Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Dział poświęcony mechanicznym aspektom montowania silnika poza kołem
dareksad
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 24 sie 2021, 5:30

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: dareksad »

Dave99 pisze:
30 kwie 2022, 16:51
Nie jestem frajerem aby przelewać 6k firmie krzak (gdziej jest siedziba?!?!? -> https://powerower.pl/kontakt/ ). A potem szukaj wiatru w polu i "jak żyć panie premierze"
Myślę że nie masz racji, bo nie ty pierwszy kupujesz ten silnik.
Ale spoko twoja kasa i nic mi do tego, luzik i bez spiny😉
Kupiłem w Powerower jak wielu z tego forum i z pewnością nikt nie miał żadnych negatywnych przygód.
Dave99
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2022, 15:11

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Dave99 »

Ciekawe czy on ma wogóle działalność założoną skoro tak się kitra? Za stary jestem na taką naiwność w internetach. Wolę mieć bezpośredni kontakt z producentem niż babrać się z jakimś panem krzysztofem. Co innego gdybym mógł sobie kupic cyca normalnie na centrumrowerowe.pl wtedy olałbym sprawę z importem z HK.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: tkoko »

Na pewno łatwiej dochodzić w Polsce jakiejkolwiek gwarancji niż w Chinach, a miejsce ewentualnego sporu sądowego będzie zapewne w Chinach. Tutaj mimo wszystko jest (stała/y/niezmienna/y) miejscowość, e-mail, telefon tak że w razie cywilnego sporu w sądzie/policji, mając korespondencję e-mail, przelewy bankowe itd da się wszystko ustalić.
dareksad
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 24 sie 2021, 5:30

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: dareksad »

tkoko pisze:
30 kwie 2022, 18:30
Na pewno łatwiej dochodzić w Polsce jakiejkolwiek gwarancji niż w Chinach...
Dokładnie, tylko że z tym nie ma żadnego problemu🙂
Dave99
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2022, 15:11

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Dave99 »

Z tego co słyszałem to CYC nie robi problemów gwarancyjnych to po co mam korzystać z januszowego pośrednika bez własnej działalności gospodarczej?
Znacie takie powiedzenie "Mądry Polak przed szkodą" nie? NO WŁAŚNIE!
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

Dave99 pisze:
30 kwie 2022, 17:13
Ciekawe czy on ma wogóle działalność założoną skoro tak się kitra? Za stary jestem na taką naiwność w internetach. Wolę mieć bezpośredni kontakt z producentem niż babrać się z jakimś panem krzysztofem. Co innego gdybym mógł sobie kupic cyca normalnie na centrumrowerowe.pl wtedy olałbym sprawę z importem z HK.
aaaaale mi ten gość powiedział że no problemo sprzedaje na fv więc masz papier
dareksad
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 24 sie 2021, 5:30

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: dareksad »

Dave99 pisze:
30 kwie 2022, 18:56
Z tego co słyszałem to CYC nie robi problemów gwarancyjnych to po co mam korzystać z januszowego pośrednika bez własnej działalności gospodarczej?
Znacie takie powiedzenie "Mądry Polak przed szkodą" nie? NO WŁAŚNIE!
Spoko, każdy ma swoje obawy bo nie są to małe pieniądze.
Problem pojawi się jeżeli trzeba będzie odesłać coś na reklamację, wtedy trzeba będzie ponieść koszta wysyłki we własnym zakresie i nikt tego nie zwróci.

Powerower ma działalność, bo inaczej nie mógłby wystawić faktury.
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

Dave99 pisze:
30 kwie 2022, 16:51
Nie jestem frajerem aby przelewać 6k firmie krzak (gdziej jest siedziba?!?!? -> https://powerower.pl/kontakt/ ). A potem szukaj wiatru w polu i "jak żyć panie premierze"
Każdy robi jak uważa. Nie mnie oceniać. Ale z firmą krzak to nie bardzo się zgodzę. Kupiłem u nich dwa zestawy w odstępie 8 miesięcy. Kontakt meilowy i telefoniczny zawsze był wzorowy, mogłem sobie skonfigurować zestaw jak chciałem. Ponieważ sami jeżdżą na elektrykach to jeszcze kilka dobrych rad dostałem odnośnie blatu czy baterii. Gdy miałem problem z CYC Stealth bo łańcuch przeskakiwał na zębatce silnika to po 3 dniach dostałem nową zębatkę - firmowa była z jakimś problemem. Czas dostawy zawsze zgodny z uzgodnionym - czego więcej chcieć od sklepu. Ja mogę z własnego doświadczenia dać im tylko bardzo dobrą opinię. A firma jest w Bielsku-Białej. Cały adres jest na fakturze którą dostałem.
Z ciekawostek mogę dodać że robią także audiofilskie wzmacniacze lampowe.
dareksad
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 24 sie 2021, 5:30

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: dareksad »

Kiwago pisze:
30 kwie 2022, 22:45
Dave99 pisze:
30 kwie 2022, 16:51
Nie jestem frajerem aby przelewać 6k firmie krzak (gdziej jest siedziba?!?!? -> https://powerower.pl/kontakt/ ). A potem szukaj wiatru w polu i "jak żyć panie premierze"
Każdy robi jak uważa. Nie mnie oceniać. Ale z firmą krzak to nie bardzo się zgodzę. Kupiłem u nich dwa zestawy w odstępie 8 miesięcy. Kontakt meilowy i telefoniczny zawsze był wzorowy, mogłem sobie skonfigurować zestaw jak chciałem. Ponieważ sami jeżdżą na elektrykach to jeszcze kilka dobrych rad dostałem odnośnie blatu czy baterii. Gdy miałem problem z CYC Stealth bo łańcuch przeskakiwał na zębatce silnika to po 3 dniach dostałem nową zębatkę - firmowa była z jakimś problemem. Czas dostawy zawsze zgodny z uzgodnionym - czego więcej chcieć od sklepu. Ja mogę z własnego doświadczenia dać im tylko bardzo dobrą opinię. A firma jest w Bielsku-Białej. Cały adres jest na fakturze którą dostałem.
Z ciekawostek mogę dodać że robią także audiofilskie wzmacniacze lampowe.
Nic dodać i nic ująć, potwierdzam każe słowo.
Świetny kontakt, doradztwo i terminowość, czego tu się obawiać?
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

kiwago ile A masz ustawione na sterowniku? Bo gość mówił że plik do ustawień sterownika przesyła producent A jak chcesz sam grzebać to niby coś można napsuć??
Dave99
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2022, 15:11

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Dave99 »

dareksad pisze:
30 kwie 2022, 23:25
Kiwago pisze:
30 kwie 2022, 22:45

Każdy robi jak uważa. Nie mnie oceniać. Ale z firmą krzak to nie bardzo się zgodzę. Kupiłem u nich dwa zestawy w odstępie 8 miesięcy. Kontakt meilowy i telefoniczny zawsze był wzorowy, mogłem sobie skonfigurować zestaw jak chciałem. Ponieważ sami jeżdżą na elektrykach to jeszcze kilka dobrych rad dostałem odnośnie blatu czy baterii. Gdy miałem problem z CYC Stealth bo łańcuch przeskakiwał na zębatce silnika to po 3 dniach dostałem nową zębatkę - firmowa była z jakimś problemem. Czas dostawy zawsze zgodny z uzgodnionym - czego więcej chcieć od sklepu. Ja mogę z własnego doświadczenia dać im tylko bardzo dobrą opinię. A firma jest w Bielsku-Białej. Cały adres jest na fakturze którą dostałem.
Z ciekawostek mogę dodać że robią także audiofilskie wzmacniacze lampowe.
Nic dodać i nic ująć, potwierdzam każe słowo.
Świetny kontakt, doradztwo i terminowość, czego tu się obawiać?
Tu macie przykład jak wygląda prawdziwa firma!
https://www.centrumrowerowe.pl/kontakt/

Macie wszystko! Adres, NIP,REGON,KRS
A gdzie coś takiego jest na tamtej stronce?
Już pomijam fakt że zamówienia trzeba składać przez telefon? Co to ma być? I to ma być oficjalny dystrybutor cyca na Polskę? Dwa. Dlaczego to klient ma doliczać te extra 9%? Tak ciężko zmienić cenę ma stronie? To wszystko śmierdzi mega amatorką i biznesem na doczepkę. Wystarczy że panu Krzysztofowi się coś odmyśli i tyle będziecie mieli z tej waszej polskiej gwarancji! Dostaliście w ogóle jakieś dane logowania na stronę cycmotor? Bo ja mam tam swoje konto i w razie W wiedzą odrazu co kupiłem i kiedy.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: WojtekErnest »

W tej dyskusji nie ma informacji czy i kogo producent wskazuje jako swojego przedstawiciela lub tylko serwisu w EU a najlepiej w PL.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: tkoko »

Dave99 pisze:
01 maja 2022, 7:57
...... Macie wszystko! Adres, NIP,REGON,KRS
A gdzie coś takiego jest na tamtej stronce?
Już pomijam fakt że zamówienia trzeba składać przez telefon? Co to ma być? I to ma być oficjalny dystrybutor cyca na Polskę? Dwa. Dlaczego to klient ma doliczać te extra 9%? Tak ciężko zmienić cenę ma stronie? To wszystko śmierdzi mega amatorką i biznesem na doczepkę. Wystarczy że panu Krzysztofowi się coś odmyśli i tyle będziecie mieli z tej waszej polskiej gwarancji! Dostaliście w ogóle jakieś dane logowania na stronę cycmotor? Bo ja mam tam swoje konto i w razie W wiedzą odrazu co kupiłem i kiedy.
1. zapewne wielkość/obroty firmy decydują o takim a nie innym sposobie kontaktu.
2. zamówienie możesz zapewne złożyć i e-mailem, a to masz tak jakbyś złożył piśmienne zamówienie.
3. dodatkowe 9% to nic innego jak "hłyt marketingowy" :D podobny do cen xxxx.99. Zawsze ładniej wygląda 3000 zł jak 3300 zł.
4. tymi danymi dysponuje i sprzedający. Różnica między Twoim kontem w CYC'u a kontem sprzedawcy jest taka że Ty osobiście załatwiasz wszystko w CYC'u a sprzedawca pośredniczy w kontakcie z CYC'em
A propos chińskich "gwarancji" moje doświadczenie.
viewtopic.php?p=95490#p95490
viewtopic.php?p=90454#p90454
viewtopic.php?p=90511#p90511
w Polsce miałbym szansę na naprawę/wymianę a tak została mi tylko niesprawna ładowarka i dodatkowe koszta związane z jej naprawą (równe cenie ładowarki) zgodnie z zaleceniami producenta/sprzedawcy.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

No jest jak na dłoni...
Załączniki
Screenshot_20220501-090042_Chrome.jpg
Dave99
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2022, 15:11

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Dave99 »

tkoko pisze:
01 maja 2022, 9:00
Dave99 pisze:
01 maja 2022, 7:57
...... Macie wszystko! Adres, NIP,REGON,KRS
A gdzie coś takiego jest na tamtej stronce?
Już pomijam fakt że zamówienia trzeba składać przez telefon? Co to ma być? I to ma być oficjalny dystrybutor cyca na Polskę? Dwa. Dlaczego to klient ma doliczać te extra 9%? Tak ciężko zmienić cenę ma stronie? To wszystko śmierdzi mega amatorką i biznesem na doczepkę. Wystarczy że panu Krzysztofowi się coś odmyśli i tyle będziecie mieli z tej waszej polskiej gwarancji! Dostaliście w ogóle jakieś dane logowania na stronę cycmotor? Bo ja mam tam swoje konto i w razie W wiedzą odrazu co kupiłem i kiedy.
1. zapewne wielkość/obroty firmy decydują o takim a nie innym sposobie kontaktu.
2. zamówienie możesz zapewne złożyć i e-mailem, a to masz tak jakbyś złożył piśmienne zamówienie.
3. dodatkowe 9% to nic innego jak "hłyt marketingowy" :D podobny do cen xxxx.99. Zawsze ładniej wygląda 3000 zł jak 3300 zł.
4. tymi danymi dysponuje i sprzedający. Różnica między Twoim kontem w CYC'u a kontem sprzedawcy jest taka że Ty osobiście załatwiasz wszystko w CYC'u a sprzedawca pośredniczy w kontakcie z CYC'em
A propos chińskich "gwarancji" moje doświadczenie.
viewtopic.php?p=95490#p95490
viewtopic.php?p=90454#p90454
viewtopic.php?p=90511#p90511
w Polsce miałbym szansę na naprawę/wymianę a tak została mi tylko niesprawna ładowarka i dodatkowe koszta związane z jej naprawą (równe cenie ładowarki) zgodnie z zaleceniami producenta/sprzedawcy.
Czyli tak jak pisałem, amatorka i biznes na doczepkę. Ktoś nawet wspomniał że zajmują się sprzętem audiofilskim. Bomba! Co jeszcze tam mają w ofercie? Proszki do prania z niemiec i gumy do żucia?
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: tkoko »

Dave99 pisze:
01 maja 2022, 13:10
..... Czyli tak jak pisałem, amatorka i biznes na doczepkę. Ktoś nawet wspomniał że zajmują się sprzętem audiofilskim. Bomba! Co jeszcze tam mają w ofercie? Proszki do prania z niemiec i gumy do żucia?
A co z rowerowych silników elektrycznych ma do zaoferowania Twoje "centrumrowerowe" :D
W CZ-Dz masz trzy takie salony rowerowe obok siebie.
https://www.google.com/maps/place/Salon ... 7?hl=pl-PL
Żaden nie ma w ofercie żadnych silników elektrycznych, więc co chcesz porównywać. Rowerowe silniki elektryczne to nisza więc każdy "poważny" salon rowerowy ma go głęboko w ****, tym bardziej jakieś CYC'e.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

No ja zwracam uwagę że jak kupujesz taki silnik na firmę to VAT do zwrotu
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: 2kola »

Dave99 pisze:
01 maja 2022, 13:10
Czyli tak jak pisałem, amatorka i biznes na doczepkę. Ktoś nawet wspomniał że zajmują się sprzętem audiofilskim. Bomba! Co jeszcze tam mają w ofercie? Proszki do prania z niemiec i gumy do żucia?
Yamaha ma w swojej ofercie motocykle i też sprzęt muzyczny.
Husqvarna - motocykle i sprzęt ogrodowy.

Czy Yamahe i Husqvarne też oskarżysz, że są firmami krzak na doczepkę?

A żeby nie było offtopu to wspomnę, że na początku mają powinna dojść moja paczka z CYCkiem.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

2kola . brałeś z hk czy pl ?
Awatar użytkownika
2kola
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:56

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: 2kola »

pxl666 pisze:
01 maja 2022, 16:46
2kola . brałeś z hk czy pl ?
Z Francji :D

Kupiłem na ebay-u.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

2kola pisze:
01 maja 2022, 17:50
pxl666 pisze:
01 maja 2022, 16:46
2kola . brałeś z hk czy pl ?
Z Francji :D

Kupiłem na ebay-u.
tzn używany? opisz setup i możliwości/wrażenia
Dave99
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2022, 15:11

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Dave99 »

2kola pisze:
01 maja 2022, 15:51
Dave99 pisze:
01 maja 2022, 13:10
Czyli tak jak pisałem, amatorka i biznes na doczepkę. Ktoś nawet wspomniał że zajmują się sprzętem audiofilskim. Bomba! Co jeszcze tam mają w ofercie? Proszki do prania z niemiec i gumy do żucia?
Yamaha ma w swojej ofercie motocykle i też sprzęt muzyczny.
Husqvarna - motocykle i sprzęt ogrodowy.

Czy Yamahe i Husqvarne też oskarżysz, że są firmami krzak na doczepkę?

A żeby nie było offtopu to wspomnę, że na początku mają powinna dojść moja paczka z CYCkiem.
Ale żeś porównał! Yamaha/Husqvarna versus Janusz z Bielska-białej. To jak porównywać słonia z mrówką. Nie ta liga wiarygodności panie! Ale co tam pewnie wy należycie do tych osób co rezerwują kwatery wakacyjne od jakiś "randomów" ,a potem ździwko po przyjeździe że pod danym adresem jest parking dla tirów.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

Dave99 pisze:
01 maja 2022, 18:58
2kola pisze:
01 maja 2022, 15:51


Yamaha ma w swojej ofercie motocykle i też sprzęt muzyczny.
Husqvarna - motocykle i sprzęt ogrodowy.

Czy Yamahe i Husqvarne też oskarżysz, że są firmami krzak na doczepkę?

A żeby nie było offtopu to wspomnę, że na początku mają powinna dojść moja paczka z CYCkiem.
Ale żeś porównał! Yamaha/Husqvarna versus Janusz z Bielska-białej. To jak porównywać słonia z mrówką. Nie ta liga wiarygodności panie! Ale co tam pewnie wy należycie do tych osób co rezerwują kwatery wakacyjne od jakiś "randomów" ,a potem ździwko po przyjeździe że pod danym adresem jest parking dla tirów.
stary ale zbastuj taką formę wypowiedzi...chcesz być postrzegany jak troll? chcesz kupić z hk spoko . ktoś woli z pl ,jego brocha . walisz teksty jak 7mio latek. ok może firma jest pewna itd . Ale W RAZIE CZEGO SĄD WŁAŚCIWY JEST W POLSCE i niby 6k to nie majątek ale ja Np bym brał 2 silniki i to lekko zmienia sytuację. Noi zrozum że jak byś miał działalność to silnik Cię kosztuje 6000-vat A gwarant jest w pl . nawet jeśli i on wysyła do hk to na własny koszt
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

pxl666 pisze:
30 kwie 2022, 23:49
kiwago ile A masz ustawione na sterowniku? Bo gość mówił że plik do ustawień sterownika przesyła producent A jak chcesz sam grzebać to niby coś można napsuć??
Screen z opki CYCa Mam też dostęp do oprogramowania BAC oryginalnego - właśnie dzięki Powerower, to tak do nieufnego Dave99. Tam jest więcej opcji. I faktycznie można sterownik przeprogramować wgrywając cały plik ustawień.
Załączniki
Screenshot_20220501-134932.jpg
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

Dave99 pisze:
07 kwie 2022, 15:22
Witam serdecznie!
Chciałbym się dowiedzieć gdzie kupowaliście ten silnik? Czy zamawiać bezpośrednio z oficjalnej strony czy szukać jakiegoś resellera w np. Niemczech?
Strona powerower.pl odpada bo wygląda mi to na firmę krzak.

Jak ktoś zamawiał z oficjalnej strony to ile wyniósł was całkowity koszt (wysyłka + podatek + cło) ?

Druga sprawa. Zamierzam sparować ten silnik z akumulatorem 36V 31.5 AH. Zdaję sobie sprawę że mocy maksymalnej nie osiągnę ale to żaden problem bo całowicie wystarczy mi max. 500W wspomagania. I teraz pytanie. Bardzo głośny jest ten silnik tak do tych 500W?

Dziękuję za odpowiedzi
Dawid
Dawid tak z ciekawości zapytam. Po jaką cholerę pytasz ludzi gdzie kupili swój sprzęt żeby potem ich hejtować za wybór ? Skoro Ty wiesz już wszystko na poziomie "master" a reszta to frajerzy ? Polecam trochę więcej spokoju w wypowiedziach, to jest forum gdzie ludzie powinni wymieniać się informacją a nie obrzucać błotem. A tak już na spokojnie to zastanów się czasem co piszesz bo nieostrożną wypowiedzią można naruszyć czyjeś dobra osobiste np. poprzez przekazywanie wizerunku firmy niezgodnego ze stanem faktycznym "Zniesławienie, czyli inaczej pomówienie czy też oszczerstwo, to występek polegający na wysunięciu fałszywych informacji na temat innej osoby, grupy osób, osoby prawnej czy innej instytucji, na temat takiego jej postępowania lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania"
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

kiwago czy ja tam widzę że ssiesz 70a z bidonu??
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

pxl666 pisze:
01 maja 2022, 21:32
kiwago czy ja tam widzę że ssiesz 70a z bidonu??
Tyle pokazuje apka. Jle jest na prawdę musiałbym watomierzem zmierzyć
A tak wyglądają moje rowerki z CYC. Czerwony - mój - X1ProGen2 13s7p, 408km przebiegu na tym pakiecie. Pomarańczowy - żony - Stealth 13s5p 50km przebiegu na pakiecie
Załączniki
2.jpg
1.jpg
Screenshot_20220501-200926.jpg
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

Te 80A to jest opisane w instrukcji jako "phase current".
Załączniki
3.jpg
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

kumam . wiadomo ile ssie z pakietu? Czy tam masz kasety 40t a blaty 38t?
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

Co do tego ile pobiera to popatrzę jak będę jechał w apce.
Kasetę mam taką: Shimano SLX 10 rz CS-HG81-10 11-36, a blat z przodu aktualnie jest 11/53T czyli 104 BCD 32T a wcześniej był 11/63T, czyli 104 BCD 38T
Dave99
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2022, 15:11

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Dave99 »

Kiwago pisze:
01 maja 2022, 21:28
Dave99 pisze:
07 kwie 2022, 15:22
Witam serdecznie!
Chciałbym się dowiedzieć gdzie kupowaliście ten silnik? Czy zamawiać bezpośrednio z oficjalnej strony czy szukać jakiegoś resellera w np. Niemczech?
Strona powerower.pl odpada bo wygląda mi to na firmę krzak.

Jak ktoś zamawiał z oficjalnej strony to ile wyniósł was całkowity koszt (wysyłka + podatek + cło) ?

Druga sprawa. Zamierzam sparować ten silnik z akumulatorem 36V 31.5 AH. Zdaję sobie sprawę że mocy maksymalnej nie osiągnę ale to żaden problem bo całowicie wystarczy mi max. 500W wspomagania. I teraz pytanie. Bardzo głośny jest ten silnik tak do tych 500W?

Dziękuję za odpowiedzi
Dawid
Dawid tak z ciekawości zapytam. Po jaką cholerę pytasz ludzi gdzie kupili swój sprzęt żeby potem ich hejtować za wybór ? Skoro Ty wiesz już wszystko na poziomie "master" a reszta to frajerzy ? Polecam trochę więcej spokoju w wypowiedziach, to jest forum gdzie ludzie powinni wymieniać się informacją a nie obrzucać błotem. A tak już na spokojnie to zastanów się czasem co piszesz bo nieostrożną wypowiedzią można naruszyć czyjeś dobra osobiste np. poprzez przekazywanie wizerunku firmy niezgodnego ze stanem faktycznym "Zniesławienie, czyli inaczej pomówienie czy też oszczerstwo, to występek polegający na wysunięciu fałszywych informacji na temat innej osoby, grupy osób, osoby prawnej czy innej instytucji, na temat takiego jej postępowania lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania"
Jakie dobra osobiste jak ja nawet nie wiem kto stoi fizycznie za tą pseudofiremką (bo nie raczył udostępnić żadnych danych na stronie typu NIP,KRS itd!). Gdyby nie wy to nawet nie wiedziałbym że tam jest jakiś pan krzysztof. Mam prawo do wypowiadania się na temat nieprzejrzystych działalności gospodarczych i basta! Jak wszystko jest takie "legit" to niech udostępni adres fizyczny sklepu na stronie i wszystkie dane typu NIP,KRS itd. Jako potęcjalny świadomy klient mam prawo domagać się takich danych. A nie kuźwa : kontakt tel, mailowy , a tak wogóle to szukajcie nas w całej bielsko-białej. To wy jesteście nienormalni że jeszcze nagabujecie innych na zakupy w czymś takim. Możecie mnie teraz zbanować ambergoldowi frajerzy. Adios pendejos!
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

proponuję usunąć posty niemerytoryczne
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: tkoko »

Odpowiedzią niech będzie jeszcze raz zrzut ekranu ZE STRONY CYC MOTOR dotyczący OFICJALNEGO DILERA NA POLSKĘ.
Załączniki
cyc.JPG
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: WojtekErnest »

I paradoksalnie jesli @Dave99 będzie miał usterkę, to być może CYCo go odesle do ..P. Krzysztofa "znikąd " 😜
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

tak jak mówiłem facet wystawia fv . to mówi samo za siebie. jednym zastrzeżeniem jest że nie ma towaru na stanie . niewiem jaką politykę ma ten cyc ale imho jeśli autoryzują kogoś na spory jednak kraj to powinien mieć w umowie że 3 sztuki na stanie bo inaczej to amatorsko wygląda...chyba że to taka manufaktura że tłuką je ręcznie na zamówienie...to jeszcze słabiej by wyglądało marketingowo. No ale jeśli silnik się pali bo nie ma zabezpieczenia temperaturowego...? dziwna sytuacja
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: tkoko »

To jest zbyt niszowy silnik żeby trzymać na stanie silniki podczas gdy sprzedaż to pewnie kilka/naście sztuk rocznie. Ponadto to dealer/pośrednik a nie "sprzedawca", a to jest zapewne inna odpowiedzialność np. z tytułu rękojmi.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: tkoko »

tkoko pisze:
10 kwie 2022, 9:07
Dave99 pisze:
10 kwie 2022, 8:06
Proszę mnie poprawić jeśli źle liczę.

Jeśli silnik będzie stale pobierał z akumulatora 48v (13s7p) 500W to natężenie będzie pomiędzy ~9.7a - ~13.7a. Czyli na 1p będzie to tylko ~1.4a - ~2.0a?
Według tego wykresu
Obrazek

Realna pojemność akumulatora 48v (Samsung 13s7p) to bardziej ~1080Wh?
Wszystko pięknie ładnie wg obliczeń i wykresu tylko jest jeden "myk". Silnik jest z tensometrem czyli przy odpowiednim nacisku będzie podawał max czyli jak sądzę 2 kW.
Jaka jest różnica w eksploatacji między podawaniem mocy (zasięgu) na wejście manetki za pomocą PAS'a obrotowego (nie da się nagle dodać więcej mocy) a zwykła manetką (można od razu dać full), przy tych samych praktycznie warunkach eksploatacji (teren, prędkość itd).
viewtopic.php?p=59027#p59027
Zamiast zasięgu ~50 km było zaledwie 20 km, nie mówiąc już o ciągłym blokowaniu baterii przy zbyt mocnym przekręceniu manetki. Bateria to 36 V, 7.8 Ah wówczas już 7 letnia więc nie najwyższej jakości, jeździ nadal u zięcia. :D
Przykład realnych prądów/mocy jakie CYC generuje w płaskim terenie, ustawiony maksymalnie na "500 wat / 10 - 14 A". ciekawe jak jest w górach?
viewtopic.php?p=109153#p109153
Załączniki
cyc1.jpg
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

Wracając do pierwotnej dyskusji - czyli gdzie warto kupić silnik. Wczoraj jadąc w lesie z górki władowałem się korbą na kamień i uszkodziłem suport tensometryczny. Po 1 mailu i telefonie do Powerower dzisiaj nowy suport jedzie do mnie do paczkomatu. Na stronie CYC jest niedostępny, może mógłbym go dostać po prośbie do działu technicznego CYC, ale nie dotarłby do mnie przed końcem wakacji.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

Kiwago pisze:
25 lip 2022, 13:20
Wracając do pierwotnej dyskusji - czyli gdzie warto kupić silnik. Wczoraj jadąc w lesie z górki władowałem się korbą na kamień i uszkodziłem suport tensometryczny. Po 1 mailu i telefonie do Powerower dzisiaj nowy suport jedzie do mnie do paczkomatu. Na stronie CYC jest niedostępny, może mógłbym go dostać po prośbie do działu technicznego CYC, ale nie dotarłby do mnie przed końcem wakacji.
jaka cena ?
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

pxl666 pisze:
25 lip 2022, 14:43
jaka cena ?
Powerower: 570PLN
CYC support: 128USD z przesyłką do tego trzeba doliczyć cło i VAT

W sumie cena mniejsza niż za suport z tensometryczny TORG2B z Fiido M21 (639zł) i większa niż za E-Rider t9 lub t13 (439zł) - ceny z Aliexpress.
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

Kiwago pisze:
26 lip 2022, 14:17
pxl666 pisze:
25 lip 2022, 14:43
jaka cena ?
Powerower: 570PLN
CYC support: 128USD z przesyłką do tego trzeba doliczyć cło i VAT

W sumie cena mniejsza niż za suport z tensometryczny TORG2B z Fiido M21 (639zł) i większa niż za E-Rider t9 lub t13 (439zł) - ceny z Aliexpress.
a czy z ciekawości rozbierałeś stary zobaczyć jak jest zbudowany ? jakie były objawy ? po prostu przestał działać czy działał np z przerwami ?
Atak_Snajpera
Forumowicz
Posty: 388
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:27

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Atak_Snajpera »

A ja jestem ciekaw jak wygląda teraz ten uszkodzony czujnik. Masz jakieś zdjęcia? Jestem ciekaw co uległo uszkodzeniu. Swoją drogą nie wiem jak to zrobiłeś żeby rozwalić coś co siedzi ciasno w suporcie. Przecież tam nie ma miejsca do żadnych ruchów lewo-prawo, góra-dół

Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: pxl666 »

Atak_Snajpera pisze:
27 lip 2022, 1:26
A ja jestem ciekaw jak wygląda teraz ten uszkodzony czujnik. Masz jakieś zdjęcia? Jestem ciekaw co uległo uszkodzeniu. Swoją drogą nie wiem jak to zrobiłeś żeby rozwalić coś co siedzi ciasno w suporcie. Przecież tam nie ma miejsca do żadnych ruchów lewo-prawo, góra-dół

pisze że zahaczył korbą to czego nie kumasz? może wystarczy lekkie skrzywienie osi i koniec
Atak_Snajpera
Forumowicz
Posty: 388
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:27

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Atak_Snajpera »

pxl666 pisze:
27 lip 2022, 14:05
Atak_Snajpera pisze:
27 lip 2022, 1:26
A ja jestem ciekaw jak wygląda teraz ten uszkodzony czujnik. Masz jakieś zdjęcia? Jestem ciekaw co uległo uszkodzeniu. Swoją drogą nie wiem jak to zrobiłeś żeby rozwalić coś co siedzi ciasno w suporcie. Przecież tam nie ma miejsca do żadnych ruchów lewo-prawo, góra-dół

pisze że zahaczył korbą to czego nie kumasz? może wystarczy lekkie skrzywienie osi i koniec
Zakładałem sam cyca w swoim rowerze to wiem jak to wygląda w realu. Żeby coś tam uszkodzić to trzeba być naprawdę zdolniachą. Dlatego jestem ciekaw jak teraz wygląda ten czujnik.
Kiwago
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2019, 13:19

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Kiwago »

Atak_Snajpera pisze:
28 lip 2022, 0:31
Zakładałem sam cyca w swoim rowerze to wiem jak to wygląda w realu. Żeby coś tam uszkodzić to trzeba być naprawdę zdolniachą. Dlatego jestem ciekaw jak teraz wygląda ten czujnik.
To proste zjeżdżasz z górki leśną drogą w trawie, walisz korbą w kamień - po tym eksperymencie w stylu Jackass oś suportu przestaje być prosta, łożysko też dostaje za swoje. Własne siniaki i zadrapania do wygojenia w domu a oś suportu do wymiany.
Atak_Snajpera
Forumowicz
Posty: 388
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:27

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Atak_Snajpera »

No to musiałeś zdrowo przypieprzyć skoro tak ci się to wszystko pogięło. Szacun!
kein001
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2020, 13:57

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: kein001 »

jak tak trzasnąłem że w ramie korby skrzywiłem gniazdo gdzie pedał się wkręca. Musiałem ciąć aby odzyskać pedał, ośka pedała była cała (lekko gwint poprawiłem ). Teraz jeżdżę na korbach shimano.
jaxkubqq
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 22 maja 2023, 12:37

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: jaxkubqq »

Kupował ktoś ostatnio cyca bezpośrednio od producenta? Jak aktualnie wygląda sytuacja z dodatkowymi opłatami (cło, vat)? Na stronie powerower jest do kupienia za 6890zł, od producenta aktualnie 1168$ z wysyłką.
Jakieś sposoby jak obejść placenie cła 6%? (Wysyłka zwykła paczka, nie kurierem?)
Cło antydumpingowe nie obowiązuje w przypadku silników elektrycznych?
Atak_Snajpera
Forumowicz
Posty: 388
Rejestracja: 30 cze 2022, 16:27

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: Atak_Snajpera »

Realnie musisz doliczyć 30% bo firma kurierska też swoje capnie. Cła nie unikniesz. Vatu również. Możesz jedynie liczyć na fart że celnik podliczy cię naiwnie według faktury przewozowej , która u mnie np. Była bardzo zaniżona. Ale to było dwa lata temu i inni już nie mieli tyle szczęścia.
Jako dwuletni użytkownik stealth gen1 z przebiegiem kilku tysięcy km odradzam zakupu czegokolwiek od cyca! Szczególnie tych silników na łańcuchu.
jaxkubqq
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 22 maja 2023, 12:37

Re: Gdzie kupić CYC X1 STEALTH ?

Post autor: jaxkubqq »

A jakie masz doświadczenia z tym silnikiem oprócz tego że jest bardzo głośny? Jak z awaryjnością i dostępnością części?

Już sam nie wiem za bardzo co wybrać. Chcę zbudować lekkiego fulla enduro (wymagane duży prześwit i wymienna uniwersalna bateria), myślałem żeby kupić jakąś fajną bazę i dołożyć tego cyc steathl, tylko właśnie cena tego silnika.
Ale nawet patrząc na cenę tego silnika i tak powinno wyjść taniej niż sprowadzanie nowej ramy z Chin (cło antydumpingowe 50%) i silniki na przykład bafanga dedykowane pod takie ramy też tanie nie są około 3000zł i są nieco przyciezkie w porównaniu z cycem (np bafang m620 waży sam silnik aż 6.7kg tragedia)
ODPOWIEDZ