Projekt henia

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Projekt henia

Post autor: verre »

ja tam niewiem, ale czamu miałby kłamać? lepszy prawdziwy Henio niż przemądrzały grafffik - moje zdanie
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
pape
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt henia

Post autor: pape »

verre pisze:
24 maja 2020, 17:04
ja tam niewiem, ale czamu miałby kłamać? lepszy prawdziwy Henio niż przemądrzały grafffik - moje zdanie
Bardzo ładnie napisane :lol:
Awatar użytkownika
Vegasnight9
Forumowicz
Posty: 565
Rejestracja: 04 cze 2018, 0:10
Lokalizacja: Żary

Re: Projekt henia

Post autor: Vegasnight9 »

Nie spodziewałem się że nasz Henio praktykuje wychodzenie ze swojego ciała i rożne praktyki związane z odmiennym stanem świadomości
Jeżdżę na HT Viper GTS 3kW :arrow: viewtopic.php?f=30&t=1243
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2029
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Projekt henia

Post autor: Tooropek »

verre pisze:
24 maja 2020, 17:04
ja tam niewiem, ale czamu miałby kłamać? lepszy prawdziwy Henio niż przemądrzały grafffik - moje zdanie
+1
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt henia

Post autor: WojtekErnest »

Vegasnight9 pisze:
24 maja 2020, 18:04
...i związane z odmiennym stanem świadomości
Medycyna zna takie przypadki, ale przynajmniej widzów Mu nie brakuje :-)
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
midi
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 22 lut 2018, 14:25

Re: Projekt henia

Post autor: midi »

Od ponad 10 lat doświadczam " wychodzenia z ciała " a kolega Henio ( Darek Sugier ) to osoba która w Polsce bardzo rozpropagowała ten temat, ma na koncie dwie książki więc jak kogoś to interesuje polecam przeczytać. Sam stan utrzymywania świadomości gdy ciało śpi jest już udowodnione, pozostaje tylko kwestia czy owe podróże dzieją się tylko w naszym mózgu czy faktycznie przenosimy świadomość w inne obszary poza nasze ciało.
Ludzi doświadczających OOBE są miliony na świecie więc to żadne cuda, przeważnie wątpią ludzie którzy nigdy tego nie doświadczyli lub Ci którzy się starają a mimo to im się nie udaje. Mnie jego poczucie humoru pasuje i lubię te Jego filmiki a jak wszyscy widzimy zbudował swój ebajk i korzysta z niego jak my wszyscy ze swoich. Szacun Heniu i czekam na finał drugiego projektu.
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

Dzięki Chłopaki za miłe przyjęcie 👍
Nie mówiłem o tym wcześniej, bo jakoś nie było okazji.
Tak. To ja - Darek Sugier 😉
Świadomość przenosi się poza mózg. Może coś nagram na ten temat nie długo.
Jeśli chodzi o ilość słuchaczy , to raczej po tylu latach powinno być ich więcej, no ale ja nie nagrywam nigdy pod publikę ...
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 930
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Projekt henia

Post autor: TomaS »

Potwierdzam że to henio i dziwie się waszemu dziwnemu dziwieniu :) Bo że niby co, myśleliście że jego avatar przy nicku jest prawdziwy ? Poznaliśmy się na zlocie w Żyrardowie i niestety potwierdzę - nie jest to Dr. Emet Brown z "Powrotu do Przyszłości" choć jego maszyna przypomina Doloriana ;) Pozdro "henio".
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
Awatar użytkownika
Tooropek
Forumowicz
Posty: 2029
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:50

Re: Projekt henia

Post autor: Tooropek »

Heniu masz ode mnie suba i z chęcią obejrzę Twoje filmiki i polajkuje dla zasięgu. Szkoda, że sam się nie pochwaliłeś swoją twórczością, ale i tak szanuje to co robisz. Nagrywaj dalej i olewaj hejterów. Pozdro 👊
* Akumulatory * Bidony * 36V/48V. Zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Projekt henia

Post autor: Przemek »

O qurła Heniek coś się tak ukrywał ? Na początku wnerwiający, pytający piszący wszędzie i o wszystkim, a tu taka persona ,,, no szacun, też kiedyś interesowałem sie OOBE ale jakoś mi nie wychodziło, biera sie za czytanie , polecisz od czego zacząć , żeby już dzisiaj zacząć znowu próbować
Awatar użytkownika
Vegasnight9
Forumowicz
Posty: 565
Rejestracja: 04 cze 2018, 0:10
Lokalizacja: Żary

Re: Projekt henia

Post autor: Vegasnight9 »

Można by założyć w Hydepark'u temat odnośnie OOBE i LD bo to ciekawe rzeczy. Osobiście kilka razy zdarzyło mi się mieć świadomy sen tzn. wiedziałem że to co mi się śni to sen i miałem kontrolę nad nim. Fajne uczucie ale żeby nauczyć się wywoływać ten stan celowo to już wyższa szkoła jazdy.
W internecie jest cała masa sprzecznych informacji na ten temat, niektóre wręcz twierdzą że to niebezpieczne i prowadzi do zamknięcia w psychiatryku np:

http://forum.przebudzenie.net/eksterior ... t2289.html

Może Darek się odniesie do tego artykułu bo widać że mamy na forum prawdziwe guru w tym temacie :)
Jeżdżę na HT Viper GTS 3kW :arrow: viewtopic.php?f=30&t=1243
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

Spoko Chłopaki 👍😉
No nie chwaliłem się swoją twórczością , bo kurcze jakoś tak nie ładnie jest się chwalić sprawami duchowymi - tak uważam. Ebajkiem , to co innego , to rzecz materialna, nim można się chwalić😉
Co do oddzielnego forum w Hyde Parku o OBE - uważam, że, to nie jest to dobry pomysł. Długo by o tym pisać , ale fora o sprawach duchowych wcześniej , czy później zamieniają się w ezoteryczne szambo.
Co do artykułu w linku - zapoznałem się z nim już dawno temu - w skrócie : głupota ludzka lękiem podszyta propaganda grafomańska szukająca taniej sensacji.

Edit
Wejdź na moją stronę dareksugier.pl, w zakładce książki jest "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem" przeczytaj ją na początek 😉👍
( wujowo tak swoją książkę polecać , no ale niech tam 😉 )
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

Przemek pisze:
24 maja 2020, 21:02
O qurła Heniek coś się tak ukrywał ? Na początku wnerwiający, pytający piszący wszędzie i o wszystkim, a tu taka persona ,,, no szacun, też kiedyś interesowałem sie OOBE ale jakoś mi nie wychodziło, biera sie za czytanie , polecisz od czego zacząć , żeby już dzisiaj zacząć znowu próbować
Tu masz mój jeden z filmików z technikami i metodami jak wyjść z ciała :
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Projekt henia

Post autor: Przemek »

Dzięki, na razie łykam" Miłość i wolność poza ciałem" jestem na 70 stronie może dzisiaj łyknę całość, och ty Heniu Heniu i kto by pomyślał,,,,
Awatar użytkownika
equid
Forumowicz
Posty: 783
Rejestracja: 26 mar 2018, 13:36
Lokalizacja: zory

Re: Projekt henia

Post autor: equid »

Takie moze głupie pytanie, ale co własciwie, tak w skrócie, daje to OOBE?
midi
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 22 lut 2018, 14:25

Re: Projekt henia

Post autor: midi »

Tak w skrócie daje wolność
Awatar użytkownika
Umbur
Moderator
Posty: 1346
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Projekt henia

Post autor: Umbur »

Wiem Panowie, że ciekawy temat, ale trzymajcie się tematyki forum. ;)
Co się mieliście dowiedzieć, to już przeczytaliście. Resztę znajdziecie na innych stronach.
Awatar użytkownika
Yin
Forumowicz
Posty: 959
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:17
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Projekt henia

Post autor: Yin »

Vegasnight9 pisze:
24 maja 2020, 21:03
Można by założyć w Hydepark'u temat odnośnie OOBE i LD bo to ciekawe rzeczy.
Jestem za, będzie ciekawie.
Album rowerów poziomych i nietypowych:
pl.pinterest.com/jessecuster77/recumbent-bike/
pl.pinterest.com/jessecuster77/rower/
http://forum.poziome.pl
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

Coś mi się Naqurwiacz zepsół 😞

Normalnie jechałem, środek lasu, a tu nagle stop ! - Kuźwa - se myślę - przefazowało mnie ? nie wyrobiłem się na zakręcie ?
Chwilę się rozejrzałem , czy to przypadkiem nie jest astral, a ja trupem - test rzeczywistości szybko wykonałe, ale nie, wciąż byłem w świecie fizycznym , a mój Nqurwiacz przestał jechać... 🤪

Manetka raz działa , raz nie , tak do 10-ciu stopni obrotu, po tem nic. Wrzuciłem mocne przełożenie i wróciłem do domu na homoseksualistach. No kuźwa nie wiem co jest grane 😳

Chyba manetka? A Wy co obstawiacie ? Silnik się nie zagrzał na pewno, sterownik też - oba miały coś około 40 stopni. Halle raczej też nie spaliło . Dziwna sprawa. Ponad 30.000 zrobione to w końcu ma prawo coś się zepsuć - 🤪

Naqurwiacz raz jedzie, raz nie i tylko do 10 stopni ruchu manetki. Jak wcisnę mocniej manetkę to nagle stop i żeby to zresetować muszę przekręcić kluczyk ... Dziwne 😳
Awatar użytkownika
pxl666
Forumowicz
Posty: 5765
Rejestracja: 27 cze 2018, 23:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Projekt henia

Post autor: pxl666 »

Nie próbowałeś innej ?pas ?
midi
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 22 lut 2018, 14:25

Re: Projekt henia

Post autor: midi »

Jak nie manetka to stawiam na jakieś przerwanie okablowania a na końcu sterownik, nie wiem jak masz Ty w sterowniku ( chyba ten od Barmala jak pamiętam ) ale w sterowniku od Michała można diagnozować kolejne podłączone podzespoły do sterownika, może masz tak i u siebie to można łatwo sprawdzić, u nas jest tez rejestr błędów i sterownik je wszystkie zapisuje w pamięci by można diagnozować usterki.
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt henia

Post autor: WojtekErnest »

BMS ???? Gdzie ginie napiecie ? Na wyjsciu Aku, na wyj BMS czy po sterowniku ?
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
AST034
Forumowicz
Posty: 1090
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:04
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja

Re: Projekt henia

Post autor: AST034 »

EV-Maniak pisze:
13 cze 2020, 18:12
Coś mi się Naqurwiacz zepsół 😞

Normalnie jechałem, środek lasu, a tu nagle stop ! - Kuźwa - se myślę - przefazowało mnie ? nie wyrobiłem się na zakręcie ?
Chwilę się rozejrzałem , czy to przypadkiem nie jest astral, a ja trupem - test rzeczywistości szybko wykonałe, ale nie, wciąż byłem w świecie fizycznym , a mój Nqurwiacz przestał jechać... 🤪

Manetka raz działa , raz nie , tak do 10-ciu stopni obrotu, po tem nic. Wrzuciłem mocne przełożenie i wróciłem do domu na homoseksualistach. No kuźwa nie wiem co jest grane 😳

Chyba manetka? A Wy co obstawiacie ? Silnik się nie zagrzał na pewno, sterownik też - oba miały coś około 40 stopni. Halle raczej też nie spaliło . Dziwna sprawa. Ponad 30.000 zrobione to w końcu ma prawo coś się zepsuć - 🤪

Naqurwiacz raz jedzie, raz nie i tylko do 10 stopni ruchu manetki. Jak wcisnę mocniej manetkę to nagle stop i żeby to zresetować muszę przekręcić kluczyk ... Dziwne 😳
Najpredzej manetka, masz inne na to podlacz i sprawdz. Jak nie sama manetka to przewody, a na koncu obstawialbym sterownik/silnik.
tkoko
Forumowicz
Posty: 4925
Rejestracja: 03 maja 2017, 8:07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Projekt henia

Post autor: tkoko »

Manetkę łatwo sprawdzisz. Odłączasz manetkę, podłączasz potencjometr 1 - 5k i dostaniesz odpowiedź czy to manetka. Jeszcze prościej, opór 10 - 1k na "+ i sygnałowy".
Awatar użytkownika
Yasiu77
Moderator
Posty: 1319
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:17
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Projekt henia

Post autor: Yasiu77 »

Jak przy 10% obciążeniu pada to bardziej obstawiałbym że problem jest jak pisali poprzednicy z połączeniem, może zimnymi lutami? Może warto też zerknąć czy xt ki pod koszulką nie puściły, miałem tak kiedyś :oops:
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3335
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt henia

Post autor: WojtekErnest »

A nie byla zmieniana jakas przetwornica, styk masy, zaklocenia ?
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

Wymieniłem MANETKĘ i jest spoko 😉👍
Dzięki Chłopaki 👊😄
roland
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: Projekt henia

Post autor: roland »

EV-Maniak pisze:
12 sty 2020, 10:35
NAQRWIACZ dostał też nowy damper DNM
Możesz napisać jaki to dokładnie damper DNM (i może gdzie kupiłeś) i jak się sprawuje? Na oko masz takiego o rozmiarze 165mm, szukam coś sprężynowego w tym rozmiarze dla siebie, wypatrzyłem na ali DNM DV-22AR

pozdrawiam

Remigiusz
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

roland pisze:
18 sie 2020, 14:23
EV-Maniak pisze:
12 sty 2020, 10:35
NAQRWIACZ dostał też nowy damper DNM
Możesz napisać jaki to dokładnie damper DNM (i może gdzie kupiłeś) i jak się sprawuje? Na oko masz takiego o rozmiarze 165mm, szukam coś sprężynowego w tym rozmiarze dla siebie, wypatrzyłem na ali DNM DV-22AR

pozdrawiam

Remigiusz
Ufff... dokopałem się . Dawno to kupiłem i jeszcze się nie zepsół , czyli DOBRY. Ja przynajmniej jestem zadowolony - ani za miękki , ani za twardy, przetrwał całą zimę i upały ( tylko oczywiście jest w moim , autorskim , kustomowym OCHRANIACZU 👍🙂
Załączniki
Screenshot_2020-08-18-19-59-10-155_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

O taki ochraniacz - pod pokrowcem jest jeszcze pianka . Wszystko oczywiście ruchome , nic nie stawia oporu : 👍😉
Załączniki
IMG_20200818_200522.jpg
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Projekt henia

Post autor: verre »

Jezuu Henio, Ty w ogóle żyjesz? :D psy Cie w lesie nie dopadły? ;) ale pisze z ciekawości, ile Ty masz kilometrów przejechane? Bo pamietam, że jakieś kosmiczne odległosci podawałeś, podaj stan na dzień dzisiejszy, godzina 20:20 potwierdzone przez notariusza
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Projekt henia

Post autor: EV-Maniak »

Żyje , ale ostatnio miałem niezłą kraksę ...
Słuchałem asfaltu na zakręcie 😉👍

Niedługo biorę się za YAMAHĘ 🙂

Przebieg Naqurwiacza? - licznik się już dawno przekręcił hehehe 😄
Awatar użytkownika
Vegasnight9
Forumowicz
Posty: 565
Rejestracja: 04 cze 2018, 0:10
Lokalizacja: Żary

Re: Projekt henia

Post autor: Vegasnight9 »

EV-Maniak pisze:
18 sie 2020, 21:18
Żyje , ale ostatnio miałem niezłą kraksę ...
Słuchałem asfaltu na zakręcie 😉👍


no to ładnie pojechałeś Henio
Jeżdżę na HT Viper GTS 3kW :arrow: viewtopic.php?f=30&t=1243
ODPOWIEDZ