Wyswietlacz kt lcd8

Tematy związane z dodatkowymi akcesoriami dla pojazdów EV
ODPOWIEDZ
luk_luk
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:54

Wyswietlacz kt lcd8

Post autor: luk_luk »

Czesc .

Pomóżcie mi proszę. dziś w końcu wszystko podłączyłem w mojej konstrukcji i testowo uruchomiłem na ładowarce. wszystko było ok i chodziło super. nagle wyświetlacz kt lcd8 zgasł i juz się nie włączył. zrobiłem schemat jak u tasa falcon dla dziewczyny. plus od sterownika poprowadziłem do przełącznika. za nim podłączyłem gniazdo ust takie z nexuna. oraz polaczylem niebieski że sterownika z niebieskim z wyświetlacza (oba czerwone ze sterownika i wyświetlacza luźne nie polaczone) Taki schemat. Boje się że mi wyswietlacz padł a nie wiem co zrobiłem żle bo wydaje się wszystko ok. Poradźcie coś proszę . czy może jest problem z tym USB? z kompasem . Aha wydaje mi się po analizie ze zgasł jak dodałem manetka gazu. Co to może być.

Pozdrawiam
mjentos
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2018, 19:08

Re: Wyswietlacz kt lcd8

Post autor: mjentos »

U mnie było podobnie, wyświetlacz może pochodził 2 min i padł, wersja 60v.
luk_luk
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:54

Re: Wyswietlacz kt lcd8

Post autor: luk_luk »

u mnie tez byl ten problem. niestety musiałem kupić nowy i podłączyć inaczej niż u tassa w rowerze dla dziewczyny. ładowarkę, przetwornice , oswietlenie poprzez niezalezny przelacznik bezpośrednio przed sterownikiem kt. . I do dwóch miesięcy działa bez problemu. Myślę że podłączenie z do niebieskiego kabelka jest niewłaściwe bo we wcześniejszych blogach i instrukcjach w nexunie o tym pisze by nie podlaczac
ODPOWIEDZ