[PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

polecicie jakieś DOBRE opony na lato na asfalt o grubości powyżej 2.2 ? cena max do 200zł/szt by nie zbankrutować
Rugos
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:27

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Rugos »

Ja jeździłem na kenda k-rad i trzymała dobrze na suchym. Po deszczu gorzej ale dało się jeździć.
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

ciekawa opna w bardzo fajnej cenie.DZIĘKI ZA INFO! nie znałem tego modelu!
KarolNI
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 19 lut 2018, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: KarolNI »

Maxxis hookworm 2.5
Maxxis holy roller
schwalbe crazy bob
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

KArol, byłem pewien że hookworm i crazybob wpadną w to zestawienie, nie sądziłem że tak szybko :x
sam również zwróciłem uwagę na te 2 opony. przy nich chętnie zwrócę uwagę na użytkowników ebajków o mocy powyżej 5000W - przede wszystkim co do przyczepności oraz PRZEBIEGU
sky
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 19 lut 2018, 16:28
Lokalizacja: Kraków

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: sky »

Ja również polecam K-Rad. Poprzednie opony zjadałem po ok 1000km, te po 500 w mieszanych warunkach są lekko przytarte ;) W tej cenie polecam sprawdzić ;)
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

jako że mój termometr wskazuje cały czas lato dziś sobie machnąłem 75km z przerwą na małe opalanie na plaży i kilka piwek u znajomych :D

Obrazek

Obrazek

jest to jeden z moich ulubionych odcinków w mazowieckim. od modlińskiej do nieporętu, można lecieć sobie spokojnie 40-50km/h taką ścieżką.. :x

Obrazek

w krzaczorach tylko wędkarze, cisza i spokój. w pewnym momencie miasto jednak robi nową ścieżkę czy deptak, cholera wie no i trzeba się ewakuwać przez bagno na ulice

Obrazek

ale dzień zaliczam do udanych :D :D :D
Awatar użytkownika
EV-Maniak
Forumowicz
Posty: 3031
Rejestracja: 21 lut 2018, 9:45
Lokalizacja: Lublin

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: EV-Maniak »

Piękna wycieczka, piękne zdjęcia.
Niech żyje PASJA !
👍
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: elektrotonus »

Graffik, kiedyś musimy większą ekipą myknąc taką wycieczkę ;-)


Możesz zdradzić co to za model tych błotników ?
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

nie ma sprawy, jeżdżę codziennie.
błotniki to zefal no mud, mam jeszcze jeden komplet nie rozpakowany także wpadnij przymierzyć, jak Ci będzie pasować to sprzedam w dobrej cenie
co do nowej baterii, po zwymiarowaniu wszystkiego, po dodaniu BMS'a, pakiet 13S 13P to max co wejdzie do skrzynki. ale i to dobre :) całość będzie chodziła na blokowym 35A i 38A w peaku.
daamianr
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2019, 17:48

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: daamianr »

Czym robisz zdjecia? Sa poprostu genialne. Pelna profeska
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

dzięki. najcześciej to telefonem, a od kilku dni wożę w plecaku Olympus SP-720(dokładnie ten bo go sprzedaje - https://allegro.pl/oferta/olympus-sp-72 ... 7842268630 ). Nim np. robiłem to zdjęcie na plaży powyżej.

w każdym razie czuć wiosnę, chce się więcej jeździć. wczoraj w sumie wyszło prawie 60km. wszystkich chętnych na wspólne przejazdy - zapraszam

Obrazek
daamianr
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2019, 17:48

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: daamianr »

Nawet po Warszawie mozna fajna trase zrobic.
Awatar użytkownika
TomaS
Forumowicz
Posty: 932
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: TomaS »

Ale obrabiasz fotki w jakimś programie przed wstawieniem ?
Jeżdżę na:
1. :SAMURAI BANSHE
2. :CARRERA BANSHE
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

tak, na codzień korzystam z creative cloud
daamianr
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2019, 17:48

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: daamianr »

Tak jak pisalem wczesniej twoje zdjecia to mistrzostwo. Moze na jakis konkurs fotograficzny?

Mam pytanie, czy znasz jakies fajne trasy ebikowe na poludniu Warszawy Wawer, Wilanow i okolice?
Awatar użytkownika
Inc0
Forumowicz
Posty: 873
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Inc0 »

Nie umniejszając nic koledze grafffik bo zdjecia są spoko ale z przyznaniem tytułu mistrza świata "fotografii rowerowej" bym się wstrzymał jeszcze kilka chwil ;)...znam starszego pana który potrafi trzasnąć dziennie 70-100km na analogu z torba pełna sprzętu fotograficznego ( aparat i kilka obiektywów )po okolice Rzeszowa i pogórza Dynowskiego wiec teren nie łatwy i robi zdjęcia naprawdę na poziomie jeśli ktoś jest ciekawy wrzucę linka do jego tematu na innym forum gdzie wkleja swoje "obrazki" dodam że jest amatorem zarówno jesli chodzi o fotografie jak i jazdę na rowerze :)
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

Ja już się nie mogę doczekać kiedy pojadę swoim slayerem, a przez ciebie jest jeszcze gorzej :D
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

daamianr, dzięki ale nie startuje w konkursach fotograficznych. cykliczne publikacje moich zdjęć w magazynie National Geographic mi w zupełności wystarczają. Dla mnie prawdziwa fotografia to ta analogowa i tu rzeczywiscie startuje w różnych konkursach na całym świecie, ale to nie forum fotograficzne więc nie zagłębiam się w szczegóły. Samych konkursów trochę już wygrałem jak swego czasu miałem na nie zajwke, a ostatni całkiem nie dawno bo w styczniu. (żona wysłała moje zdjęcia w swoim imieniu :D teraz trzyma pod kanapą zestaw kina domowego bo nie ma co z tym zrobić)
no ale skończmy temat fotografii w tym wątku. jak pojawi się jakiś w offtopie to może coś tam kiedy wrzucę.

wracając do pytania daamianr - apropo tras.
Jeśli chodzi o Wawer, to tras jest tam najwięcej chyba w całej Warszawie i okolicach. Mogę śmiało polecić trasę od Okularowej w marysinie za osiedlami przez las,. poprzez wesołą i góry milowe, następnie STM i barek rowerowy w dakowie, w stronę góraszki wzdłuż rzek mienia i świder, następnie powrót wzdłuż wisły do falenicy lub dalej w stronę międzylesia. Trasa ok 60km - miejscami techniczna - morda się cieszy przez cały czas.

Druga trasa, to wjeżdżasz na teren poligonu poprzez bramę w AONie - jak zamknięta - to ci ochrona otwiera jak nie strzelają, po czym robisz sobie objazd Rembertów - Wesoła - Sulejówek - Okuniew - Mosty Kaleńskie (tutaj obowiązkowa kąpiel w rzece) - Ossów - Zielonka - Mokry Ług - Rembertów - trasa na ok 40km - cały czas lasem. Widoki na bagna, sporo zwierzyny, głównie dziki i ptactwo.

Wilanów to przede wszystkim gassy i zawady, wzdłuż wisły i potem mostem na drugą stronę na wysokości otwocka.
daamianr
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2019, 17:48

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: daamianr »

Wielki dzieki,napewno skorzystam z twojej porady.

Naprawde masz talent. I juz wszysko wiadomo skad nazwa nicka "Grafffik"
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

można się ustawić np w weekend i razem pojechać. ja zawsze bardzo chętnie. kilka osób też chciało się wlasnie ustawić.
W ten weekend (prawdopodobnie w niedziele ok południa) będę startował z wesołej wlasnie w którąś stronę na pętelke 20km (poligon) lub rzeki mienia i świder (30km) także jak ktoś ma ochotę to zapraszam. w wesołej w razie co udzielę prądu na podładowanie :x a jak coś komuś się zepsuje to garaż 40m2 pomieści każdego grata :lol:
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

pisałem w piątek w temacie woj. mazowieckiego kto chętny na 20-30km w sobotę. jako że nikt się nie zgłosił, odbiłem sobie w niedzielę.

miało być 100, ale już mi dupa zmarzła więc kiedy indziej :lol: całość to 91km zrobione na PASie, bateria 13S5P, której nawet jeszcze trochę zostało. wrzucam również zapis tętna dla potomnych ;) całość zebrana jak zawsze za pomocą nie zawodnego Garmina
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w międzyczasie przez licznik przeleciało 2400km na tym ebajku

Obrazek

Jak planowany pakiet 13S 13P pozwoli na jazdę z podobnymi przebiegami, tyle że na mantce, to szykuje się fajne lato :D
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

Jak zwykle dobre fotki :) Zasieg też niezły wyszedł. Ciekawe czy na nowej baterii dalej zajedziesz hmm
Awatar użytkownika
elektrotonus
Forumowicz
Posty: 1259
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: elektrotonus »

Też mi ta śruba w kapslu pokryła się rudą ;-(
- Wheller DD 250 W - w planowanej modernizacji :-) https://tiny.pl/tnmmg
- Rockrider MID 750 W - "Srebrna Strzała" ;-) https://tiny.pl/tnmmh
- Samurai DD 3500 W - prawie gotowy :) https://tiny.pl/tnmxv
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

idą zmiany...małe spyfoto wykonane przez moją siostrę kalkulatorem :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 mar 2019, 20:46 przez grafffik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Zxc843 »

Wygląda mi to na mocowanie skrzynki , widzę że awansowałeś do fioletowego nicka :D
KRAKÓW
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

ale mnie zaszczyt kopnął. byłem już niebieski i szary. teraz czas na fiolet. bierz przykład młody
Awatar użytkownika
Inc0
Forumowicz
Posty: 873
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Inc0 »

za dużo siwuchy wygrzmociłeś to sfioleciło cie ;P
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.
Awatar użytkownika
Goliath
Forumowicz
Posty: 1320
Rejestracja: 25 lut 2018, 1:02
Lokalizacja: Izabelin-Dziekanówek

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Goliath »

grafffik pisze:
06 mar 2019, 20:34
...małe spyfoto wykonane przez moją siostrę kalkulatorem :D
:x fajna grafika na masce spawalniczej :D ... chyba że to odbicie Twojej siostry kiedy robiła Ci fotkę :mrgreen:
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

właśnie ostatnio ta gafika mnie nakłoniła do kupna tej maski . wyjątkowo fotogeniczna :x

Obrazek
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

Może napisać co to za marka ? Moja lincol electric po kilku latach zaczyna dawać po oczach ;) Grafika ujdzie :D
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

dokładnie o ta:
https://allegro.pl/oferta/maska-spawaln ... 7223597631

straszne badziewie, ogólnie nie polecam. Maska fajna jako bajer, do spawania od czasu do czasu, bo nadruk a i normy wszystkie spełnie. ale o profesjonalnym spawaniu nie ma mowy. Nawet najciemniejsze ustawienie jest jaśniejsze niż najjaśniejsze w mojej drugiej masce Speedglassa. Nawet przy prądzie rzedu 20A, jest na tyle jasno że ciężko się dopatrzyć wyraźnych granic jeziorka.

Kupiłem ją jako maskę dla "wizytujących znajomych" u mnie w garażu, którzy stoją metr czy dwa od łuku plazmy i muszą mieć podstawową ochronę wzroku jak są ciekawscy jak się spawa

jaka cena taka jakość :x Ogólnie jak chcesz coś dla siebie, zainwestuj sobie w podstawową i nawet najprostszą maskę Speedglass'a
https://allegro.pl/oferta/przylbica-spa ... 7495774589

a jeszcze, zamówiłem sobie też taką na ali, ale jeszcze nie doszła, więc dam znać jak przejdzie dłuższe testy przy większych prądach. Pole widzenia robi wrażenie. Firma to Trusoxin - dokładnie ta sama co maska z allegro co się pytasz, ale jest tu inny moduł ściemniający, także żywie nadzieje - że będzie lepiej :P
https://www.aliexpress.com/item/Big-Vie ... 41581.html
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

ZA moją dałem kiedyś 300zł a elektronika jest tak jak w chińskich ostatnio się przekonałem sam o tym wymieniając baterie. Ja potrzebuję do migomatu a teraz czuję że załącza się jakby za wolno...

Ten speedglass już widzę ze nie ma tego ogniwa słonecznego tylko działa to inaczej, może sobie taką sprawię, bo szkoda oczu :)

https://allegro.pl/oferta/lincoln-przyl ... lsrc=aw.ds


Ta chińska też ciekawe przynajmniej na fotce. Daj znać jak sie sprawuje :)
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

Dzisiaj nowa maska poszła w kosz na śmieci. Wytrzymała 2 dni po czym zawiasy się wyrobiły
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

AKTUALIZACJA:
przebieg od 1 grudnia - 2550km - Łańcuch rozciągnięty o 7mm przez ostatnie 600km !!! ścieżki XC robią swoje!
czas założyć 4ty łańcuch. Korba do wymiany, (zęby już padły) Pedały do wymiany. (koszt wymiany na nowe mniejszy niż koszt nowych łożysk)
w ramach nowości :?

kupiłem napinacz na olx, ale trzeba by go ciąć diaksem by pasował pod czujnik PAS. Postanowiłem zaprojektować samemy nowy.
aktualizacja na dniach - ogólnie ostatnio bardzo ciężko z inspiracją do działania dalej :( mam nadzieję że w kwietniu nadejdą nowe siły
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

to coś słaby ten łańcuch ;) W pedałach kulki kwadratowe ci sie zrobiły ? Nie przesadzaj ze koszt łożysk taki duży :P
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

ty no łańcuch za 14zł w stacjonarnym sklepie. czego się spodziewać :D
pedałami przywaliłem o korzenie na torze w okół uczelni WAT w Warszawie z userem podly. zgiełem całą ośkę. koszt wymiany zdecydowanie nie opłacalny bo nowe kapcie ok 30zł
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

no to faktycznie i głupie uczucie jak to jest krzywe ;) ja tam pewnie bym prostował :D Ostatnio szyłem oponę szwalbe :D Nie wiem czy to nagminne ale 12 lat temu jak jeździłem były praktycznie tylko mocne opony drutowe a te dzisiaj zwijane chyba są bardzo delikatne bo dostałem za darmo z zerwanymi sznurkami. Ktoś chyba przesadził z łyżką ?
Awatar użytkownika
Tsport
Forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:53
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Tsport »

Na jakim sterowniku teraz jeździsz z tym aku 13S5P i jaki jest prąd maksymalny?
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: granada »

sterownik offroad'owy hehe
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

zwykły blokowiec. nic specjalnego. Jego jedyna zaleta jest taka że już dwa razy walnął o ziemię i dalej żyje. :x a tak to tak średnio bym powiedział. na pewno dobry na start, jak ktoś szuka niezawodnego sprzętu na lata. ilość fetów powoduje co najwyżej ciepło w uda zimową porą (przy mocowaniu kontrolera pod siodełkiem), a tak to prędzej się znudzi niż się zepsuje. ja zrobiłem na nim 2500km i no nie powiem - już mi się nudzi, ale jak się nie ma co się lubi..to wiadomo :P są inne wydatki
w ramach aktualizacji.
przebieg 2500km - wymiana łańcucha(stary się rozciągnął), korby(stara schetana), opon(jednak kedna) i pedałów (wjezdza dartmoor) oraz kierownicy (będzie pod kolor felunku)., zdjęcia - prawdopodobnie po sobotnim spotkaniu grupy warszawskiej :x
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

w temacie cisza, ale bajk cały cas jeździ.
prawie 3000km już na liczniku.
Chciałem wam polecić obręcze na których jeżdżę. Złapałem ostatnio sneak'a i musiałem wracać 8km po Warszawie po kostkach, krawężnikach itp. dętki musiałem się pozbyć, opona spadła nie raz z felgi i jechałem na samej feldze ale.. :o
Obręcz jak nowa. zero bicia. często montuje je również moim klientom, co zamawiają u mnie montaż zestawów. jak na razie żaden nie narzeka :D

Obrazek

Obrazek

w ramach aktualizacji:
2930km - koniec klocków z przodu i z tyłu, wywalona przerzutka, której poprzedni montaż okazał się całkiem bez sensu. zamiast jej wstawiony napinacz.
zamówiłem sterownik 35A. czekam. wymiana pakietu już wkrótce. waham się czy wtedy nie sprzedać gotowego projektu, albo na części. zobaczymy jak się będzie jeździć :D
Awatar użytkownika
Inc0
Forumowicz
Posty: 873
Rejestracja: 28 lut 2018, 19:46

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: Inc0 »

heheh naqurwiacz henia daje do myslenia XD czas wejsc na wyższy poziom mocy? czyzby watowica złosliwa cie dopadła w swoje szpony ?
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.
grafffik

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: grafffik »

nie nie. po prostu będzie 2.5x większa bateria więc daje trochę więcej mocy by ebajk to udzwignął.
watownica w tym bajku jest mi totalnie obca.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: tatar »

Ogólnie obręcze Dartmoora nie uważam za najlepsze,ale niektóre modele jak widać tak :D :D
GrzegorzS
Forumowicz
Posty: 359
Rejestracja: 23 lut 2018, 0:14
Lokalizacja: Lubliniec

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: GrzegorzS »

tatar pisze:
19 kwie 2019, 20:48
Ogólnie obręcze Dartmoora nie uważam za najlepsze,ale niektóre modele jak widać tak :D :D
Podziel się z nami swoimi typami najlepszych obręczy poniżej 90zł/szt, szerokość powyżej 30mm.
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: [PROJEKT] Szybki i lekki Ebike full MTB z dużym zasięgiem do jazdy po Warszawie i okolicznych lasach

Post autor: tatar »

Nie prowadzę rankingu obręczy pod względem cen,widzę natomiast jak zachowuje się obręcz podczas zaplatania i centrowania,a te obręcze akurat zaplatałem ;)
ODPOWIEDZ