MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Dział poświęcony mechanicznym aspektom montowania silnika poza kołem
ODPOWIEDZ
Pirat
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 20 kwie 2020, 15:15

MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Post autor: Pirat »

Zapożyczone z FB...

Koledzy, Chińczyk twierdzi że to nowy model Bafanga z czujnikiem momentu. Czy ktoś kupił żeby potwierdzić fakt?
1 327,23 zł 6%OFF | Nowa wersja EBBS02 DIY konwersja ebike Kit MidMotor, czujnik momentu 36V 500W 48 v/52 v 750w szybki silnik do roweru elektrycznego
https://a.aliexpress.com/_v7twxt

Jeśli rzeczywiście tak jest, to tongseng polegnie...choć było coś słychać, że wypuszcza sterowniki bez możliwości przeprogramowania, jeśli tak, to i to pewnie będzie kwestia czasu.
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Post autor: Eryk »

Może to być też klon bafang bo nigdzie nie widać ich loga. https://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?t=94220
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Post autor: pxl666 »

narazie wyczytałem ze ten nacisk to jakoś dziwnie pracuje

"After testing the Lingbei motor I am truly disappointed with the design. The torque sensor sucks big time. Does anyone know the URL for the Lingbei factory because dealer OKfeet, where I bought the motor, does not help me at all. They don't answer any request. Thanx."
pawlo2525
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2020, 22:31

Re: MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Post autor: pawlo2525 »

Ponoć ten nacisk do d..
wittra1
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 19:16

Re: MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Post autor: wittra1 »

Cześć . Tak się złożyło, że jestem autorem tego pytania na FB. Ze zdjęć na Ali wynika tak naprawdę nic, typowy no name. Myślę ,że gdyby Bafang to wyprodukował, to by się mocno reklamował, a tu cisza. No i mało kupujących.Złączki wiązek jak w Bafangu. Wyświetlacz jakiś mi nieznany. Mam Bafanga 750 , jest super, tylko za brutalny i bez czujnika momentu - szkoda.
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: MID Bafang z czujnikiem ala tongsheng

Post autor: Eryk »

Kiedyś już ktoś pisał na ten temat. Ten klon zrobiła ekipa ludzi która oderwała się od ekipy bafang. Można w tym silniku zobaczyć sporo podobieństw do bafanga. Niestety z tego co piszą ten czujnik nacisku nie działa za dobrze. Możliwe że problem leży w słabym sofcie.
ODPOWIEDZ