedyś uda mi się zdobyć na próbę inny kontroler , to będę wiedzieć czy to jest on, czy fiksuje czuj.prędk.
ODPOWIEDZ