Peta

Podziel się z nami opisem własnych konstrukcji
greorg
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:31

Re: Peta

Post autor: greorg »

U mnie: z baterii 150A, raated i max Phase current 350A, protective current chyba 450A nie epamietam jak flux ale raczej dość nisko, i tak boje się jeździć szybciej niź 83 :D silnik QS 205 4T wg aplikacj drag racer z bojaźliwym startem powtarzalne około 5s do 70 km/h
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1005
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Peta

Post autor: Przemek »

Troszkę odświeżę bo lata lecą a jednak stara miłość nie rdzewieje

"Produkcja" nowego błotnika przedniego
formowanie
Obrazek
Obrazek
Obrazek

;) pozdrawiam ,,
Dede
Forumowicz
Posty: 2081
Rejestracja: 11 cze 2018, 5:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Peta

Post autor: Dede »

Jaki to materiał zastosowałeś na te błotniki i wzór?
Będę robił błotniki do fat bike szerokości 12cm a Twoje wygląda na idealnie do mojego projektu.
Awatar użytkownika
Przemek
Forumowicz
Posty: 1005
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Peta

Post autor: Przemek »

Cześć, materiał to jest HDPE zrobiłem z niego bo został mi z reklam w firmie, jest ot drugie moje podejście do tego materiału w wykonani błotników i uważam ze jako afekt jest ładnie ale jako trwałość zupełnie odwrotnie, jest kruchy i do fruwania w lesie sie raczej nie nadaje , ta wersie błotników wzmocniłem (stalowym rdzeniem) jakieś 3cm i 0,5mm grubości metalu sprężystego z .... piły taśmowej ... taki mi wpadł w łapki ;)
lecąc lasem mimo że zawias dobrze wybiera to i tak zdarzają sie taaaakie "dupnięcia" ze w koncu spęka
Jak te sie rozlecą to następne wykonam z dibondu bez rdzeni on będzie wystarczająco sztywny , kupie biało czarną płytę i dam na frezarkę
grafika / wzór
a tak se wymyśliłem, znalazłem te grafiki w dużej rozdzielczości, poszedłem do znajomego drukarza który narysował ni spady w programie na maszynę i teraz mogę ciąć gdzie zechce

jeśli robisz fata do snucia po płaskim to ten materiał sie nada , jeśli będzie trząść to odradzam lepiej zaraz iść w dibond

a tak totot wygląda

Obrazek
ODPOWIEDZ