Giant Trance Mxus v3 K3

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
Awatar użytkownika
gonzales
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:01
Lokalizacja: Augustów

Re: Giant Trance Mxus v3 K3

Post autor: gonzales »

Janot możesz wrzucić zdjęcie dystansu osi.
Nawet twórcę Tesli - Elona Muska - jego tesla tak wkurzyła, że ją wysłał w kosmos.
Janot
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 21 lut 2018, 21:16
Lokalizacja: Żory

Re: Giant Trance Mxus v3 K3

Post autor: Janot »

gonzales pisze:
03 sty 2019, 13:09
Janot możesz wrzucić zdjęcie dystansu osi.
Zdjęcie jest na pierwszej stronie a aktualnie mocowanie silnika wygląda następująco
Zmianie uległa blokada z stalowej wycinanej kątówką na nierdzewną wycinaną laserem.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Gabriel
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 0:38

Re: Giant Trance Mxus v3 K3

Post autor: Gabriel »

Hej,
Całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie tym bardziej że sam zamierzam zrobić podobnego ebika. Dużo pomysłów na pewno zaczerpne od Ciebie. Ze względu na wykonanie i taką sama bazę zastanawiam się czy nie skusił byś się zrobić dla mnie odpłatnie takiej samej skrzynki. Mój email gbielecki4@wp.pl
Pozdrawiam
Janot
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 21 lut 2018, 21:16
Lokalizacja: Żory

Re: Giant Trance Mxus v3 K3

Post autor: Janot »

Gabriel pisze:
07 maja 2019, 0:48
Hej,
Całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie tym bardziej że sam zamierzam zrobić podobnego ebika. Dużo pomysłów na pewno zaczerpne od Ciebie. Ze względu na wykonanie i taką sama bazę zastanawiam się czy nie skusił byś się zrobić dla mnie odpłatnie takiej samej skrzynki. Mój email gbielecki4@wp.pl
Pozdrawiam
Cześć, cieszę się że Ci się podoba :) aktualnie rower nie jest już w moich rękach czego trochę żałuję bo sprzęt był bardzo udany. Z chęcią ale aktualnie nie mam kompletnie czasu na zrobienie skrzynki, jest to bardzo pracochłonne, wszystko przez to że pracujemy nad dosyć sporym projektem który pojawi się na forum myślę że jeszcze w tym miesiącu ;)
ODPOWIEDZ