Jaki bębenek nine continent?

Dział z częściami rowerowymi - ramy, amortyzatory, hamulce itp
ODPOWIEDZ
misiek998
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2018, 23:21

Jaki bębenek nine continent?

Post autor: misiek998 »

Witam, posiadam silnik nine continent 10x6 i zamówiłem do niego bębenek taki jak tutaj bo wydawał się bliźniaczo podobny
http://www.velotech.sklepna5.pl/towar/1 ... padki.html

Natomiast nie mam fizycznie roweru przez najbliższe 2 tygodnie, bo nie zdążyłem z wysyłką i teraz mam dylemat co z tym fantem zrobić. Podstawowe pytanie czy bieżnia sinika 9c będzie miała 27 zębów i czy ktoś może próbował coś takiego dopasować?
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
misiek998
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2018, 23:21

Re: Jaki bębenek nine continent?

Post autor: misiek998 »

Odkopię ten temat, mam oba bębenki w ręku i jeden z drugim nie zagra. Ten zamówiony ma mniejszą średnicę i jestem do tyłu te pieniądze. Byłem z oboma bębenkami w serwisie rowerowym, dowiedziałem się, że łożyska są wprasowane i oni takich rzeczy nie rozbierają, ale żebym spróbował jeszcze przyjść w przyszłym tygodniu, będzie jeszcze jeden kolega, to popatrzą. I zaczynają się schody bo nie mam pojęcia co mam zamówić, żeby to zgrało ze sobą, jedyną sensowną opcją jaka przychodzi mi do głowy to szukanie uszkodzonego silnika nine continent i podmiana
wwojciech
Forumowicz
Posty: 266
Rejestracja: 20 lut 2018, 7:03

Re: Jaki bębenek nine continent?

Post autor: wwojciech »

Obilo mi się o uszy ze pasuje z novateca ale osobiście jeszcze nie trafiła mi się zajechany 9c
misiek998
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2018, 23:21

Re: Jaki bębenek nine continent?

Post autor: misiek998 »

Nie pasuje, ma inną średnicę, co już napisałem, dodam nawet zdjęcie :)

Obrazek
scuda
Forumowicz
Posty: 747
Rejestracja: 24 lut 2018, 21:49
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Jaki bębenek nine continent?

Post autor: scuda »

A nie mozesz wymienic samego lozyska ? Czy o co tam chodzi, ze musisz wymienic ten bebebek ?
ODPOWIEDZ