Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Dział z częściami rowerowymi - ramy, amortyzatory, hamulce itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: glebor »

Witam. Znalazłem takie oto cudo:
Obrazek

ZOOM 680DH
Kosztuje 99 USD w detalu i ok 75 USD w hurcie + 20 USD przesyłka do POLSKI.

Amortyzator jest nowy, więc nie będzie ciekł, pocił się i wymagał regeneracji, jak używane rockshoxy i moxxery, bombery itd. Wiadomo, że jakością do tych markowych mu daleko natomiast rozważam konkretny przypadek, jak wykorzystuję się np. KONĘ STINKY do jazdy po mieście, tam gdzie wszelkie amory RST kosztujące ok. 350-400zł, czyli tyle samo ile ten zoom rozpadają się po miesiącu jazdy. Oglądałem wielokrotnie używane marzocci 888 i ogólnie w używkach zawsze jest albo syf typu pęknięte mocowanie osi, pokaleczone golenie, albo cieknie, albo cena jest z kosmosu...

Amor ma tłumić krawężniki i nierówności, a nie cały czas pracować 0-100% Zastosowanie VMAX ~ 55-70km/h.

Golenie są ze stopu magnezowego, a widziałem te amory w chińskich "falconach" z silnikami 5K turbo, więc dało mi to do zastanowienia, czy nie warto?
Przy szybkozamykaczach jest problem z niesztywną osią i obcierającą tarczą 203mm o zacisk...

Tutaj oś jest sztywna, więc chyba na plus...

Co myślicie, bo wygląda to fajnie. Ślizgi są na panwekach, a nie z "gównolitu" czyli nie plastikowe. Także nie wytrą się aż tak szybko jak RST. Na forach nikt na luzy się nie skarżył tego amorka. Testował to ktoś z naszego forum?
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
Gienadimon
Forumowicz
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:06

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Gienadimon »

Ja też już na Ali go widziałem i myślę, że ma potencjał.
Trza mieć trochę kasy ale do bankructwa cię nie doprowadzi. Też widziałem ten amor w lekkich konstrukcjach krosowych z Chin. A to już dobra referencja.
pawextelinfo
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2018, 7:45

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: pawextelinfo »

Ja pierxxle samobójcy :0 To tego jeszcze V-brake i falconem można smigać XD
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

pawextelinfo pisze:
03 lis 2018, 18:38
Ja pierxxle samobójcy :0 To tego jeszcze V-brake i falconem można smigać XD
Posiada mocowanie na zacisk.Nie musi być to koniecznie flakon,są lżejsze konstrukcje :D
Awatar użytkownika
Maran_hand
Forumowicz
Posty: 956
Rejestracja: 02 maja 2017, 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Dolny Mokotów

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Maran_hand »

Miałem, użytkowałem, poszedł do kosza.. na szczęście rozpadał się na raty więc udało się uniknąć nieprzyjemności.
Ten Zoom tylko wygląda. Nie warto.
Edit. Miałem inny model, źle spojrzałem ;) nie mniej jednak nie sądzę by jakościowo się różniły.
wladek312
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2018, 20:34

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: wladek312 »

Gdzie można go kupić w tej cenie? za 400zł myślę że warto kupić bo w tej cenie można dostać chyba jedynie Suntour XCR który luzy łapie po pierwszym ostrzejszym hamowaniu. Miałem już wiele tanich amortyzatorów i wszystkie bardzo szybko łapały luzy a niektóre miały je od nowości. Ta informacja o tulejach ślizgowych to pewne? bo jeśli jednak są z plastiku to szkoda kasy.
Mój powietrzny raidon ma tuleje teflonowe i już ponad rok jeździ bez luzów.
Scott reflex fx25+QS 35h 6T+sinus 50A+16s6p GA
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Umbur »

wladek312 pisze:
04 lis 2018, 8:09
Gdzie można go kupić w tej cenie? za 400zł myślę że warto kupić bo w tej cenie można dostać chyba jedynie Suntour XCR który luzy łapie po pierwszym ostrzejszym hamowaniu. Miałem już wiele tanich amortyzatorów i wszystkie bardzo szybko łapały luzy a niektóre miały je od nowości.
Więc może pora dołożyć w końcu trochę grosza i nie oszczędzać na bezpieczeństwie.
Zamiast wielu tanich miałbyś już co najmniej jeden porządny. ;)
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Sietas »

Szkoda zdrowia na ten amor. Plastikowe nakrętki w środku, pojedyncze ślizgi które łapią luzy ekstremalnie szybko. To jest amor dla majsterkowicza który go rozbierze i będzie wiedział co należy poprawić aby nie zgubić przedniego koła przy 50km/h

Mogę Ci pokazać jak skończył 1100 dh Maran Handa tylko podczas jazdy po mieście
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

Plastikowe nakrętki i słabe ślizgi,nie wystawiają mu najwyższej noty.Dodać należy jednakowoż,że amortyzator obciążony był w konstrukcji Marand-Handa prawie 200 kilogramami,a to już chyba przekracza normy widelca rowerowego, nawet tego z wyższej półki. :)
Gienadimon
Forumowicz
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:06

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Gienadimon »

Na arbiter forum ktoś pisał, że to wyglonda tylko jak amortyzator?!
Polecam poczytać wontek, Tas tam też coś dodał od siebie.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DoMaN
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 02 maja 2018, 7:10
Lokalizacja: Gostyń

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: DoMaN »

Mam taki amortyzator właśnie... Na razie za mało jeździłem żeby móc cos powiedzieć o trwałości. Ale póki co w użytkowaniu jest rewelacja.. brak luzów, rys na goleniach a ma już rok.
Używam roweru do jazdy głównie po drodze i miejskich krawężnikach ... I komfort jest zacny ;). Na ostry teren się nie nadaje... ( wieksze hopki bedzie dobijał ) do polatana po polnych ścieżkach i miejskich hopkach moim zdaniem jak najbardziej ok.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

Nie ma amortyzatora,który by wytrzymał lata w ciężkiej konstrukcji używanej do szaleństw w terenie.Nawet taki ,który kosztuje parę tysięcy,musi być serwisowany często,aby pracowal jak należy.To są amortyzatory ROWEROWE i nie zapominajmy o tym.Użytkowanie taniego amora w ciężkim ebiku,jest oczywistym błędem,ale nie każdy jest od razu alfą i omegą i zdarza się popełniać różne błędy.Sugerowanie się wyglądem jakiegoś podzespołu,czasem też bywa błędem,a to już kosztuje ;pieniądze,czas i niejednokrotnie zdrowie.Warto przed zakupem poczytać opinie o danym podzespole/nie wszystkie są miarodajne/,cały czas mając na uwadze konstrukcję w której ma być zastosowany i nie liczyć na cud,a mnie się uda,gdy kupimy coś nie spełniającego choćby podstawowych wymogów.
Awatar użytkownika
glebor
Forumowicz
Posty: 410
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:45
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: glebor »

Biorąc tego zooma ja od razu napisałem że zastosowanie do szybkiego miejskiego zapier**lacza... Tematu zastosowania tego w falconie, czy rowerach w teren tutaj nawet nie poruszam, bo to oczywiste, że amor zdechnie szybciutko i się rozleci.

Chodzi bardziej o szybkie rowery miejskie. Wiadomo, amorek pracuje sobie w 10% ale czasem zdarza się jakiś krawężnik przy 50km/h i żeby tłumił te krawężniki a nie po wjechaniu w dziurę flak na przedniej oponie i zósemkowana obręcz :D

Tak myślę, czy do jakiegoś bajka 50-60km/h na miejskie scieżki rowerowe zamiast suntoura XCM miałoby to dobre zastosowanie?



Tutaj ruscy sobie nakleili naklejkę FOX na ten amorek i nakręcili film. Jak dla mnie, to to działa perfekto, do takiego miejskiego fula pokroju kona stinky, nie ma cenowej alternatywy dla niego...


Nie ma co hejtować go, do puki się nie wyprubuje osobiście do miejskich zastosowań.

Ciekawi mnie coś z innej beczki:
Powiedzmy że rozważamy zakup amortyzatora za kwotę do 500zł. Czy ten zoom ma jakaś większą konkurencję?
Powiedzmy już wrzucając do jednego wora np.
rockshox judy
bomber jedno półkowy
marzocci DJ1 albo TS2
ew. epicon?
Ogólnie nie będę teraz grzebał ale w używkach nawet biorąc pod uwagę te 500zł zazwyczaj dostajemy amortyzator na szybkozamykacz na cieniutką jak zapałka kawałek stali, a zoom jest na sztywnej i wyglądającej znacznie bezpieczenij QR20. Gdzie możemy zamontować tarczę dla wymagających, albo vbrake dla niewymagających... Piasty mają wtedy duże łożyska, kulki nie robią się
A co do lekkich konstrukcji nie mam absolutnie nic przeciwko miękkiej mieszance klocka + porządny sztywny VBRAKE + klamka z dużym dociągniem np takie cudo jak jest w zestawach S1300. Jeździłem na vbrake z klockami jugwire tanie i świetnie to hamowało. Shimano SLX BR m-675 na metalicznych okładzinach z tarczą 180 nie robił tak dobrej roboty.

żeby zamontować tarczę 203mm przydaje się już sztywna oś, bo na szybkozamykaczu jest to wszystko gibkie i tarcza na zakrętach obciera o zacisk raz z lewej, raz z prawej strony, w zależności w którą skręcamy - wiem, bo montowałem 203 i lekarstwem na tą przypadłość dopiero była pływająca tarcza 203mm, żeby sie nie nagrzewała na zakrętach, ale suma nie była sprzyjająca budżetowej konstrukcji...

Ogólnie dobre klocki + dobry vbrake wg mnie wykosi 50% tańszych hamulców 2 tłoczkowych w hydraulice min. tektro, magury, z shimano na pewno dbre vbraki koszą m447, m315, czy nawet SLXy bez metalicznych okładzin. Przy 180mm na metalikach SLXy dostają nowe życie, tyle, że złużycie tarcz i klocków leci tak samo szybko jak vbrake mniej więcej, a koszt roboty tarczówek jest x5.

Mniej więcej po 20tys przelatanych wypada wymienić obręcz, gdzie tarcza z klockami nie wystarcza na więcej jak 5tys km + kilkukrotne odpowietrzenia za 30zł po ostrzejszych zjazdach wiecznie klamka miękknie w tańszych syfach...

Jak ktoś buli za 4 tłoczkowy hampel powiedzmy 450zł na hydraulice to już znane problemy z gotowaniem się płynu, zapowietrzeniem powiedzmy nie występuje, a przynajmniej ja nie uświadczyłem gotowania się płynu w 4 tłoczkowych zaciskach rowerowych na tarczy 203mm. mając do dyspozycji rower forumowicza do przejażdżki i ostrzejszych testów...
Wszystko, co potrzebne do budowy roweru kupisz w moim sklepie: https://mgvolt.pl
* Zestawy napędowe
* akumulatory
* zgrzewanie
* konwersje rowerów
Znajdziesz nas na FB grupa MG VOLT, YOUTUBE: https://www.youtube.com/mgvolt
TEL: 796782663
wladek312
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2018, 20:34

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: wladek312 »

Jak amorek? dotarł już z Chin? Też zastanawiam się nad jego zakupem tylko że w wersji kilka dolców droższej z tłumikiem olejowym.
Napisz czy warto zamawiać i jeśli go rozbierałeś to jak wyglądają tuleje ślizgowe i z czego są zrobione.
Scott reflex fx25+QS 35h 6T+sinus 50A+16s6p GA
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

Sietas pisze:
12 lis 2018, 17:15
Szkoda zdrowia na ten amor. Plastikowe nakrętki w środku, pojedyncze ślizgi które łapią luzy ekstremalnie szybko. To jest amor dla majsterkowicza który go rozbierze i będzie wiedział co należy poprawić aby nie zgubić przedniego koła przy 50km/h

Mogę Ci pokazać jak skończył 1100 dh Maran Handa tylko podczas jazdy po mieście
Tak w skrócie przedstawia się po rozebraniu ;)
wladek312
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2018, 20:34

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: wladek312 »

Szkoda :( A co myślicie o używanych amortyzatorach suntour duro triple? można dość tanio znaleźć takie sprzęty ale czy to nie jest jakościowo podobne do tego zooma? Długo zastanawiałem się nad zakupem tego: https://allegro.pl/oferta/amortyaztor-s ... 7749050933 i ktoś mnie wyprzedził :(
Scott reflex fx25+QS 35h 6T+sinus 50A+16s6p GA
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Sietas »

Duro to swego czasu była legenda ze względu na stosunek jakość/cena. Swojego djd 140mm skoku lagi 35 mm kupiłem za 180 zł nowy z pudełka. Jeździł bardzo długo pomimo braku serwisu i zajeżdżania
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

Duro triple nie ma zbyt dobrej opinii.Ciężkie ,sztywne i szybko dostają luzów.Do spokojnej jazdy napewno wystarczy,tak jak i zoom.Zgadzm się z Sietasem,kiedyś duro zwykły,nie wielopółkowy, był bardzo trwałym,dobrym amortyzatorem.pod warunkiem,że nie jeżdziło sie na tarczy 203mm ;)
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Sietas »

A bo to o tripla chodziło - ten miał średnie opinie.

Etam, najmniejsza tarcza jaką miałem to było 203 mm. Dużo na duro jeździłem na przednim kole z hamulca, zresztą jak i na tylnym. Tyle, że to było 30 kg temu
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

Toteż moja opinia dotyczyła okresu sprzed ,,30 kg. temu''.Dzisiaj zwykle robi się na zasadzie --nowy model co rok,więc trwałość części rowerowych spadła dramatycznie.Amortyzatorów również. :D
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Sietas »

Cena w górę jakość w dół to zasady dzisiejszego rynku dlatego marzocchi umarł a shimano będzie nieśmiertelne
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

Powoli Marzocchi staje się białym krukiem wśród amortyzatorów,a firma była zacna i z ogromnymi tradycjami.Może warto miast ,,bele czego'' poszukać używanego po servisie. ;)
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: TomaS »

Wg mnie Marzocchi teraz wlasnie się odrodzil jakosciowo. Mięli chwilę słabości po wpadkach ze zdzieraniem anod (capuchino) ale już temat opanowali. Czułość, praca, sztywność bajka 😉
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
MixhaL
Forumowicz
Posty: 240
Rejestracja: 10 sie 2018, 14:56

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: MixhaL »

Marzocchi to już nie Marzocchi, to po prostu Fox.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

MixhaL pisze:
01 sty 2019, 1:20
Marzocchi to już nie Marzocchi, to po prostu Fox.
Nie masz racji w tym przypadku. amortyzatory Marzocchi były produkowane też jako Sun Tour/Tajwan/,a w tej chwili całość produkcji przejął Sun Tour i kropka. https://pl.wikipedia.org/wiki/Marzocchi
http://wrower.pl/wiadomosci/marzocchi-k ... ,6310.html
Awatar użytkownika
MixhaL
Forumowicz
Posty: 240
Rejestracja: 10 sie 2018, 14:56

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: MixhaL »

Ale ja nigdzie nie napisałem kto produkuje marzzo.
Gwoli wyjaśnienia, Marzzochi przez krótką chwilę nie istniało - firma ogłosiła bankructwo i likwidację, nie jestem pewien czy po 24h czy trochę dłużej wykupił ją FOX ot i cała sprawa wyjaśniona tatar ;)
Kto obecnie produkuje marzzo? Nie jestem pewien, strzelam i obstawiam że fox, nie chce mi się szukać :mrgreen:
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

W sumie jest w tym Twoim ,,strzelaniu' ' echo pogłosek funkcjonujących na forach.Podobno,w związku z upadłością,Marzocchi zawarło jakiś uklad z Foxem o dalszej produkcji trzech modeli amortyzatorów plus sztyca podsiodłowa w ramach współpracy i nic więcej z tego nie wynika.Osobiście cieszył bym się,gdyby tak było.Bardzo dobrze wspominam wyroby tej firmy,a Bombera 888 do dzisiaj mam u siebie. ;)
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: TomaS »

Ja też mam 888 i 380 i obydwa są wypas. Teraz nowa seria 58 jest z lagami fi 40mm. Ciekawe jak będzie się sprawować
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

TomaS pisze:
02 sty 2019, 22:52
Ja też mam 888 i 380 i obydwa są wypas. Teraz nowa seria 58 jest z lagami fi 40mm. Ciekawe jak będzie się sprawować
Z tego,co wyczytałem,nowa seria ma być jeszcze bardziej pancerna ;)
Rugos
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:27

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Rugos »

I jak glebor? Testowałeś już?
wladek312
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2018, 20:34

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: wladek312 »

Ja cały czas szukam 2-półki do około 1000zł na olx i trudno jest wyrwać coś w rozsądnym stanie w tej kwocie więc już od dłuższego czasu się zastanawiam nad tym zoomem lub dnm z aliexpress. Tyle że zoom to jest koszt 600zł a DNM 1200zł. i nie wiem czy warto dopłacać.
Scott reflex fx25+QS 35h 6T+sinus 50A+16s6p GA
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Zxc843 »

Ja miałem boxxera taniego bardzo który bardzo fajnie chodził więc trzeba tylko dobrze poszukać
Ostatnio zmieniony 22 sie 2019, 17:48 przez Zxc843, łącznie zmieniany 1 raz.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: tatar »

;) Czasami glebora ciężko zmusić,aby coś napisał o swoim nabytku/chyba że blefuje z tym zakupem?/
Awatar użytkownika
Saku
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 13 lut 2018, 17:21

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: Saku »

Podlacze sie do tematu i sie z wami podziele moja opinija na temat zoom.
Kupilem go do ramy vectora ekross pod koniec 17 roku i latalem na tym w 18 roku, zaznaczam ze juz jak do mnie dotarl to mial wycieki oleju i szarpalem sie o zwrot kasy na co alli sie zgodzilo. Zrobilem na tym moze ze 100km i jak wystartowalem na ten sezon to musze go rozebrac i zobaczyc co sie dzieje bo nie pracuje jak powinjen praktycznie zero tlumienia.
Nie wiem moze mi sie taki trafil...
Załączniki
Screenshot_20190623-235939.jpg
Na starum forum mialem 400 postów :-(
Awatar użytkownika
MixhaL
Forumowicz
Posty: 240
Rejestracja: 10 sie 2018, 14:56

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: MixhaL »

Gdyby ktoś nie chciał czekać i zamawiać z Chin lub bal się podatku:
https://www.olx.pl/oferta/amoryzator-zo ... BlaZd.html
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: elektrotonus »

Do lekkiego ebike w tej cenie jak znalazł ;-)
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
benju3
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 18 sie 2018, 20:26
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Amortyzator 2 półkowy za 120 USD?

Post autor: benju3 »

odświeżę starego kotleta czy warto amorek dwupółkowy za niewygórowaną cenę. https://pl.aliexpress.com/item/40006698 ... 5c0fzYWYP8. Rama Eleek lite waga do 35kg z amorkiem 36, 37.
ODPOWIEDZ