Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Dział poświęcony mechanicznym aspektom montowania silnika poza kołem
Atak_Snajpera
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:27

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Atak_Snajpera »

1) Tak silnik jest głośny jak pozwolisz mu wejść na optymalne wysokie obroty
2) Łańcuch ten napędowy trzeba wymieniać praktycznie razem ze zwykłym. Mój po 4000km poprostu pękł i wyciągnął się o 1%
Obrazek

3) Wolnobieg lubi się zablokować na następny dzień gdy wcześniej jechałem podczas burzy śnieżnej

4) Śruby są debilnie długie i mają malutkie gniazda. Mi tak wszystko zapiekło że aby założyć nowy łańcuch 219h musiałem odciąć przykrywkę.
Obrazek
5) Trzy czujniki nacisku mi się pospuły. Pierwszy wytrzymał 4000km, drugi 1500km, ostatni tylko 500km. Czujnik nacisku ~800zł.
Awatar użytkownika
Eryk
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:18
Lokalizacja: Wadowice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Eryk »

Jak na zabawkę za tyle hajsu to okropne to awaryjnie
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

no dawno już to swierdzilem że tsdz2 za grosze daje tyle samo fanu a mniej frustracji
maglo18
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 25 lut 2022, 13:39

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: maglo18 »

Też mam cyc-a i myślę że kolegą trochę przesadza z tym narzekaniem. Markowe napędy też mają swoje bolączki. Ja serwisuje sam rower regularnie łącznie z napędem i działa ale liczę się z tym że łańcuch nie wytrzymuje dużych przebiegów Czytając posty kolegi atak_snajpera to dochodzę do wniosku że potrzebuje hub-a a nie MID-a bo robi duże trasy w łatwym terenie.
Atak_Snajpera
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:27

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Atak_Snajpera »

Wystarczy jeździć dzień w dzień cały rok to wtedy wychodzą błędy konstrukcyjne. Żaden z was nie robi tyle kilometrów co ja i dlatego żyje w przekonaniu że wszystko git. Jak ktoś konieczne chce cyca to już lepiej brać photona. Będzie ciszej i taniej.
jaxkubqq
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2023, 12:37

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: jaxkubqq »

To już zamiast photona chyba lepiej wziąć toseven dm01, moc chyba nie mniejsza a 3x tańszy, steathl ma dla mnie ta jedna zalete że nie ogranicza tak bardzo prześwitu w porównaniu z powyższymi.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

jaxkubqq pisze:
24 lut 2024, 0:01
To już zamiast photona chyba lepiej wziąć toseven dm01, moc chyba nie mniejsza a 3x tańszy, steathl ma dla mnie ta jedna zalete że nie ogranicza tak bardzo prześwitu w porównaniu z powyższymi.
tyle ze lepiej kupic w tej cenie ramę z m600 i nie bawić się w półśrodki
ODPOWIEDZ