Ebike młodziana (Zxc843)

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
Awatar użytkownika
verre
Forumowicz
Posty: 767
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:52
Lokalizacja: Śląskie

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: verre »

młodzian kibicowałem Ci jak nie wiem, ale w Twoim temacie wiecęj wpisów kolegów pomagających niż Twoich, nie rozumiem tego, o co chodzi?
😁😁😁😁😁...😁😁😁
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

verre pisze:
13 kwie 2019, 20:09
młodzian kibicowałem Ci jak nie wiem, ale w Twoim temacie wiecęj wpisów kolegów pomagających niż Twoich, nie rozumiem tego, o co chodzi?
no ja czytam to wszystko , nie odpowiadam bo jak mam odpowiedziec jak o tym zielonego pojecia nie mam :D
KRAKÓW
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: granada »

ja czuje ze kolega o mocniejszym e-bike mysli ;) bo juz gdzieś ten rower widziałem hmm ;)
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

granada pisze:
14 kwie 2019, 12:24
ja czuje ze kolega o mocniejszym e-bike mysli ;) bo juz gdzieś ten rower widziałem hmm ;)
jeżeli to do mnie to jest na odwrót :D mam zamiar wrocic do analoga :lol:
KRAKÓW
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: tatar »

Hmm.To może zmień forum? :D
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Jeśli moja obecność na tym forum będzie wam przeszkadzała to tak zrobie a jezeli bedzie ok to tu zostane :D
KRAKÓW
granada
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:57

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: granada »

serio z tym analogiem ? Myślałem ze sprzedasz i idziesz w falcona ;)
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Serio :D Taki był mój cel od początku, spróbować spróbowałem tego , nie przypasowało no to powrót do analoga :D
KRAKÓW
Awatar użytkownika
WojtekErnest
Forumowicz
Posty: 3337
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: WojtekErnest »

No i slusznie. Jeżdżąc w tak mlodym wieku na elektryku, trudniej się cwiczy, odchudza itp. Chcesz skakać w warunkach miejskich a nie jeździć monotonnie na dluzsze trasy itp. Kiedyś pewnie do tego wrócisz ale teraz analog, rówieśnicy z podobnymi rowerami bardziej sie przyda.
Wcześniej : Pomógł 69 razy, postów 3,2+ tys. - wiadomo gdzie ...:-)
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Masz rację , wolę jeździć hopki , schody itp. co na elektryku byłoby bardzo ciężkie że względu na to że tylne koło waży 7,5kg i generalnie rower taki ociężały.Wróce jak będzie mnie stać na posiadanie elektryka i analoga naraz , elektryk jest dobry do przemieszczania się szybko a ja nienawidzę komunikacji miejskiej.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

zeeltom pisze:
15 kwie 2019, 16:13
To po kiego ja się tyle męczyłem? :P
zebym pojezdzil troche ponad tydzień :D no cóż nic na siłę.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Patrząc na twój tok myślenia mam jezdzic na ebike jak mi sie to poprostu nie podoba i nie kręci mnie to żeby nie wyszło ze od razu odrzuciłem to? Szkoda zużywać elektryke. Odrzucenie zabawki jest spowodowane znudzeniem się tej rzeczy i mi się poprostu nie spodobał elektryk a to już kompletnie co innego. Myślałem ,że zrozumiecie ale jednak nie :/ No niestety nie będę jeździc na e bike na tą chwilę bo jest to z mojego punktu widzenia tragiczny rower jako jedyny/uniwersalny. Może kiedyś zrobie znow ebike lecz jako drugi lub trzeci rower bo jako taki jest on doskonały.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Enkil
Forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 09 mar 2019, 9:43
Lokalizacja: Łysa Góra
Kontakt:

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Enkil »

zeeltom pisze:
15 kwie 2019, 16:13
To po kiego ja się tyle męczyłem? :P
tatar pisze:
14 kwie 2019, 20:41
Hmm.To może zmień forum? :D
verre pisze:
13 kwie 2019, 20:09
młodzian kibicowałem Ci jak nie wiem, ale w Twoim temacie wiecęj wpisów kolegów pomagających niż Twoich, nie rozumiem tego, o co chodzi?
Wybaczcie Młodemu ;)
"przywilejem młodości jest błądzić"
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: tatar »

I trochę to i smutne i przykre.Ludzie na forum piszą o swoich ebikach jak je udoskonalić,szukają nowych rozwiązań,pomysłów i piszą o tym.A Ty o czym będziesz pisał oprócz tego, czym się najadłeś,albo co będziesz jadł,bo temat ebika masz już za sobą?
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Jeżeli ci Tatar przeszkadzają moje wpisy lub moja obecność tu mogę przestać pisać na tym forum lub być nie aktywny ;)
KRAKÓW
ximad
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: ximad »

Ja tam rozumiem bo miałem podobnie. Faktycznie lepiej miec oba rowery jezeli lubisz sie bawic na zwyklym. Ale daj sobie troche czasu i nie pozbywaj sie jeszcze elektryka, ja po kilku miesiacach doceniam ze jednak zostawilem sobie e bike jako jeden z dwoch rowerow. Na codzienne dojazdy do pracy jest idealny.
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Dojazdy są fajne jeżeli masz gdzie zostawić rower w bezpiecznym najlepiej zadaszonym miejscu. Niektóre szkoły nawet nie mają gdzie przypiąć rower.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: tatar »

Zxc843 pisze:
18 kwie 2019, 20:19
Jeżeli ci Tatar przeszkadzają moje wpisy lub moja obecność tu mogę przestać pisać na tym forum lub być nie aktywny ;)
Nie chodzi mi o Twoją obecność,ale o to,że tak w istocie rzeczy rezygnując z konstrukcji ebikowej i ogłaszając to wszem i wobec zwyczajnie sprawiłeś zawód wielu osobom,szczególnie tym,które Ci pomagały i wspierały i temat ebikowy też przestał Cię zupełnie interesować.Fajnie ,że zostałeś pomimo to,ja osobiście ciesze się z tego,bo ciągle liczę,że wyciągniesz kiedyś swego Bionxa zza szafy i znowu będziesz pisał o ebikach :D
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

No zobaczę co z bionxem będzie. Szkoda mi go trochę sprzedawać ale też żeby leżał to też cienko. Ja lubię rower taki jaki jest -prosty , wsiadasz i jedziesz nie martwisz się czy coś za bardzo się nie przegrzeje,
spali, rozładuje.O ebikach nigdzie nie pisałem bo jakoś nie było wątków żebym mógł coś napisać co by dodało coś do takowego wątku.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Rysiekkk
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:55
Lokalizacja: Krk

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Rysiekkk »

he kolego ja od Ciebie pewnie spoooro starszy ale czuję podobnie :D
może to w grodzie Kraka smog tak działa na ludzi hahaha

pojeździłem chwilę na ebike`u... i niby fajnie ale mnie przyciągają krawężniki, murki i takie takie ;)
na ebike`u średnio zeskakiwać / przeskakiwać / wygłupiać się - za ciężkie to to

Flakona jako 3-ci rower TAK TAK TAK...no ale $ :|

Jak będę miał 50+ to wtedy wrócę do wspomagania.
Na dojazdy do roboty taki ebike - spoko - choć ja wolę moje ryczące 600ccm :P
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

zeeltom pisze:
19 kwie 2019, 7:42
Zamiast pchać się w przeróbki roweru można było poczekać do zlotu, przejechać się na kilku konstrukcjach i wtedy zadecydować, czy warto się w to pchać ;)
Kiedy miałem pomysł budowy e bike nie było żadnych szans na możliwość bycia na zlocie.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Rysiekkk pisze:
19 kwie 2019, 7:16
he kolego ja od Ciebie pewnie spoooro starszy ale czuję podobnie :D
może to w grodzie Kraka smog tak działa na ludzi hahaha

pojeździłem chwilę na ebike`u... i niby fajnie ale mnie przyciągają krawężniki, murki i takie takie ;)
na ebike`u średnio zeskakiwać / przeskakiwać / wygłupiać się - za ciężkie to to

Flakona jako 3-ci rower TAK TAK TAK...no ale $ :|

Jak będę miał 50+ to wtedy wrócę do wspomagania.
Na dojazdy do roboty taki ebike - spoko - choć ja wolę moje ryczące 600ccm :P
W pełni się zgadzam :D tą waga tylnego koła i generalnie całego roweru to można zapomnieć o bunnyhopach itp.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

To akurat wiem, budową ebika może też zainteresowałem się z lenistwa aby lżej się jeździło bo miałem z tym problem. Jak na moje jest dobrze bo spróbowałem , pojeździłem, nie będę kiedyś żałować że nie zbudowałem czegoś takiego bo zbudowałem :D
Tak jak również kolega wyżej napisał , dopiero teraz kapnąlem się że to wspomaganie jest mocne i jest ono skierowane raczej tylko do starszych osób czego ja jestem przeciwieństwem :D
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Iceman
Forumowicz
Posty: 348
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:28

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Iceman »

Zxc843 pisze:
19 kwie 2019, 9:35
...
Tak jak również kolega wyżej napisał , dopiero teraz kapnąlem się że to wspomaganie jest mocne i jest ono skierowane raczej tylko do starszych osób czego ja jestem przeciwieństwem :D
Z takim stwierdzeniem raczej się nie zgodzę. Ebike nie Twoja bajka ok. Nie dyskutuje z tym, ale stwierdzenie że wspomaganie jest tylko dla starszych osób jest mocno przesadzone.
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Wiem o co ci chodzi , właśnie nie wiedziałem jak to ująć w słowa :D
KRAKÓW
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: tatar »

Ten jest wybitnie dla osób starszych i niedołężnych :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
genjusz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: 22 lut 2018, 17:23

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: genjusz »

to ta ostatnia Kariwa Cyklona też dla dziadków i niedołężnych? tak aby mogli przy 182km/h po parku pojeździć :)
Univega Alpina 500 analog / Falcon QS205
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Moje zdanie jest takie:
kariwa itp to MOTOCYKL ELEKTRYCZNY
rowery do 2000w-3000w ebike
ja pisze o ebike a nie jakis kariwach chorych wiec nie mieszajcie.
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Mariusz_p
Forumowicz
Posty: 373
Rejestracja: 18 sie 2018, 10:28

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Mariusz_p »

No nie wierzę. Oddawaj baterie ;)!!!
Rób jak uważasz. Ważne, że spróbowałeś;)
Pozdro
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

:D no właśnie o to mi chodziło żeby spróbować
KRAKÓW
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Szkoda że czujesz się wykorzystany mimo tego że sam się zgłosiłeś do naprawy. Odrzuciłem bo mi się poprostu nie podoba taka jazda wiec po co marnować komponenty. Czulbys się lepiej jakby elektryka była w rowerze ale ja bym wogóle na nim nie jeździł? No ja nie wiem. Albo inaczej: co według ciebie mam teraz zrobić? Przestać jeździć wogóle na rowerze bo jest na nim elektryka? Jak masz inne rozwiązanie to możesz napisać ;)
KRAKÓW
LesnyJezdziec
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 11 lut 2019, 17:55

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: LesnyJezdziec »

Zxc843 pisze:
19 kwie 2019, 13:29
Moje zdanie jest takie:
kariwa itp to MOTOCYKL ELEKTRYCZNY
rowery do 2000w-3000w ebike
ja pisze o ebike a nie jakis kariwach chorych wiec nie mieszajcie.
Zgadzam się z tobą. Większe moce to już motory elektryczne a korby są tylko dla wyglądu i żeby było gdzie nogi oprzeć. Zamiast kariwy czy flakona to już lepiej kupić ramę moto bez papierów i wrzucić silnik do środka (nie w piastę) z małą zębatką. Wychodzi 5x taniej, 3x wygodniej, 3x większy moment obrotowy, 2x mniejszy pobór mocy przy tym samym podjeździe, 2x lepsza kontrola jazdy na zakrętach, +10 do kosztów i napraw. Jeśli masz cały rower złożony, a nie chcesz na nim jeździć to szkoda go rozbierać. Lepiej może sprzedać cały i za to kupić zwykły. A temat elektryfikacji jeszcze do ciebie pewnie wróci :D
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Elektryka zdjęta z roweru , a co do customow to jakos nie widze tego, szczerze mowiac wolalbym chinczyka z 3kw ktorego normalnie zarejestrujesz ale z normalnymi hamulcami i zawieszeniem jak z motora, bo komponenty rowerowe są do rowerow a nie do potworow ktore maja nie wiadomo ile kw. :D
KRAKÓW
Awatar użytkownika
tatar
Forumowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: tatar »

Zxc843 pisze:
20 kwie 2019, 10:17
:D no właśnie o to mi chodziło żeby spróbować
Mogłeś to napisać od razu.A tak naprawdę,szkoda słów na dyskusje z kimś kto nic nie rozumie lub nie chce rozumieć.
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Nie ma problemu , jak nie chcesz prowadzić dyskusji to nie prowadz.;)
KRAKÓW
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Sietas »

Rozwala mnie oburzenie na to, że zxc woli analoga. Totalnie nie ogarniam tematu pretensji o to. Inna kwestia z tego piszesz to pod Twoje preferencje powinieneś spróbować jeszcze mid-a w stylu boschowskim bo tam masz środek ciężkości w zupełnie innym miejscu i na tym można już polatać na hopach. Może nie tak wysoko

A stwierdzenie Leśnego jeźdźca o przerobieniu moto też jest z kosmosu wyciągnięte. Jakby przeróbka moto była tania i prosta to już by ktoś to robił a ile mamy takich moto na forum - zero?

Po trzecie sprzęt z chińczyka 3kw nie ima się tego co siedzi w potężnych konstrukcjach i to jest praktyka a nie teoria
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Na dzisiejszą chwilę to jedyny elektryk jaki bym mógł mieć to właśnie fabryczny z Boschem lub Shimano. Fajne sprzęty lecz cena wysoka i jest to sprzęt dla osób z grubym portfelem bo naprawa /wymiana coś w tych systemach jest poprostu droga.
KRAKÓW
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Sietas »

Nom, ceny walą z kosmosu, ale idzie kupić ramę z silnikiem gdzie wyleciał sterownik a właściciel nie chciał inwestować w naprawę aczkolwiek dla stwierdzenia czy to jedyny elektryk jakiego byś mógł mieć to ja bym gdzieś się na jakimś wyjedzie szarpnął i wypożyczył bo jeżeli nie spodobał Ci się klasyk z hubem to nie masz pewności czy nadal taki mid nie będzie za ciężki do Twojego stylu jazdy

Mam niesmak po tych wpisach jakoby forum nie szanowało rowerzystów analogowych bo elektryki są hiper - super i nad wszystkim co jeździ na dwóch kołach
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

A może się na haibaku przejadę z midem. Na początku miałem nie pisać o tym że wywalam bionxa ale pomyślałem że zrozumiecie(lecz tylko nieliczni wyczaili o co cho): to był błąd.
KRAKÓW
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Sietas »

Haibike są spoko, jeździłem tylko w wersji fat aczkolwiek czasami brakuje tej manetki bo możesz nie zdążyć zrzucić przełożenia i potem startujesz z twardego z wymuszony dużym naciskiem na korby. Zapewne jak znajdę kiedyś taką ramę z silnikiem do naprawy to się szarpne na to, ale to raczej plan na nie określoną przyszłość

Dlaczego miałbyś o tym nie napisać - żeby nie zranić czyjegoś serduszka :p? To Ty jeździsz i to Twój wybór co Ci pasuje a co nie i czym będziesz jeździć
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Miałbym nie pisać zeby nie płakali ze nie robie tego co oni chcą. Pewnie sie teraz obrazicie no ale cóż, wasze odpowiedzi tez nie zawsze były miłe.
KRAKÓW
LesnyJezdziec
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 11 lut 2019, 17:55

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: LesnyJezdziec »

Sietas pisze:
20 kwie 2019, 18:22
Rozwala mnie oburzenie na to, że zxc woli analoga. Totalnie nie ogarniam tematu pretensji o to. Inna kwestia z tego piszesz to pod Twoje preferencje powinieneś spróbować jeszcze mid-a w stylu boschowskim bo tam masz środek ciężkości w zupełnie innym miejscu i na tym można już polatać na hopach. Może nie tak wysoko

A stwierdzenie Leśnego jeźdźca o przerobieniu moto też jest z kosmosu wyciągnięte. Jakby przeróbka moto była tania i prosta to już by ktoś to robił a ile mamy takich moto na forum - zero?

Po trzecie sprzęt z chińczyka 3kw nie ima się tego co siedzi w potężnych konstrukcjach i to jest praktyka a nie teoria
Też nie rozumiem tego oburzenia. Przecież to jest czyjś rower i jego decyzje co z tym robi.

To że nikt na forum się nie chwali to nie znaczy że coś takiego nie istnieje i że jest z kosmosu. Chodziarz w sumie jedzie nad ziemią więc może być z kosmosu :lol: Krótko mówiąc miałem okazję jechać na takiej maszynie i wtedy coś w końcu do mnie dotarło. Ale o tym będzie inny temat kiedy indziej. Jak się uda to może coś takiego zrobię kiedyś i wtedy zobaczysz.
Sietas
Forumowicz
Posty: 408
Rejestracja: 20 lut 2018, 0:11

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Sietas »

zeeltom pisze:
20 kwie 2019, 19:52
Jeździj na czym chcesz. Nic mi do tego. Tylko jak pomyślę, ile czasu straciłem by ci pomóc z tym silnikiem i obręczą, bez wiedzy, że ty tylko chcesz spróbować, jak się na tym jeździ, to bym się wcale za to nie brał
Straciłem tu przez takiego jednego co się udziela znaczenie więcej czasu i pieniędzy, ale nie jęczę na ten temat

Leśny jeździec - będę wypatrywał wątku w tej kwestii, a jakby się nadażyła okazja to można by zrobić małe porównanie
Awatar użytkownika
Zxc843
Forumowicz
Posty: 665
Rejestracja: 30 gru 2018, 16:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Ebike młodziana (Zxc843)

Post autor: Zxc843 »

Zeeltom dobrowolnie wziąłeś się do naprawy a kurde płaczesz , nawet nie pytałem się na czacie czy ktoś mi to wogóle naprawi. Nie myśl też że byłeś moim wybawcą bo znam fajnego gościa który by mi to też zrobił ale on nie jest z forum i jak chciałeś pomóc no to i tobie wysłałem. To ja dziękuję za taką pomoc jak ktoś ma narzekać a sam się zgłosił ,co ja zrobiłem z tym silnikiem i czy go używam tak czy siak.
KRAKÓW
Zablokowany