Błotnik do customów na przód

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Co sadzicie o moim projekcie
b5.jpg
b2.jpg
b1.jpg
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

b4.jpg
b3.jpg
b6.jpg
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Dobre. Wygląda trochę steampunkowo. Opowiesz coś o projektowaniu i wykonaniu - na jakieś przeszkody natrafiłeś? Jak dzieliłeś model do wykonania? U mnie właśnie powstaje tylny ale mocowanie klasyczne.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

c64club pisze:
18 gru 2023, 22:00
Dobre. Wygląda trochę steampunkowo. Opowiesz coś o projektowaniu i wykonaniu - na jakieś przeszkody natrafiłeś? Jak dzieliłeś model do wykonania? U mnie właśnie powstaje tylny ale mocowanie klasyczne.
Ogólnie sytuacja wyglądała tak ,że rowerem co dziennie śmigam do pracy oraz na wycieczki ,i gdy były deszcze to byłem bardziej mokry nie od tego co pada z nieba ale od tego co zbiera z podłogi ,na co dzień zajmuję się projektowaniem elektronik ,w modelowaniu 3d też dość mocno siedzę i w całym druku 3d ,obczaiłem co jest na rynku bo jak by był jakiś błotnik do 200zł-250zł który by był ok to bym sie wg nie bawił w projektowanie ale w sklepach były tylko takie hmm 10-20cm co to może do wyglądu daje jakis plus ,zaprojektowanie trwało ok 1mieś zaś wykonanie kolejny mieś nie było śróbki to czasu ,to jakieś gumy itp i się to przeciągąło koszt ,problemy techniczne jakie wystąpiły to słaby komputer ,projekty jest dość rozbudowany i mocno lagowało modelowanie

Ogólnie jest to pierwszy prototyp i jest w planach drugi który ma być bardziej zoptymalizowany pod kontem montażu ,i samego skręcania bo wizja jest taka aby druk 3d był skręcony aluminiowymi wstawkami oraz powlekany matą szkalna i żywicą epoksydową zaś ramiona mocujące błotnik z amorem ma być na aluminiowych podporach ,tak aby było to silidne wydruk jest po to aby to sprawdzić i nie iść zbytnio w koszta
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

W druku siedzę zawodowo, w elektronice już od lat tylko bokiem. Ten sam powód miałem prokektując tylny błotnik. Spróbuj kupić szerokości 80mm pod grube 26 cali. dłuższy niż ozdobne 20cm :) Niewykonable, trzeba wyrzeźbić.
Pokazałbyś na jakie części podzieliłeś model? Do druku dzieliłeś też w płaszczyźnie symetrii? Z grubsza można się domyśleć podziału pod te boczne listwy.


Na Twój BMS czekam z niecierpliwością.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

c64club pisze:
19 gru 2023, 0:18
W druku siedzę zawodowo, w elektronice już od lat tylko bokiem. Ten sam powód miałem prokektując tylny błotnik. Spróbuj kupić szerokości 80mm pod grube 26 cali. dłuższy niż ozdobne 20cm :) Niewykonable, trzeba wyrzeźbić.
Pokazałbyś na jakie części podzieliłeś model? Do druku dzieliłeś też w płaszczyźnie symetrii? Z grubsza można się domyśleć podziału pod te boczne listwy.


Na Twój BMS czekam z niecierpliwością.
Dziś po pracy wyślę model rozłożony na kawałki tylko on jest jeszcze nie zaktualizowany do najnowszej wersji ale obrazowo pokaże jak to wygląda

BMS temat na koniec stycznia ,bo jest jeszcze masa innych projektów ,które czekają na ukończenie a części wolę zamówić za jednym razem ,min konstrułuje też z kolega zgrzewarkę opartą o superkondensatory co jest nie lada wyzwaniem ,
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1009
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: Przemek »

jeśli mogę dodać swoje trzy grosze to ja przydłużył bym dolna cześć by lepiej chroniła , wykonałem dwa prototypy i z trzeciego jestem najbardziej zadowolony ,, bdb chroni
Obrazek
Awatar użytkownika
lukk
Forumowicz
Posty: 775
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: lukk »

Czyli to wydruk? Wygląda to ciekawie, bardzo steampunkowo przez te śruby (?) z boków :) Tylko te clampy mocujące do widelca by mogły być lekko zaokrąglone, bo przy całym modelu wyglądają jakoś tak chamsko. Chyba że to też element stylówy :mrgreen:
Podziel się jakimiś szczegółami - jakie elementy, jak łączone, z czego drukowane, na jakim sprzęcie? Z wyglądu (jeśli to niemalowane) to zalatuje ASA, przynajmniej te boki, ale to by chyba nie był najlepszy wybór materiału.

Ja kiedyś robiłem laminowane z włókna i żywicy. Było z tym sporo roboty, ale sprawdzają sie naprawdę dobrze i są bardzo trwałe: viewtopic.php?t=7918
Teraz mając drukarkę ostatnio drukowałem błotniki do trajki z PETG kupionego na black friday od chińczyka za 33z/kg.

Nie wiem czy tak robiłeś (patrzac na model to wydaje się, że nie), ale w sumie ciekawym pomysłem byłoby zrobienie tak, aby ta część centralna była zrobiona z czegoś lekko elastycznego drukowanego na płasko (chyba najlepiej nylon), albo wycięte z jakiegoś arkusza, a te boczne "okucia" by nadawały faktyczny kształt.

BTW, z takim błotnikiem pewnie nie leci Ci już na twarz, kurtkę itp, ale na pewno leci dalej na spodnie, buty, korby, itp. Więc ja bym pomyślał jeszcze o jakimś przedłużeniu w formie gumowego chlapacza.
EDIT: widzę, że Przemek mnie ubiegł z tym ostatnim komentarzem :)
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Przemek pisze:
19 gru 2023, 8:59
jeśli mogę dodać swoje trzy grosze to ja przydłużył bym dolna cześć by lepiej chroniła , wykonałem dwa prototypy i z trzeciego jestem najbardziej zadowolony ,, bdb chroni
Obrazek
Kolega z Katowic trzeba by się kiedyś przejechać ja z Zabrza

*Zgadza sie będzie chlapacz doczepiany z kawałka gumy
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Też swoje graty z Sunlu po 33 zeta drukuję. Część centralną płaską spokojnie można by z PETG druknąć i wygiąć. Albo druknąć ramkę/szkielet i użyć gotowego tworzywa dostępnego w jakichś arkuszach. Ja się uparłem na klasyczny, stąd musiałem "wygiętą rynnę" drukować w całości. Błotnik Aditecha jest bardziej "futurystyczny", w przekroju prostokątny, trochę jak blotniki przyczep czy maszyn. Wygląda lepiej niż sobie wyobrażałem efekt podobnego projektu.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
Kajman
Forumowicz
Posty: 1288
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:51

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: Kajman »

fajne, ale mocowanie do goleni powinno być mniej masywne.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Widzę ,że tego typu patenty cieszą się popularnością ,myślę że po zakończeniu testów V1 powstanie na początku stycznia V2 w której będą poprawione kwestie wspominane przez was powyżej ,i wersja V2 będzie wersja typu otwartego wszystkie elementy będzie można wydrukować u siebie w domu dla chętnych zaś po zakończonych testach V2 powstanie V3 która będzie opierać się na błędach V1,V2 i wielu innych optymalizacjach jak ktoś będzię chętny wtedy mogę wykonać parę sztuk i po kosztach produkcji udostepnić błotnik wraz z jakimś szybkim filmikiem jak to zamontować ,a jak ktoś będzie zadowolony to może wtedy mnie wesprzeć dajac jakiś napiwek :)
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Kajman pisze:
19 gru 2023, 11:31
fajne, ale mocowanie do goleni powinno być mniej masywne.
Raczej kształt zmienić z Kostka "nie chciało mi się już projektować - miało tylko trzymać" na coś bliższego konstrukcji np mostka od kierownicy, do tego druknąć z koloru innego niż "miałem ostatnie 150g na szpuli". Ale to uroki prototypu. Jako prototypiarz zupełnie nie widzę tego mocowania na zdjęciach mimo iz jaskrawo się różni od reszty - widzę testowane rozwiązania.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

zdjęcie ffff.jpg
bba9fedb-5fdc-4181-a23e-9082ab796b48.jpg
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Hałda w Gliwicach? Charakterystyczny budynek przeróbki KWK Bielszowice ale mnie krótka nazwa zmyliła.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

c64club pisze:
19 gru 2023, 13:46
Hałda w Gliwicach? Charakterystyczny budynek przeróbki KWK Bielszowice ale mnie krótka nazwa zmyliła.
To jest akurat Ruda Śląska blisko Zabrza i lodziarni "U Janka" a co kolega z okolic
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Dawniej z okolic. Jak zobaczyłem ten budynek to mi się aż zapach zakładu przeróbczego przypomniał. Każda kopalnia miała swój mikroklimat i swoje przeboje z ochroną żeby wjechać z zabawkami i materiałem. Na Bielszowicach kierowca z majdanem musiał wypuścić resztę ekipy aby przeszła główną bramą a sam wjechac tylną i spotkać się na obiekcie...
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
lukk
Forumowicz
Posty: 775
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: lukk »

aditech.pl pisze:
19 gru 2023, 12:18
jak ktoś będzie zadowolony to może wtedy mnie wesprzeć dajac jakiś napiwek :)
Zawsze możesz wrzucić STLe na cults3D jako płatne :)

To co, napiszesz coś więcej o samym druku? z jakiego materiału, itp?
c64club pisze:
19 gru 2023, 10:33
Też swoje graty z Sunlu po 33 zeta drukuję.
Dokładnie, kupiłem 5kg szarego i 5kg czarnego do podziału z kumplami. Bardzo pozytywnie mnie ten filament zaskoczył.
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Pierwsze 100g cosik nie chciało się drukować powyżej 225-230. Siakiś wilgitny się trafił czy jak? Ale reszta malina, w 240 idzie po 18-20mm3/s na Volcano CHT z 40W grzałką. Błotnik wyszedł elastyczny i w normalnych warunkach trudno go będzie zepsuć.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

lukk pisze:
19 gru 2023, 14:55
aditech.pl pisze:
19 gru 2023, 12:18
jak ktoś będzie zadowolony to może wtedy mnie wesprzeć dajac jakiś napiwek :)
Zawsze możesz wrzucić STLe na cults3D jako płatne :)

To co, napiszesz coś więcej o samym druku? z jakiego materiału, itp?
c64club pisze:
19 gru 2023, 10:33
Też swoje graty z Sunlu po 33 zeta drukuję.
Dokładnie, kupiłem 5kg szarego i 5kg czarnego do podziału z kumplami. Bardzo pozytywnie mnie ten filament zaskoczył.

Materiał ten biały to pla 3d active zaś ten czarny to pet-g devil design wypełnienie białych elementów to 20% zaś czarnych to 40% ,waga całego błotnika to ok 500g wydruk ok 350g-400g śrubki ok 100g-150g ,drukowane na creality k1 max 300mm/s pla a pet-g ok 200mm/s
tak wygląda druk podzielony
bl6.jpg
bl5.jpg
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5862
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: pxl666 »

tez kiedys myslalem o drukowaniu błotnika ale kupiłem sks mudrocker i zefal deflector na przód bardzo nie narzekam



kolega gdzies znalazl jeszcze takie



BTW
poco śruby skoro możesz albo zaprojektować od razu w druku otwory + zaczepy - wpinki / albo skleić całość ?
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Szybkość ruchu głowicy to jedno. Jaką na tej K1 wyciągasz realną prędkość w [mm3/s] dla PLA i PETG?

Podział modelu podobny do tego co się domyślałem. Sztywne to, nie przekręca się na boki?

@pxl
Drukowane zaczepy poszłyby się rwać po paru wybojach. Klejenie tych materiałów też średnio wychodzi przy takich wymaganiach. Świetne są nity do tworzyw sztucznych, te które po zaaplikowaniu wyglądają trochę jak kwiat wanilij albo obrany banan. Albo śrubki. Z nitami może fajnie współpracować klej poliuretanowy do drewna Soudal - ten akurat wypróbowałem. Cyjanoakryle w takie miejsca też średnio - kruszeją od wody i drgań.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

c64club pisze:
19 gru 2023, 18:42
Szybkość ruchu głowicy to jedno. Jaką na tej K1 wyciągasz realną prędkość w [mm3/s] dla PLA i PETG?

Podział modelu podobny do tego co się domyślałem. Sztywne to, nie przekręca się na boki?

@pxl
Drukowane zaczepy poszłyby się rwać po paru wybojach. Klejenie tych materiałów też średnio wychodzi przy takich wymaganiach. Świetne są nity do tworzyw sztucznych, te które po zaaplikowaniu wyglądają trochę jak kwiat wanilij albo obrany banan. Albo śrubki. Z nitami może fajnie współpracować klej poliuretanowy do drewna Soudal - ten akurat wypróbowałem. Cyjanoakryle w takie miejsca też średnio - kruszeją od wody i drgań.
Realnie to właśnie 300mm/s dla pla i 200mm/s dla pet-g ,czasem zmniejszam do 200mm/s dla pla i 120mm/s dla pet g jak druk średnio chcę iść lub model jakiś trudny cały błotnik szedł ok 30h to co białe ok 16h to co czarne 14h

Sztywne to, nie przekręca się na boki? ,nie nie wpada nawet w żaden rezonans itp ,można to jeszcze lekko poprawić ale co do sztywności to nie mam nic do zarzucenia

Po 24 grudnia ruszam z prototypem V2 ,tak że początek stycznia powinnen być gotowy ,zaś mój V1 zostanie przemontowany na testy do kolegi bo szkoda tego skoro nie dużo brakuje do ideału
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Mogę wg w ramach niezależnych testów wykonać dwa V2 i jeden wysłać na niezależne testy ogólnie wersja błotnika była projektowana pod marzocchi 888 poczatek stycznia ? ktoś byłby chętny
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Też zamierzam projektować co nieco pod 888. Jesteś skłonny udostępnić STEP tej zawiechy? Zamiast modelować ją od nowa mógłbym zużyć siły na rozwinięcie czegoś pod ten popularny widelec.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Zawiecha była pobierana z https://grabcad.com/library/2006-marzocchi-888-rc2x-1 szkoda czasu skoro już ktoś to zrobił
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

Będziem rzeźbić.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
lukk
Forumowicz
Posty: 775
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: lukk »

Co do klejenia to ostatnio kleiłem błotnik drukowany z PETG do trajki, zwykłym cyjanoakrylem i to klejenie całkiem daje radę. Są też elastyczne cyjanoakryle. Tylko warto w miejscu klejenia zrobić jakąś zakładkę w modelu, żeby klejona powierzchnia była większa.
Można też zamiast śrub dać takie wystające z tych okuć dzyndzle drukowane, przechodzące przez błotnik, i od spodu je lutownicą zgrzać z błotnikiem. Chociaż fakt, że te śruby mają swój klimat :)

BTW, ja drukując tego typu modele często ustawiam grubość drukowanej linii na 0.6, mimo że drukuję dyszą 0.4, i ustawiam tyle ścianek, aby model składał się z samych ścianek, bez wypełnienia. Wtedy PETG jest bardzo elastyczne i wytrzymałe i fajnie wiąże między warstwami. Tylko w modelu też to trzeba uwzględnić i nie przesadzać z grubością.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

lukk pisze:
20 gru 2023, 8:40
Co do klejenia to ostatnio kleiłem błotnik drukowany z PETG do trajki, zwykłym cyjanoakrylem i to klejenie całkiem daje radę. Są też elastyczne cyjanoakryle. Tylko warto w miejscu klejenia zrobić jakąś zakładkę w modelu, żeby klejona powierzchnia była większa.
Można też zamiast śrub dać takie wystające z tych okuć dzyndzle drukowane, przechodzące przez błotnik, i od spodu je lutownicą zgrzać z błotnikiem. Chociaż fakt, że te śruby mają swój klimat :)

BTW, ja drukując tego typu modele często ustawiam grubość drukowanej linii na 0.6, mimo że drukuję dyszą 0.4, i ustawiam tyle ścianek, aby model składał się z samych ścianek, bez wypełnienia. Wtedy PETG jest bardzo elastyczne i wytrzymałe i fajnie wiąże między warstwami. Tylko w modelu też to trzeba uwzględnić i nie przesadzać z grubością.
Rozpocząłem niedawno przeprojektowanie łącznika błotnika, co zaowocowało pierwszym ulepszeniem. Zastosowano optymalizację bez dodatkowych wzmocnień, przy użyciu odpowiedniej siatki wypełnienia, aby zapobiec luźnemu ruchowi błotnika w lewo i w prawo.

Kolejnym usprawnieniem jest delikatne przekonstruowanie błotnika i zastosowanie adaptera wykonanego z wyciętego kawałka gumy, który jest opcjonalny i można go szybko zamocować.

Obecnie pracuję nad ułatwieniem montażu oraz kompletnym modelem, który tym razem zostanie wydrukowany z czarnego PET-G. Dzięki temu cały błotnik będzie jednolity czarny , włącznie z wzmocnieniami i uchwytami.

Za kolejny cel jest optymalizacja mocować na golenie ,oraz lekka zmiana samego błotnika ,może i znajdzie się miejsca na jakąś figurkę jak na maskach rojs rojs
błotnikdo.jpg
c64club
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2023, 22:34

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: c64club »

aditech.pl pisze:
21 gru 2023, 21:49
Rozpocząłem niedawno przeprojektowanie łącznika błotnika, co zaowocowało pierwszym ulepszeniem. Zastosowano optymalizację bez dodatkowych wzmocnień, przy użyciu odpowiedniej siatki wypełnienia, aby zapobiec luźnemu ruchowi błotnika w lewo i w prawo.
Fakt. Część projektu dzieje się na etapie slicera. Albo narzędzi additive manufacturing w danym CAD jeśli obsługuje. I można zrobić błotnik gruby jak podeszwa który nie waży tyle co podeszwa ale jest sztywny.
Nie mogłeś kupić fabrycznego zamiast rzeźbić? Nie mogłem.
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Błotnik został przeprojektowany do wersji V2 ,teraz trwa przygotowywanie plików produkcyjnych do drukarki ,teoretycznie nowy błotnik V2 powstanie w połowie następnego tyogdnia i zostanie zamontowany do Falcona V3 kolegi ,który będzie testował go do początku lutego ,potem powstanie V3 jeszcze potężniejszy i bardziej kompaktowy ale więcej nie zdradzam ,jest też w planach zrobienie filmu pokazującego jak wygląda jazda bez błotnika ,z błotnikiem takim sklepowym ,oraz z moim ,oraz film z projekowania budowy oraz montażu tego błotnika ,do dzieła !!!
zdjęcie 4.jpg
2.png
3.png
Awatar użytkownika
aditech.pl
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 11 mar 2022, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Re: Błotnik do customów na przód

Post autor: aditech.pl »

Z każdy kolejnym prototypem wychodzi mnóstwo rzeczy ,już od początku było z 50 poprawek ,udało się przygotować miejsce na logo które zostanie wydrukowane w żywicy i już niedługo zostanie zaprezentowana wersja testowa V2
logo2.png
zdjęcie loga.png
ODPOWIEDZ